Antrenör
Erdal Akyavuz
Erdal Akyavuz'ın atları son 12 ayda 59 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (47 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Akyavuz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 59 | 5 | 7 | 10 | %8,5 | %37,3 | −%38,1 |
| Son 12 ay | 59 | 5 | 7 | 10 | %8,5 | %37,3 | −%38,1 |
| 2020'den bu yana | 418 | 59 | 62 | 60 | %14,1 | %43,3 | −%32,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 59 | 5 | 7 | 10 | %8,5 | %37,3 |
| 2025 | 128 | 16 | 18 | 22 | %12,5 | %43,8 |
| 2024 | 125 | 19 | 17 | 18 | %15,2 | %43,2 |
| 2023 | 106 | 19 | 20 | 10 | %17,9 | %46,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 47 | 3 | 5 | 10 | %6,4 | %38,3 |
| İstanbul | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 19 | 2 | 3 | 4 | %10,5* | %47,4* |
| Çim · Normal | 19 | 2 | 1 | 3 | %10,5* | %31,6* |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| 1201–1600 m | 32 | 2 | 4 | 4 | %6,3 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 13 | 2 | 1 | 3 | %15,4* | %46,2* |
| 2001+ m | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 54 | 4 | 7 | 10 | %7,4 | %38,9 |
| Arap | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 20 | 3 | 3 | 4 | %15,0* | %50,0* |
| Handikap | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Maiden | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Satış | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 249 | 34 | 33 | 43 | %13,7 | %44,2 |
| Adana | 103 | 12 | 16 | 12 | %11,7 | %38,8 |
| İstanbul | 55 | 12 | 11 | 4 | %21,8 | %49,1 |
| Kocaeli | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Şanlıurfa | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Antalya | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 189 | 30 | 26 | 27 | %15,9 | %43,9 |
| Kum · Normal | 137 | 18 | 24 | 23 | %13,1 | %47,4 |
| Çim · Yumuşak | 18 | 1 | 1 | 2 | %5,6* | %22,2* |
| Sentetik · Normal | 16 | 4 | 3 | 1 | %25,0* | %50,0* |
| Kum · Nemli | 15 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Islak | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 8 | 12 | 7 | %14,5 | %49,1 |
| 1201–1600 m | 199 | 26 | 30 | 27 | %13,1 | %41,7 |
| 1601–2000 m | 108 | 14 | 12 | 17 | %13,0 | %39,8 |
| 2001+ m | 56 | 11 | 8 | 9 | %19,6 | %50,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 299 | 48 | 52 | 47 | %16,1 | %49,2 |
| Arap | 119 | 11 | 10 | 13 | %9,2 | %28,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 131 | 20 | 15 | 19 | %15,3 | %41,2 |
| Handikap | 100 | 9 | 18 | 18 | %9,0 | %45,0 |
| Maiden | 63 | 9 | 11 | 7 | %14,3 | %42,9 |
| G | 34 | 5 | 4 | 3 | %14,7 | %35,3 |
| KV-6 | 21 | 4 | 4 | 3 | %19,0* | %52,4* |
| Satış | 19 | 5 | 4 | 2 | %26,3* | %57,9* |
| KV-7 | 18 | 1 | 4 | 2 | %5,6* | %38,9* |
| KV-8 | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Kısa Vade Handikap | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A | 5 | 3 | 0 | 1 | 3/5 | 4/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 30 | 2 | 4 | 6 | %6,7 | %40,0 |
| F. Sansar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G. Kocakaya | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| İ. Yıldırım | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| E. Atlamaz | 3 | 1 | 1 | 1 | 1/3 | 3/3 |
| H. Çizik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A. Aslan | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Çizik | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| M. Çiçek | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| S. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Love Sea | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Kızıl Orman | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Secret Man | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Zagros Rüzgarı | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Sufering | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| El Lord | 4 | 1 | 1 | 2 | 1/4 | 4/4 |
| Kardaha | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Jan Aqua | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Seyret Beni | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Aktunalı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Love Sea | S. Çelik | 4/12 | 6,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Sufering | M. Akyavuz | 2/8 | 6,90 |
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Secret Man | M. Akyavuz | 5/7 | 14,00 |
| 31.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Aktunalı | M. Akyavuz | 5/10 | 3,20 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Kızıl Orman | M. Bayır | 7/9 | 5,50 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | General Briella | M. Akyavuz | 2/8 | 4,35 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1400 Kum | Secret Man | M. Akyavuz | 8/8 | 14,80 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Kızıl Orman | M. Akyavuz | 4/13 | 4,40 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Kardaha | E. Cankılıç | 10/13 | 4,40 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Zagros Rüzgarı | M. Akyavuz | 7/8 | 28,50 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Sufering | M. Akyavuz | 8/10 | 13,60 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Jan Aqua | H. Çizik | 7/8 | 2,75 |
| 24.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1900 Çim | Love Sea | M. Akyavuz | 3/8 | 2,75 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Seyret Beni | S. Yıldız | 12/13 | 21,75 |
| 17.10.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Sufering | M. Akyavuz | 3/7 | 12,70 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Secret Man | M. Akyavuz | 9/10 | 12,80 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Aktunalı | F. Sansar | 6/12 | 24,75 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Jan Aqua | H. Çizik | 3/7 | 3,45 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2400 Çim | Bermedee | F. Sansar | 4/7 | 11,20 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-9 | 1400 Kum | Zagros Rüzgarı | M. Akyavuz | 3/5 | 3,40 |
Sık sorulanlar
Erdal Akyavuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 59 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erdal Akyavuz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Ankara.
Erdal Akyavuz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 47 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.