Antrenör
Cuma Demir
Cuma Demir'ın atları son 12 ayda 171 koşuya çıktı, 26 birincilik ve 68 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (94 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Demir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 151 | 25 | 18 | 19 | %16,6 | %41,1 | −%43,1 |
| Son 12 ay | 171 | 26 | 21 | 21 | %15,2 | %39,8 | −%48,1 |
| 2020'den bu yana | 1226 | 233 | 198 | 156 | %19,0 | %47,9 | −%35,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 151 | 25 | 18 | 19 | %16,6 | %41,1 |
| 2025 | 191 | 35 | 22 | 19 | %18,3 | %39,8 |
| 2024 | 220 | 35 | 37 | 40 | %15,9 | %50,9 |
| 2023 | 218 | 43 | 41 | 25 | %19,7 | %50,0 |
| 2022 | 271 | 57 | 41 | 31 | %21,0 | %47,6 |
| 2021 | 175 | 38 | 39 | 22 | %21,7 | %56,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 94 | 17 | 11 | 10 | %18,1 | %40,4 |
| Adana | 52 | 4 | 8 | 7 | %7,7 | %36,5 |
| İstanbul | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| Bursa | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Antalya | 6 | 3 | 0 | 1 | 3/6 | 4/6 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 81 | 12 | 8 | 12 | %14,8 | %39,5 |
| Kum · Normal | 32 | 5 | 4 | 2 | %15,6 | %34,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| Kum · Nemli | 10 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %50,0* |
| Sentetik · Normal | 8 | 3 | 3 | 1 | 3/8 | 7/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 23 | 1 | 4 | 4 | %4,3* | %39,1* |
| 1201–1600 m | 102 | 18 | 8 | 12 | %17,6 | %37,3 |
| 1601–2000 m | 25 | 2 | 7 | 2 | %8,0* | %44,0* |
| 2001+ m | 21 | 5 | 2 | 3 | %23,8* | %47,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 107 | 18 | 8 | 15 | %16,8 | %38,3 |
| İngiliz | 64 | 8 | 13 | 6 | %12,5 | %42,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 62 | 9 | 6 | 9 | %14,5 | %38,7 |
| Şartlı | 47 | 8 | 9 | 8 | %17,0 | %53,2 |
| Maiden | 31 | 2 | 4 | 0 | %6,5 | %19,4 |
| KV-8 | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| G | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| KV-6 | 6 | 3 | 1 | 1 | 3/6 | 5/6 |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 660 | 113 | 94 | 84 | %17,1 | %44,1 |
| Adana | 434 | 93 | 80 | 53 | %21,4 | %52,1 |
| İstanbul | 94 | 18 | 18 | 13 | %19,1 | %52,1 |
| Bursa | 20 | 5 | 2 | 4 | %25,0* | %55,0* |
| Antalya | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Kocaeli | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| İzmir | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 619 | 128 | 93 | 77 | %20,7 | %48,1 |
| Kum · Normal | 361 | 54 | 59 | 50 | %15,0 | %45,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 55 | 14 | 9 | 5 | %25,5 | %50,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 39 | 10 | 8 | 6 | %25,6 | %61,5 |
| Çim · Yumuşak | 39 | 6 | 9 | 5 | %15,4 | %51,3 |
| Kum · Nemli | 31 | 7 | 9 | 3 | %22,6 | %61,3 |
| Kum · Islak | 26 | 4 | 3 | 4 | %15,4* | %42,3* |
| Çim · Ağır | 19 | 5 | 2 | 4 | %26,3* | %57,9* |
| Sentetik · Normal | 14 | 3 | 4 | 1 | %21,4* | %57,1* |
| Çim · Çok Ağır | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Kum · Sulu | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 176 | 38 | 31 | 17 | %21,6 | %48,9 |
| 1201–1600 m | 588 | 108 | 77 | 78 | %18,4 | %44,7 |
| 1601–2000 m | 311 | 63 | 64 | 38 | %20,3 | %53,1 |
| 2001+ m | 151 | 24 | 26 | 23 | %15,9 | %48,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 786 | 164 | 118 | 105 | %20,9 | %49,2 |
| İngiliz | 440 | 69 | 80 | 51 | %15,7 | %45,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 433 | 93 | 81 | 63 | %21,5 | %54,7 |
| Handikap | 394 | 68 | 57 | 40 | %17,3 | %41,9 |
| Maiden | 164 | 38 | 21 | 19 | %23,2 | %47,6 |
| G | 85 | 11 | 14 | 16 | %12,9 | %48,2 |
| KV-6 | 56 | 10 | 9 | 7 | %17,9 | %46,4 |
| KV-8 | 37 | 5 | 5 | 9 | %13,5 | %51,4 |
| KV-7 | 36 | 4 | 9 | 0 | %11,1 | %36,1 |
| KV-9 | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
| A | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Çelik | 34 | 9 | 4 | 5 | %26,5 | %52,9 |
| E. Çankaya | 20 | 1 | 2 | 3 | %5,0* | %30,0* |
| M. Sunkar | 14 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %35,7* |
| N. Demir | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| M. Solmaz | 11 | 2 | 2 | 0 | %18,2* | %36,4* |
| F. Sansar | 10 | 1 | 1 | 3 | %10,0* | %50,0* |
| M. Bayır | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| M. Çelik | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| E. Çizik | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| A. Kurşun | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cesursoy | 14 | 2 | 2 | 4 | %14,3* | %57,1* |
| Dedebatur | 13 | 3 | 0 | 1 | %23,1* | %30,8* |
| Dorukbatur | 11 | 3 | 1 | 2 | %27,3* | %54,5* |
| Born To Trust | 10 | 1 | 4 | 2 | %10,0* | %70,0* |
| Yüceoğul | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| My Blue Heaven | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Çiğdemli | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Sıkıdost | 7 | 3 | 0 | 2 | 3/7 | 5/7 |
| Forgıve And Forget | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Pisiformis | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yüceoğul | M. Solmaz | 2/17 | 4,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Timeway | E. Çankaya | 2/16 | 2,50 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Pisiformis | M. Çelik | 1/12 | 1,85 |
| 18.10.2026 | Adana | Şartlı 1 | 1300 Kum | Timeway | M. Sunkar | 5/13 | 8,40 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Kum | Pisiformis | F. Sansar | 3/8 | 2,30 |
| 17.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 2000 Kum | My Blue Heaven | S. Çelik | –/7 | 6,00 |
| 16.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Dorukbatur | A. Kurşun | 1/9 | 3,80 |
| 16.10.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Cesursoy | E. Cankılıç | 2/9 | 12,20 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Günsürünoğlu | M. Arslan | 8/12 | 26,35 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Karagöz | M. Solmaz | 11/12 | 24,45 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Balcıdede | M. Sunkar | 4/11 | 1,45 |
| 15.10.2026 | Ankara | Maiden | 1300 Çim | Gerlengeç | V. Abiş | 9/11 | 1,45 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2400 Çim | Born To Trust | E. Cankılıç | 1/7 | 3,55 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Sıkıdost | V. Abiş | 1/8 | 2,45 |
| 08.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Çim | Yüceoğul | M. Solmaz | 4/16 | 10,90 |
| 08.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Karagöz | M. Solmaz | 7/8 | 39,40 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | My Blue Heaven | M. Solmaz | 1/9 | 10,85 |
| 03.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 2200 Çim | Born To Trust | E. Cankılıç | 2/9 | 3,70 |
| 03.10.2026 | Ankara | KV-7 | 1600 Çim | Pisiformis | F. Sansar | 7/15 | 6,95 |
| 01.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1300 Kum | Forgıve And Forget | M. Bayır | 1/10 | 6,00 |
Sık sorulanlar
Cuma Demir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 151 koşuda 25 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cuma Demir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Cuma Demir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 94 koşu, 17 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.