Antrenör
Hüseyin Tekinalp
Hüseyin Tekinalp'ın atları son 12 ayda 253 koşuya çıktı, 32 birincilik ve 93 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (122 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Tekinalp antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 209 | 24 | 26 | 27 | %11,5 | %36,8 | −%42,8 |
| Son 12 ay | 253 | 32 | 31 | 30 | %12,6 | %36,8 | −%25,0 |
| 2020'den bu yana | 531 | 69 | 66 | 70 | %13,0 | %38,6 | −%20,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 209 | 24 | 26 | 27 | %11,5 | %36,8 |
| 2025 | 267 | 37 | 32 | 37 | %13,9 | %39,7 |
| 2024 | 55 | 8 | 8 | 6 | %14,5 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 122 | 20 | 16 | 14 | %16,4 | %41,0 |
| Adana | 118 | 10 | 13 | 16 | %8,5 | %33,1 |
| İstanbul | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 106 | 18 | 16 | 12 | %17,0 | %43,4 |
| Kum · Normal | 87 | 7 | 9 | 10 | %8,0 | %29,9 |
| Kum · Sulu | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 3 | 1 | 1 | 3/7 | 5/7 |
| Kum · Nemli | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 52 | 8 | 7 | 2 | %15,4 | %32,7 |
| 1201–1600 m | 125 | 17 | 10 | 21 | %13,6 | %38,4 |
| 1601–2000 m | 61 | 3 | 10 | 5 | %4,9 | %29,5 |
| 2001+ m | 15 | 4 | 4 | 2 | %26,7* | %66,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 155 | 21 | 20 | 19 | %13,5 | %38,7 |
| Arap | 98 | 11 | 11 | 11 | %11,2 | %33,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 81 | 8 | 10 | 7 | %9,9 | %30,9 |
| Şartlı | 73 | 13 | 10 | 7 | %17,8 | %41,1 |
| Maiden | 43 | 6 | 2 | 5 | %14,0 | %30,2 |
| KV-6 | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Satış | 10 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %40,0* |
| G | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| KV-7 | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| KV-8 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
| KV-9 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 257 | 30 | 28 | 35 | %11,7 | %36,2 |
| Ankara | 236 | 36 | 32 | 31 | %15,3 | %41,9 |
| İstanbul | 21 | 2 | 1 | 1 | %9,5* | %19,0* |
| Şanlıurfa | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Diyarbakır | 4 | 0 | 3 | 0 | 0/4 | 3/4 |
| Elazığ | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 232 | 22 | 28 | 38 | %9,5 | %37,9 |
| Çim · Normal | 215 | 35 | 30 | 21 | %16,3 | %40,0 |
| Çim · Çok Yumuşak | 17 | 4 | 2 | 4 | %23,5* | %58,8* |
| Kum · Sulu | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Çim · Yumuşak | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Kum · Islak | 10 | 3 | 2 | 1 | %30,0* | %60,0* |
| Kum · Nemli | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çim · Ağır | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 98 | 18 | 10 | 7 | %18,4 | %35,7 |
| 1201–1600 m | 287 | 41 | 31 | 46 | %14,3 | %41,1 |
| 1601–2000 m | 119 | 5 | 20 | 11 | %4,2 | %30,3 |
| 2001+ m | 27 | 5 | 5 | 6 | %18,5* | %59,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 289 | 43 | 42 | 39 | %14,9 | %42,9 |
| Arap | 242 | 26 | 24 | 31 | %10,7 | %33,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 179 | 28 | 26 | 26 | %15,6 | %44,7 |
| Handikap | 150 | 15 | 21 | 17 | %10,0 | %35,3 |
| Maiden | 66 | 12 | 3 | 7 | %18,2 | %33,3 |
| KV-6 | 39 | 4 | 6 | 5 | %10,3 | %38,5 |
| KV-7 | 24 | 3 | 4 | 4 | %12,5* | %45,8* |
| KV-8 | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| G | 17 | 2 | 1 | 1 | %11,8* | %23,5* |
| Satış | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Kısa Vade Handikap | 13 | 1 | 0 | 4 | %7,7* | %38,5* |
| KV-9 | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 38 | 5 | 4 | 5 | %13,2 | %36,8 |
| E. Çankaya | 31 | 6 | 7 | 2 | %19,4 | %48,4 |
| N. Demir | 23 | 2 | 1 | 4 | %8,7* | %30,4* |
| G. Kocakaya | 19 | 7 | 2 | 1 | %36,8* | %52,6* |
| S. Çelik | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| E. Cankılıç | 13 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %30,8* |
| U. Temur | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| R. Kurt | 10 | 2 | 2 | 2 | %20,0* | %60,0* |
| F. Sansar | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| V. Abiş | 9 | 2 | 4 | 1 | 2/9 | 7/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Yılmakızım | 17 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %23,5* |
| Queen Azra | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| Karamaçabey | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Dicle Fırat | 12 | 4 | 1 | 3 | %33,3* | %66,7* |
| Kraken | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Kaşemum Kara | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Mızmız Myrtle | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Thomas Shelby | 9 | 3 | 3 | 1 | 3/9 | 7/9 |
| Runner On Rıver | 8 | 0 | 2 | 2 | 0/8 | 4/8 |
| Vaşak Kız | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Mızmız Myrtle | R. Kurt | 2/12 | 10,35 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Queen Azra | S. Çelik | 9/12 | 10,35 |
| 05.11.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1900 Çim | Külünçe Beyi | M. Uyar | 8/11 | 9,80 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tepeli | R. Kurt | 8/17 | 9,40 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Çim | Kupa Dokuzlusu | E. Çankaya | 4/7 | 8,40 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Roman Han | E. Çankaya | 6/7 | 4,50 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Kraken | R. Kurt | 2/18 | 7,25 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Karamaçabey | S. Çelik | 3/15 | 9,40 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Haroldcooper | G. Kocakaya | 5/13 | 1,90 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Mızmız Myrtle | R. Kurt | 3/13 | 4,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Strong Heard | E. Aktuğ | –/13 | 4,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 1300 Çim | Gökdemir | E. Çankaya | 7/9 | 7,25 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Thomas Shelby | R. Kurt | 1/5 | 1,75 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Feyzanur | M. Çelik | 3/12 | 5,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Kraken | R. Kurt | 3/12 | 2,85 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Baltazarr | R. Kurt | 4/13 | 29,55 |
| 10.10.2026 | Ankara | G 2 | 1400 Çim | Voobahr | E. Çankaya | 3/8 | 2,75 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1900 Çim | Thomas Shelby | E. Çankaya | 2/6 | 3,95 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Soğukdağ | G. Kocakaya | 10/16 | 8,00 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Queen Azra | R. Kurt | 7/7 | 22,65 |
Sık sorulanlar
Hüseyin Tekinalp bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 209 koşuda 24 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hüseyin Tekinalp'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 4. koşu 19:00, DİCLE FIRAT; Adana 4. koşu 19:00, KRAKEN; Adana 9. koşu 21:30, RUNNER ON RIVER.
Hüseyin Tekinalp en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 122 koşu, 20 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.