Antrenör
İbrahim Bekiroğulları
İbrahim Bekiroğulları'ın atları son 12 ayda 298 koşuya çıktı, 68 birincilik ve 170 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (165 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Bekiroğulları antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 285 | 65 | 51 | 46 | %22,8 | %56,8 | −%50,6 |
| Son 12 ay | 298 | 68 | 54 | 48 | %22,8 | %57,0 | −%48,7 |
| 2020'den bu yana | 2371 | 558 | 396 | 348 | %23,5 | %54,9 | −%25,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 285 | 65 | 51 | 46 | %22,8 | %56,8 |
| 2025 | 301 | 74 | 42 | 58 | %24,6 | %57,8 |
| 2024 | 251 | 58 | 35 | 34 | %23,1 | %50,6 |
| 2023 | 303 | 61 | 46 | 47 | %20,1 | %50,8 |
| 2022 | 506 | 124 | 102 | 65 | %24,5 | %57,5 |
| 2021 | 382 | 90 | 65 | 49 | %23,6 | %53,4 |
| 2020 | 343 | 86 | 55 | 49 | %25,1 | %55,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 165 | 33 | 34 | 33 | %20,0 | %60,6 |
| İstanbul | 111 | 29 | 15 | 13 | %26,1 | %51,4 |
| Adana | 22 | 6 | 5 | 2 | %27,3* | %59,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 144 | 29 | 26 | 22 | %20,1 | %53,5 |
| Kum · Normal | 56 | 15 | 8 | 9 | %26,8 | %57,1 |
| Sentetik · Normal | 41 | 13 | 5 | 7 | %31,7 | %61,0 |
| Çim · Yumuşak | 23 | 4 | 5 | 5 | %17,4* | %60,9* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 3 | 5 | 1 | %21,4* | %64,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
| Kum · Nemli | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 9 | 7 | 6 | %19,1 | %46,8 |
| 1201–1600 m | 138 | 35 | 24 | 21 | %25,4 | %58,0 |
| 1601–2000 m | 65 | 14 | 16 | 9 | %21,5 | %60,0 |
| 2001+ m | 48 | 10 | 7 | 12 | %20,8 | %60,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 286 | 68 | 52 | 46 | %23,8 | %58,0 |
| Arap | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 70 | 26 | 14 | 11 | %37,1 | %72,9 |
| Handikap | 66 | 6 | 13 | 11 | %9,1 | %45,5 |
| Maiden | 54 | 11 | 10 | 8 | %20,4 | %53,7 |
| G | 45 | 10 | 5 | 6 | %22,2 | %46,7 |
| KV-8 | 16 | 6 | 2 | 1 | %37,5* | %56,3* |
| KV-6 | 15 | 3 | 5 | 3 | %20,0* | %73,3* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 2 | 2 | 3 | %20,0* | %70,0* |
| Satış | 10 | 1 | 1 | 4 | %10,0* | %60,0* |
| KV-7 | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| KV-9 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 1286 | 297 | 229 | 198 | %23,1 | %56,3 |
| İstanbul | 571 | 158 | 78 | 79 | %27,7 | %55,2 |
| Adana | 502 | 102 | 85 | 69 | %20,3 | %51,0 |
| Bursa | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Antalya | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 1065 | 239 | 173 | 162 | %22,4 | %53,9 |
| Kum · Normal | 703 | 166 | 121 | 99 | %23,6 | %54,9 |
| Sentetik · Normal | 195 | 54 | 30 | 30 | %27,7 | %58,5 |
| Çim · Yumuşak | 82 | 19 | 17 | 16 | %23,2 | %63,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 82 | 17 | 12 | 11 | %20,7 | %48,8 |
| Kum · Nemli | 56 | 17 | 6 | 8 | %30,4 | %55,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 56 | 15 | 8 | 6 | %26,8 | %51,8 |
| Kum · Islak | 38 | 10 | 9 | 4 | %26,3 | %60,5 |
| Çim · Ağır | 35 | 5 | 8 | 4 | %14,3 | %48,6 |
| Çim · Çok Ağır | 25 | 7 | 5 | 4 | %28,0* | %64,0* |
| Kum · Sulu | 24 | 7 | 6 | 4 | %29,2* | %70,8* |
| Çim · Biraz Ağır | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 363 | 85 | 67 | 53 | %23,4 | %56,5 |
| 1201–1600 m | 1206 | 274 | 204 | 169 | %22,7 | %53,6 |
| 1601–2000 m | 505 | 129 | 80 | 73 | %25,5 | %55,8 |
| 2001+ m | 297 | 70 | 45 | 53 | %23,6 | %56,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 1926 | 453 | 328 | 273 | %23,5 | %54,7 |
| Arap | 445 | 105 | 68 | 75 | %23,6 | %55,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 639 | 188 | 112 | 102 | %29,4 | %62,9 |
| Handikap | 449 | 86 | 84 | 64 | %19,2 | %52,1 |
| Maiden | 384 | 79 | 74 | 57 | %20,6 | %54,7 |
| G | 288 | 56 | 35 | 41 | %19,4 | %45,8 |
| KV-8 | 150 | 38 | 19 | 24 | %25,3 | %54,0 |
| KV-6 | 142 | 39 | 20 | 21 | %27,5 | %56,3 |
| KV-7 | 122 | 34 | 21 | 11 | %27,9 | %54,1 |
| KV-9 | 66 | 15 | 10 | 9 | %22,7 | %51,5 |
| A | 63 | 10 | 9 | 6 | %15,9 | %39,7 |
| Satış | 46 | 9 | 6 | 9 | %19,6 | %52,2 |
| Kısa Vade Handikap | 13 | 3 | 2 | 3 | %23,1* | %61,5* |
| KV-18 | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Kurşun | 63 | 14 | 13 | 10 | %22,2 | %58,7 |
| V. Abiş | 49 | 15 | 13 | 10 | %30,6 | %77,6 |
| S. Kaya | 20 | 5 | 0 | 1 | %25,0* | %30,0* |
| S. Çelik | 17 | 4 | 2 | 1 | %23,5* | %41,2* |
| G. Kocakaya | 14 | 3 | 2 | 2 | %21,4* | %50,0* |
| H. Karataş | 13 | 7 | 2 | 1 | %53,8* | %76,9* |
| M. Çelik | 12 | 2 | 5 | 2 | %16,7* | %75,0* |
| M. Çelik | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| İ. Yıldırım | 10 | 5 | 1 | 1 | %50,0* | %70,0* |
| E. Çankaya | 10 | 3 | 3 | 2 | %30,0* | %80,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Abdi Baba | 12 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Anshba | 9 | 2 | 2 | 0 | 2/9 | 4/9 |
| Super Divo | 9 | 6 | 1 | 0 | 6/9 | 7/9 |
| Wolf Brothers | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Barboom | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| Pevrul | 8 | 1 | 4 | 0 | 1/8 | 5/8 |
| Gilmour | 8 | 2 | 2 | 2 | 2/8 | 6/8 |
| High Hills | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| John Abruzzi | 7 | 3 | 2 | 2 | 3/7 | 7/7 |
| Loco Sugar | 7 | 5 | 1 | 1 | 5/7 | 7/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Koko Loko | H. Karataş | 2/11 | 3,15 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | John Abruzzi | H. Çizik | 2/6 | 5,25 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Touch The Storm | H. Karataş | 1/8 | 1,30 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Wolf Brothers | H. Karataş | 1/10 | 2,40 |
| 31.10.2026 | Ankara | G 1 | 2400 Çim | Anshba | G. Özçelik | 10/11 | 22,25 |
| 29.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Çim | Mangudai | V. Abiş | 1/7 | 3,40 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 1 | 1300 Çim | Time Breaker | V. Abiş | 2/6 | 1,65 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Loco Sugar | V. Abiş | 1/6 | 1,05 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 3 | 1600 Çim | Income | S. Boyraz | 2/6 | 22,40 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | The Last Dragon | N. Avci | –/13 | 25,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Sentetik | John Abruzzi | A. Kurşun | 3/7 | 5,15 |
| 24.10.2026 | Ankara | G 2 | 1500 Kum | Ken Parker | V. Abiş | 3/8 | 3,25 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Susie Q | S. Çelik | 9/10 | 9,45 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Queen Z | A. Kurşun | 3/10 | 7,05 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Lady Sovereıgn | M. Çelik | 2/10 | 10,45 |
| 24.10.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Spirit Of Lux | S. Çelik | 7/10 | 4,10 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Abdi Baba | E. Cankılıç | 5/12 | 7,85 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Sentetik | Nart The Battle | M. Bayır | 8/9 | 6,20 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 15 | 1600 Çim | Dravion | S. Çelik | 4/6 | 7,95 |
| 22.10.2026 | Ankara | Handikap 14 | 2100 Kum | Barboom | E. Atlamaz | 3/7 | 2,20 |
Sık sorulanlar
İbrahim Bekiroğulları bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 285 koşuda 65 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Bekiroğulları'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 2. koşu 14:30, WOLF BROTHERS; İstanbul 4. koşu 15:30, TOUCH THE STORM; İstanbul 7. koşu 17:00, JOHN ABRUZZI; İstanbul 9. koşu 18:00, KOKO LOKO.
İbrahim Bekiroğulları en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 165 koşu, 33 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.