Antrenör
Yakup Misdik
Yakup Misdik'ın atları son 12 ayda 123 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 39 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (86 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yakup Misdik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 13 | 10 | 10 | %13,0 | %33,0 | −%18,4 |
| Son 12 ay | 123 | 15 | 13 | 11 | %12,2 | %31,7 | −%29,4 |
| 2020'den bu yana | 1084 | 137 | 116 | 100 | %12,6 | %32,6 | −%19,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 100 | 13 | 10 | 10 | %13,0 | %33,0 |
| 2025 | 143 | 24 | 15 | 13 | %16,8 | %36,4 |
| 2024 | 183 | 13 | 25 | 14 | %7,1 | %28,4 |
| 2023 | 191 | 22 | 20 | 17 | %11,5 | %30,9 |
| 2022 | 120 | 13 | 12 | 14 | %10,8 | %32,5 |
| 2021 | 160 | 21 | 20 | 14 | %13,1 | %34,4 |
| 2020 | 187 | 31 | 14 | 18 | %16,6 | %33,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 86 | 7 | 8 | 8 | %8,1 | %26,7 |
| Ankara | 30 | 6 | 3 | 3 | %20,0 | %40,0 |
| İstanbul | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 64 | 6 | 6 | 6 | %9,4 | %28,1 |
| Sentetik · Normal | 19 | 5 | 2 | 2 | %26,3* | %47,4* |
| Çim · Normal | 17 | 3 | 3 | 1 | %17,6* | %41,2* |
| Kum · Nemli | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| 1201–1600 m | 51 | 5 | 6 | 6 | %9,8 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 42 | 6 | 4 | 4 | %14,3 | %33,3 |
| 2001+ m | 16 | 3 | 1 | 0 | %18,8* | %25,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 72 | 7 | 6 | 6 | %9,7 | %26,4 |
| Arap | 51 | 8 | 7 | 5 | %15,7 | %39,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 43 | 7 | 6 | 4 | %16,3 | %39,5 |
| Şartlı | 32 | 2 | 2 | 1 | %6,3 | %15,6 |
| Maiden | 26 | 2 | 1 | 3 | %7,7* | %23,1* |
| G | 6 | 1 | 3 | 0 | 1/6 | 4/6 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 821 | 85 | 89 | 76 | %10,4 | %30,5 |
| Ankara | 238 | 45 | 24 | 21 | %18,9 | %37,8 |
| İstanbul | 19 | 5 | 3 | 0 | %26,3* | %42,1* |
| Kocaeli | 6 | 2 | 0 | 3 | 2/6 | 5/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 552 | 75 | 59 | 49 | %13,6 | %33,2 |
| Çim · Normal | 348 | 36 | 38 | 33 | %10,3 | %30,7 |
| Kum · Nemli | 54 | 8 | 5 | 3 | %14,8 | %29,6 |
| Kum · Islak | 42 | 2 | 7 | 5 | %4,8 | %33,3 |
| Sentetik · Normal | 20 | 6 | 2 | 2 | %30,0* | %50,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 3 | 2 | 3 | %15,0* | %40,0* |
| Kum · Sulu | 18 | 1 | 3 | 1 | %5,6* | %27,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 3 | 0 | 3 | %21,4* | %42,9* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 3 | 0 | 0 | %30,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 125 | 13 | 13 | 12 | %10,4 | %30,4 |
| 1201–1600 m | 460 | 57 | 56 | 35 | %12,4 | %32,2 |
| 1601–2000 m | 390 | 50 | 38 | 47 | %12,8 | %34,6 |
| 2001+ m | 109 | 17 | 9 | 6 | %15,6 | %29,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 728 | 85 | 77 | 70 | %11,7 | %31,9 |
| Arap | 356 | 52 | 39 | 30 | %14,6 | %34,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 359 | 44 | 32 | 39 | %12,3 | %32,0 |
| Şartlı | 355 | 47 | 38 | 23 | %13,2 | %30,4 |
| Maiden | 212 | 24 | 30 | 24 | %11,3 | %36,8 |
| KV-6 | 44 | 7 | 4 | 3 | %15,9 | %31,8 |
| KV-8 | 31 | 3 | 2 | 3 | %9,7 | %25,8 |
| G | 26 | 5 | 5 | 1 | %19,2* | %42,3* |
| KV-7 | 23 | 4 | 2 | 3 | %17,4* | %39,1* |
| Satış | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| A | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| KV-9 | 5 | 2 | 0 | 1 | 2/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Demir | 19 | 5 | 1 | 3 | %26,3* | %47,4* |
| F. Sansar | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| A. Kurşun | 14 | 3 | 4 | 2 | %21,4* | %64,3* |
| M. Arslan | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| M. Bayır | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| S. Çelik | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| E. Çizik | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| F. Çetinbaş | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Sunkar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Coşkun | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nevşehir Beyi | 17 | 4 | 5 | 1 | %23,5* | %58,8* |
| Muhafız | 14 | 3 | 1 | 2 | %21,4* | %42,9* |
| Lamazi Gogo | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Shinny | 10 | 3 | 3 | 1 | %30,0* | %70,0* |
| Mori Paşa | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Zero To Hero | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Cimiringo | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Takeachanceonme | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Tomanbay | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Demir Rüzgarı | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Shinny | A. Kurşun | 2/10 | 2,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Çelik Kale | N. Demir | 8/10 | 7,70 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1900 Sentetik | Lamazi Gogo | F. Sansar | 7/9 | 16,00 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Sing Scat | N. Demir | 1/9 | 2,85 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Mori Paşa | F. Bebek | 4/17 | 9,50 |
| 25.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Takeachanceonme | M. Çelik | 2/17 | 2,20 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Gündoğmuş | M. Çelik | 7/13 | 51,30 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Tomanbay | M. Murtoğlu | 12/12 | 99,10 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Lamazi Gogo | T. Bali | 2/8 | 15,85 |
| 17.10.2026 | Ankara | G 2 | 2000 Kum | Shinny | A. Kurşun | 2/9 | 1,90 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Çelik Kale | N. Demir | 9/14 | 8,65 |
| 13.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Gündoğmuş | M. Çelik | 9/15 | 39,35 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Tomanbay | M. Kıyak | 14/15 | 99,45 |
| 11.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1900 Sentetik | Lamazi Gogo | F. Sansar | 1/11 | 31,85 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Sing Scat | S. Çelik | 1/13 | 1,95 |
| 29.09.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Koyunevi Aslanı | M. Arslan | 3/14 | 18,25 |
| 29.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 2100 Sentetik | Lamazi Gogo | M. Arslan | 14/15 | 36,20 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Takeachanceonme | M. Bayır | 4/15 | 13,50 |
| 24.09.2026 | Ankara | KV-9 | 2100 Kum | Shinny | A. Kurşun | 1/7 | 1,95 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-8 | 1900 Sentetik | Muhafız | S. Çelik | 7/8 | 5,20 |
Sık sorulanlar
Yakup Misdik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 100 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yakup Misdik'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 6. koşu 16:30, SHINNY.
Yakup Misdik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 86 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.