Antrenör
Ertan Acer
Ertan Acer'ın atları son 12 ayda 207 koşuya çıktı, 20 birincilik ve 70 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (103 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ertan Acer antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 206 | 20 | 21 | 28 | %9,7 | %33,5 | −%43,8 |
| Son 12 ay | 207 | 20 | 21 | 29 | %9,7 | %33,8 | −%44,0 |
| 2020'den bu yana | 737 | 54 | 60 | 81 | %7,3 | %26,5 | −%53,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 206 | 20 | 21 | 28 | %9,7 | %33,5 |
| 2025 | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| 2024 | 45 | 2 | 1 | 5 | %4,4 | %17,8 |
| 2023 | 85 | 8 | 5 | 7 | %9,4 | %23,5 |
| 2022 | 188 | 13 | 20 | 19 | %6,9 | %27,7 |
| 2021 | 159 | 7 | 11 | 14 | %4,4 | %20,1 |
| 2020 | 41 | 4 | 1 | 6 | %9,8 | %26,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 103 | 5 | 9 | 15 | %4,9 | %28,2 |
| Adana | 80 | 12 | 9 | 11 | %15,0 | %40,0 |
| İstanbul | 18 | 1 | 2 | 3 | %5,6* | %33,3* |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 81 | 11 | 10 | 13 | %13,6 | %42,0 |
| Çim · Normal | 63 | 3 | 5 | 7 | %4,8 | %23,8 |
| Sentetik · Normal | 19 | 2 | 2 | 3 | %10,5* | %36,8* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 43 | 2 | 2 | 8 | %4,7 | %27,9 |
| 1201–1600 m | 111 | 17 | 13 | 11 | %15,3 | %36,9 |
| 1601–2000 m | 34 | 1 | 6 | 6 | %2,9 | %38,2 |
| 2001+ m | 19 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %21,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 172 | 12 | 16 | 26 | %7,0 | %31,4 |
| Arap | 35 | 8 | 5 | 3 | %22,9 | %45,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 53 | 7 | 8 | 10 | %13,2 | %47,2 |
| Maiden | 49 | 6 | 1 | 4 | %12,2 | %22,4 |
| Handikap | 40 | 2 | 2 | 5 | %5,0 | %22,5 |
| Satış | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| KV-6 | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| G | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| KV-8 | 8 | 1 | 3 | 4 | 1/8 | 8/8 |
| KV-7 | 8 | 1 | 3 | 1 | 1/8 | 5/8 |
| KV-9 | 7 | 1 | 2 | 1 | 1/7 | 4/7 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 482 | 37 | 38 | 47 | %7,7 | %25,3 |
| Ankara | 221 | 14 | 17 | 28 | %6,3 | %26,7 |
| İstanbul | 21 | 1 | 3 | 3 | %4,8* | %33,3* |
| Kocaeli | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Antalya | 4 | 0 | 1 | 2 | 0/4 | 3/4 |
| İzmir | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 340 | 25 | 29 | 41 | %7,4 | %27,9 |
| Çim · Normal | 251 | 15 | 16 | 22 | %6,0 | %21,1 |
| Kum · Nemli | 28 | 4 | 1 | 2 | %14,3* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 22 | 2 | 2 | 5 | %9,1* | %40,9* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 1 | 2 | %5,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 19 | 1 | 1 | 1 | %5,3* | %15,8* |
| Kum · Sulu | 19 | 2 | 3 | 2 | %10,5* | %36,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 16 | 2 | 4 | 3 | %12,5* | %56,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 159 | 12 | 14 | 19 | %7,5 | %28,3 |
| 1201–1600 m | 365 | 33 | 27 | 36 | %9,0 | %26,3 |
| 1601–2000 m | 156 | 8 | 17 | 18 | %5,1 | %27,6 |
| 2001+ m | 57 | 1 | 2 | 8 | %1,8 | %19,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 491 | 35 | 39 | 63 | %7,1 | %27,9 |
| Arap | 246 | 19 | 21 | 18 | %7,7 | %23,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 222 | 21 | 22 | 26 | %9,5 | %31,1 |
| Handikap | 212 | 8 | 14 | 24 | %3,8 | %21,7 |
| Maiden | 181 | 13 | 12 | 15 | %7,2 | %22,1 |
| Satış | 33 | 5 | 1 | 4 | %15,2 | %30,3 |
| KV-6 | 21 | 2 | 1 | 3 | %9,5* | %28,6* |
| KV-8 | 17 | 2 | 3 | 4 | %11,8* | %52,9* |
| G | 16 | 1 | 1 | 1 | %6,3* | %18,8* |
| KV-7 | 13 | 1 | 3 | 3 | %7,7* | %53,8* |
| KV-9 | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| Kısa Vade Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 26 | 2 | 2 | 3 | %7,7* | %26,9* |
| A. Kurşun | 16 | 1 | 3 | 4 | %6,3* | %50,0* |
| V. Abiş | 15 | 4 | 2 | 4 | %26,7* | %66,7* |
| M. Solmaz | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| İ. Yıldırım | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| M. Arslan | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| H. Çizik | 10 | 1 | 3 | 1 | %10,0* | %50,0* |
| E. Çizik | 9 | 1 | 3 | 2 | 1/9 | 6/9 |
| M. Coşkun | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| V. Demir | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Double World | 22 | 0 | 2 | 6 | %0,0* | %36,4* |
| Fire Of Tygar | 18 | 5 | 4 | 4 | %27,8* | %72,2* |
| Boucheron | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Fire Of Valeria | 13 | 1 | 1 | 3 | %7,7* | %38,5* |
| Mountaın | 13 | 1 | 2 | 3 | %7,7* | %46,2* |
| My Dream Horse | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Lagioia | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Irmak Su | 10 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %50,0* |
| Yuriboyka | 9 | 1 | 2 | 3 | 1/9 | 6/9 |
| Joyous Gırl | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Double World | M. Coşkun | 9/13 | 11,95 |
| 01.11.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Kum | Eylülsel | S. Çelik | 8/9 | 24,80 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Fire Of Valeria | S. Çelik | 7/10 | 19,90 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2200 Kum | Boucheron | E. Cankılıç | 4/5 | 3,75 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Joyous Gırl | M. Uyar | 8/9 | 33,55 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Yuriboyka | M. Çelik | 2/10 | 2,70 |
| 24.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1300 Çim | Joyous Gırl | M. Bayır | 9/13 | 11,00 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 1 | 1500 Kum | Fire Of Tygar | M. Çelik | 4/8 | 28,10 |
| 22.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Fire Of Ares | M. Özdemir | 10/10 | 45,70 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Mountaın | V. Abiş | 3/5 | 3,35 |
| 20.10.2026 | Adana | Maiden | 1200 Kum | White Trace Pupets | M. Özdemir | 9/9 | 64,05 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1300 Kum | Küçük Kartal | M. Akdağ | 17/17 | 27,80 |
| 18.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Kum | Eylülsel | E. Aktuğ | 5/8 | 12,70 |
| 13.10.2026 | Adana | Handikap 15 | 1500 Sentetik | Prıncess Bala | N. Demir | 5/18 | 9,00 |
| 11.10.2026 | Adana | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Boucheron | F. Sansar | 1/15 | 11,65 |
| 11.10.2026 | Adana | KV-7 | 1900 Sentetik | Double World | F. Sansar | 9/9 | 23,10 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | White Trace Pupets | F. Sansar | 11/13 | 54,30 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Fire Of Ares | M. Arslan | 10/13 | 18,15 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-9 | 1400 Kum | Fire Of Tygar | V. Abiş | 1/5 | 4,30 |
| 08.10.2026 | Ankara | Satış 3 | 1400 Çim | Joyous Gırl | M. Solmaz | 9/10 | 14,90 |
Sık sorulanlar
Ertan Acer bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 206 koşuda 20 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ertan Acer'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 8. koşu 21:00, BOUCHERON.
Ertan Acer en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 103 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.