Antrenör
İsmail Çeçan
İsmail Çeçan'ın atları son 12 ayda 222 koşuya çıktı, 19 birincilik ve 65 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (101 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Çeçan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 176 | 14 | 12 | 19 | %8,0 | %25,6 | −%17,8 |
| Son 12 ay | 222 | 19 | 21 | 25 | %8,6 | %29,3 | −%3,1 |
| 2020'den bu yana | 589 | 63 | 63 | 62 | %10,7 | %31,9 | −%16,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 176 | 14 | 12 | 19 | %8,0 | %25,6 |
| 2025 | 284 | 32 | 31 | 32 | %11,3 | %33,5 |
| 2024 | 129 | 17 | 20 | 11 | %13,2 | %37,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 101 | 10 | 4 | 9 | %9,9 | %22,8 |
| Şanlıurfa | 40 | 3 | 5 | 5 | %7,5 | %32,5 |
| Adana | 37 | 3 | 4 | 4 | %8,1 | %29,7 |
| İstanbul | 29 | 1 | 3 | 6 | %3,4* | %34,5* |
| Diyarbakır | 9 | 2 | 3 | 0 | 2/9 | 5/9 |
| Kocaeli | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Elazığ | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 105 | 13 | 14 | 11 | %12,4 | %36,2 |
| Çim · Normal | 56 | 4 | 3 | 6 | %7,1 | %23,2 |
| Sentetik · Normal | 22 | 0 | 2 | 6 | %0,0* | %36,4* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 45 | 6 | 6 | 5 | %13,3 | %37,8 |
| 1201–1600 m | 110 | 7 | 9 | 10 | %6,4 | %23,6 |
| 1601–2000 m | 44 | 3 | 5 | 7 | %6,8 | %34,1 |
| 2001+ m | 23 | 3 | 1 | 3 | %13,0* | %30,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 173 | 15 | 17 | 22 | %8,7 | %31,2 |
| İngiliz | 49 | 4 | 4 | 3 | %8,2 | %22,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 84 | 4 | 9 | 6 | %4,8 | %22,6 |
| Handikap | 68 | 5 | 7 | 7 | %7,4 | %27,9 |
| Maiden | 36 | 6 | 1 | 6 | %16,7 | %36,1 |
| KV-6 | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Satış | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| KV-7 | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 261 | 27 | 25 | 23 | %10,3 | %28,7 |
| Adana | 121 | 12 | 16 | 12 | %9,9 | %33,1 |
| Şanlıurfa | 111 | 9 | 10 | 14 | %8,1 | %29,7 |
| İstanbul | 55 | 5 | 5 | 10 | %9,1 | %36,4 |
| Elazığ | 13 | 4 | 2 | 1 | %30,8* | %53,8* |
| Diyarbakır | 12 | 3 | 3 | 0 | %25,0* | %50,0* |
| Kocaeli | 10 | 2 | 2 | 1 | %20,0* | %50,0* |
| Bursa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 334 | 36 | 45 | 34 | %10,8 | %34,4 |
| Çim · Normal | 152 | 19 | 13 | 16 | %12,5 | %31,6 |
| Sentetik · Normal | 34 | 1 | 3 | 8 | %2,9 | %35,3 |
| Kum · Islak | 22 | 1 | 0 | 0 | %4,5* | %4,5* |
| Kum · Sulu | 13 | 3 | 0 | 2 | %23,1* | %38,5* |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 130 | 15 | 16 | 18 | %11,5 | %37,7 |
| 1201–1600 m | 300 | 33 | 27 | 24 | %11,0 | %28,0 |
| 1601–2000 m | 121 | 12 | 15 | 14 | %9,9 | %33,9 |
| 2001+ m | 38 | 3 | 5 | 6 | %7,9 | %36,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 478 | 48 | 50 | 52 | %10,0 | %31,4 |
| İngiliz | 111 | 15 | 13 | 10 | %13,5 | %34,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 204 | 23 | 25 | 22 | %11,3 | %34,3 |
| Şartlı | 192 | 17 | 20 | 15 | %8,9 | %27,1 |
| Maiden | 110 | 10 | 9 | 16 | %9,1 | %31,8 |
| KV-6 | 22 | 3 | 3 | 2 | %13,6* | %36,4* |
| KV-8 | 15 | 3 | 1 | 0 | %20,0* | %26,7* |
| Satış | 14 | 3 | 1 | 1 | %21,4* | %35,7* |
| Kısa Vade Handikap | 9 | 0 | 3 | 1 | 0/9 | 4/9 |
| KV-7 | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| G | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 3 | 1/5 | 4/5 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Sunkar | 54 | 2 | 3 | 4 | %3,7 | %16,7 |
| F. Yardımcı | 16 | 3 | 3 | 2 | %18,8* | %50,0* |
| H. Çizik | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| V. Abiş | 9 | 1 | 1 | 4 | 1/9 | 6/9 |
| A. Çelik | 9 | 1 | 3 | 3 | 1/9 | 7/9 |
| M. Bayır | 8 | 3 | 0 | 0 | 3/8 | 3/8 |
| E. Çankaya | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| İ. Katar | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| S. Çelik | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| M. Arslan | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Asaf Baba | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| Platform | 14 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Ankara Güzeli | 13 | 2 | 1 | 1 | %15,4* | %30,8* |
| Alameti Farika | 10 | 2 | 0 | 1 | %20,0* | %30,0* |
| Hızlı İbrahim | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| Joyous Gırl | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Eylülsel | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Ogibor | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Şeşensultanı | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Muhlif Baba | 6 | 2 | 1 | 2 | 2/6 | 5/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Küçük Şovalye | M. Sunkar | 3/9 | 28,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Asaf Baba | A. Kurşun | 15/15 | 25,50 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Almina | M. Turan | 9/10 | 6,60 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Fotoroman | M. Sunkar | 11/12 | 19,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Hayata İnat Gülümse | M. Sunkar | 4/10 | 4,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Bahar Ateşi | S. Çelik | 8/9 | 8,85 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Asilin Gücü | M. Sunkar | 9/9 | 8,85 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Kulager | S. Çelik | 15/18 | 14,35 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Asaf Baba | E. Çankaya | 9/13 | 23,80 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Ankara Güzeli | M. Sunkar | 8/12 | 19,25 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Denizim Gülü | M. Sunkar | 3/17 | 8,50 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2400 Sentetik | Fotoroman | V. Demir | 7/8 | 15,00 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Hope Head | M. Sunkar | 12/12 | 15,35 |
| 17.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1300 Kum | Kulager | E. Çankaya | 8/10 | 7,05 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Küçük Şovalye | M. Sunkar | 9/12 | 41,90 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Asilin Gücü | E. Aktuğ | 8/11 | 31,00 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Denizim Gülü | M. Sunkar | 10/12 | 55,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Behiçalp | M. Çelik | 12/12 | 45,80 |
| 10.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Bahar Ateşi | M. Sunkar | 8/8 | 13,20 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Asaf Baba | E. Cankılıç | 7/9 | 11,30 |
Sık sorulanlar
İsmail Çeçan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 176 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsmail Çeçan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
İsmail Çeçan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 101 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.