Antrenör
Mehmet Arslan
Mehmet Arslan'ın atları son 12 ayda 128 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (80 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 101 | 9 | 10 | 8 | %8,9 | %26,7 | −%64,9 |
| Son 12 ay | 128 | 10 | 13 | 16 | %7,8 | %30,5 | −%66,0 |
| 2020'den bu yana | 848 | 108 | 121 | 109 | %12,7 | %39,9 | −%36,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 101 | 9 | 10 | 8 | %8,9 | %26,7 |
| 2025 | 184 | 22 | 26 | 28 | %12,0 | %41,3 |
| 2024 | 175 | 23 | 33 | 24 | %13,1 | %45,7 |
| 2023 | 204 | 29 | 26 | 23 | %14,2 | %38,2 |
| 2022 | 121 | 16 | 19 | 18 | %13,2 | %43,8 |
| 2021 | 39 | 7 | 3 | 4 | %17,9 | %35,9 |
| 2020 | 24 | 2 | 4 | 4 | %8,3* | %41,7* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 80 | 8 | 9 | 15 | %10,0 | %40,0 |
| Ankara | 25 | 1 | 2 | 0 | %4,0* | %12,0* |
| İstanbul | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Antalya | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 59 | 5 | 7 | 8 | %8,5 | %33,9 |
| Kum · Nemli | 15 | 1 | 0 | 2 | %6,7* | %20,0* |
| Çim · Normal | 15 | 1 | 0 | 1 | %6,7* | %13,3* |
| Kum · Sulu | 12 | 2 | 2 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 19 | 1 | 3 | 1 | %5,3* | %26,3* |
| 1201–1600 m | 81 | 7 | 9 | 9 | %8,6 | %30,9 |
| 1601–2000 m | 20 | 2 | 1 | 3 | %10,0* | %30,0* |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 125 | 10 | 13 | 16 | %8,0 | %31,2 |
| İngiliz | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 54 | 2 | 2 | 5 | %3,7 | %16,7 |
| Şartlı | 26 | 1 | 3 | 5 | %3,8* | %34,6* |
| Maiden | 15 | 2 | 5 | 1 | %13,3* | %53,3* |
| KV-6 | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| G | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| KV-8 | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 396 | 48 | 55 | 56 | %12,1 | %40,2 |
| Ankara | 341 | 46 | 51 | 46 | %13,5 | %41,9 |
| İstanbul | 74 | 13 | 11 | 4 | %17,6 | %37,8 |
| Kocaeli | 12 | 1 | 1 | 0 | %8,3* | %16,7* |
| Şanlıurfa | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Bursa | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Antalya | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 509 | 55 | 72 | 72 | %10,8 | %39,1 |
| Çim · Normal | 159 | 28 | 24 | 18 | %17,6 | %44,0 |
| Kum · Nemli | 46 | 7 | 5 | 5 | %15,2 | %37,0 |
| Sentetik · Normal | 37 | 7 | 6 | 3 | %18,9 | %43,2 |
| Kum · Islak | 29 | 3 | 6 | 4 | %10,3* | %44,8* |
| Kum · Sulu | 22 | 5 | 3 | 3 | %22,7* | %50,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 1 | 2 | %8,3* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 1 | 1 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Çim · Ağır | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 132 | 17 | 16 | 16 | %12,9 | %37,1 |
| 1201–1600 m | 446 | 56 | 59 | 60 | %12,6 | %39,2 |
| 1601–2000 m | 179 | 21 | 26 | 20 | %11,7 | %37,4 |
| 2001+ m | 91 | 14 | 20 | 13 | %15,4 | %51,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 809 | 105 | 117 | 103 | %13,0 | %40,2 |
| İngiliz | 39 | 3 | 4 | 6 | %7,7 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 272 | 24 | 29 | 26 | %8,8 | %29,0 |
| Şartlı | 210 | 34 | 35 | 34 | %16,2 | %49,0 |
| Maiden | 152 | 21 | 28 | 23 | %13,8 | %47,4 |
| G | 73 | 7 | 8 | 7 | %9,6 | %30,1 |
| KV-8 | 37 | 6 | 6 | 5 | %16,2 | %45,9 |
| KV-6 | 36 | 8 | 5 | 6 | %22,2 | %52,8 |
| KV-7 | 27 | 4 | 3 | 4 | %14,8* | %40,7* |
| Kısa Vade Handikap | 17 | 2 | 2 | 1 | %11,8* | %29,4* |
| Satış | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| KV-9 | 8 | 0 | 3 | 0 | 0/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| A | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Sunkar | 13 | 2 | 2 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| V. Abiş | 10 | 3 | 1 | 0 | %30,0* | %40,0* |
| E. Çizik | 10 | 2 | 0 | 3 | %20,0* | %50,0* |
| E. Bozdağ | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| F. Sansar | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| M. Akyavuz | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| A. Kurşun | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| E. Cankılıç | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Sözen | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| H. Çizik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arken Taşı | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
| Fatih Şah | 15 | 2 | 4 | 2 | %13,3* | %53,3* |
| Pusat Beyi | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Endorfin | 10 | 3 | 2 | 2 | %30,0* | %70,0* |
| Abbas Bey | 7 | 0 | 1 | 3 | 0/7 | 4/7 |
| Tayyar Bey | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Uçan Deray | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Gazneli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Luxor Boy | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Atlı Queen | 5 | 0 | 0 | 4 | 0/5 | 4/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Pusat Beyi | E. Aktuğ | 5/11 | 5,00 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Pusat Beyi | E. Cankılıç | 10/18 | 10,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Tayyar Bey | E. Bozdağ | 6/12 | 15,80 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Uçan Deray | A. Kaçmaz | 8/11 | 10,30 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Arken Taşı | İ. Akyavuz | 4/17 | 11,80 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tayyar Bey | E. Bozdağ | 1/17 | 6,10 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Uçan Deray | E. Aktuğ | 2/12 | 29,10 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Gazneli | M. Bayır | 8/10 | 9,15 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Pusat Beyi | E. Aktuğ | 6/10 | 18,75 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Uçan Deray | E. Atlamaz | 6/8 | 24,95 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Pusat Beyi | İ. Yıldırım | 9/14 | 16,55 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Tayyar Bey | A. Sözen | 6/6 | 8,75 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Şanslı Adam | V. Abiş | 13/15 | 10,25 |
| 13.09.2026 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Endorfin | F. Çetinbaş | 2/12 | 8,70 |
| 13.09.2026 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Abbas Bey | M. Akyavuz | 3/12 | 1,45 |
| 13.09.2026 | Adana | KV-6 | 1500 Kum | Pusat Beyi | M. Arslan | 7/12 | 33,75 |
| 13.09.2026 | Adana | Maiden | 1200 Sentetik | Uçan Deray | M. Arslan | 10/15 | 24,50 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1400 Kum | Pusat Beyi | E. Bozdağ | 8/13 | 52,90 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Arken Taşı | E. Bozdağ | 8/10 | 20,00 |
| 27.08.2026 | Ankara | KV-6 | 1900 Çim | Atabeyli | V. Abiş | 1/6 | 1,70 |
Sık sorulanlar
Mehmet Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 101 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 4. koşu 19:00, ARKEN TAŞI.
Mehmet Arslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 80 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.