Jokey
İsa Akyavuz
İsa Akyavuz son 12 ayda 905 koşuya çıktı, 184 birincilik ve 454 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (390 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Akyavuz jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 761 | 155 | 122 | 105 | %20,4 | %50,2 | −%16,9 |
| Son 12 ay | 905 | 184 | 146 | 124 | %20,3 | %50,2 | −%13,0 |
| 2020'den bu yana | 5100 | 819 | 744 | 601 | %16,1 | %42,4 | −%15,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 761 | 155 | 122 | 105 | %20,4 | %50,2 |
| 2025 | 947 | 188 | 143 | 138 | %19,9 | %49,5 |
| 2024 | 800 | 136 | 136 | 94 | %17,0 | %45,8 |
| 2023 | 790 | 129 | 118 | 106 | %16,3 | %44,7 |
| 2022 | 800 | 112 | 111 | 72 | %14,0 | %36,9 |
| 2021 | 714 | 71 | 79 | 62 | %9,9 | %29,7 |
| 2020 | 288 | 28 | 35 | 24 | %9,7 | %30,2 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 390 | 85 | 71 | 53 | %21,8 | %53,6 |
| Elazığ | 299 | 63 | 49 | 46 | %21,1 | %52,8 |
| Adana | 115 | 19 | 13 | 16 | %16,5 | %41,7 |
| Diyarbakır | 89 | 14 | 12 | 8 | %15,7 | %38,2 |
| Ankara | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| İzmir | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 722 | 139 | 119 | 95 | %19,3 | %48,9 |
| Kum · Islak | 58 | 18 | 13 | 5 | %31,0 | %62,1 |
| Kum · Sulu | 41 | 6 | 5 | 13 | %14,6 | %58,5 |
| Kum · Nemli | 34 | 10 | 6 | 5 | %29,4 | %61,8 |
| Çim · Normal | 26 | 6 | 1 | 1 | %23,1* | %30,8* |
| Sentetik · Normal | 12 | 3 | 1 | 3 | %25,0* | %58,3* |
| Çim · Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 292 | 59 | 48 | 35 | %20,2 | %48,6 |
| 1201–1600 m | 286 | 62 | 48 | 35 | %21,7 | %50,7 |
| 1601–2000 m | 307 | 60 | 49 | 49 | %19,5 | %51,5 |
| 2001+ m | 20 | 3 | 1 | 5 | %15,0* | %45,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 454 | 83 | 70 | 62 | %18,3 | %47,4 |
| Arap | 451 | 101 | 76 | 62 | %22,4 | %53,0 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 2073 | 345 | 304 | 232 | %16,6 | %42,5 |
| Elazığ | 1574 | 293 | 263 | 202 | %18,6 | %48,2 |
| Adana | 815 | 103 | 112 | 103 | %12,6 | %39,0 |
| Diyarbakır | 550 | 66 | 57 | 55 | %12,0 | %32,4 |
| Ankara | 67 | 9 | 5 | 8 | %13,4 | %32,8 |
| İstanbul | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Kocaeli | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| İzmir | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 4242 | 688 | 623 | 498 | %16,2 | %42,6 |
| Çim · Normal | 347 | 43 | 46 | 36 | %12,4 | %36,0 |
| Kum · Nemli | 206 | 35 | 33 | 24 | %17,0 | %44,7 |
| Kum · Islak | 137 | 27 | 21 | 14 | %19,7 | %45,3 |
| Kum · Sulu | 108 | 19 | 12 | 21 | %17,6 | %48,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 2 | 3 | 2 | %10,0* | %35,0* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 2 | 4 | 1 | %11,1* | %38,9* |
| Sentetik · Normal | 14 | 3 | 2 | 3 | %21,4* | %57,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1671 | 249 | 232 | 182 | %14,9 | %39,7 |
| 1201–1600 m | 1559 | 262 | 239 | 175 | %16,8 | %43,4 |
| 1601–2000 m | 1757 | 292 | 263 | 223 | %16,6 | %44,3 |
| 2001+ m | 113 | 16 | 10 | 21 | %14,2 | %41,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 2675 | 446 | 410 | 314 | %16,7 | %43,7 |
| İngiliz | 2425 | 373 | 334 | 287 | %15,4 | %41,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Atmaca | 51 | 13 | 11 | 3 | %25,5 | %52,9 |
| M. Kaya | 47 | 8 | 5 | 11 | %17,0 | %51,1 |
| S. Akyavuz | 43 | 7 | 5 | 5 | %16,3 | %39,5 |
| M. Doğan | 41 | 8 | 6 | 4 | %19,5 | %43,9 |
| T. Çizik | 36 | 9 | 6 | 3 | %25,0 | %50,0 |
| S. Karakeçili | 35 | 5 | 7 | 3 | %14,3 | %42,9 |
| A. Yardımcı | 34 | 8 | 5 | 10 | %23,5 | %67,6 |
| Z. Akdemir | 33 | 6 | 6 | 2 | %18,2 | %42,4 |
| E. Açmaz | 30 | 6 | 5 | 6 | %20,0 | %56,7 |
| E. Altın | 29 | 5 | 4 | 2 | %17,2* | %37,9* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Nazlı Berra | 12 | 3 | 2 | 4 | %25,0* | %75,0* |
| Düzce Aslanı | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| Eski Kaleli | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Doğantürkbeyi | 8 | 4 | 2 | 1 | 4/8 | 7/8 |
| Selanik Prensi | 8 | 3 | 1 | 1 | 3/8 | 5/8 |
| Hilvanlıoğlu | 8 | 1 | 2 | 1 | 1/8 | 4/8 |
| Çermikşah | 8 | 1 | 1 | 4 | 1/8 | 6/8 |
| Warrior Lion | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Rozerina | 7 | 0 | 4 | 1 | 0/7 | 5/7 |
| Kanekonun Torunu | 7 | 2 | 2 | 0 | 2/7 | 4/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Pirim Özer | H. Türkman | 2/10 | 3,45 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Kaanhakan | Z. Akdemir | 1/8 | 3,90 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Melekcan | H. Türkman | 1/8 | 2,55 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | Doğantürkbeyi | M. Kaya | 1/12 | 9,85 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Serreş | M. Aslan | 10/11 | 10,95 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Turbo Beyi | E. Açmaz | 8/14 | 6,15 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Elele | M. Çiçek | –/6 | 0,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Nalın Sesi | K. Taşdemir | 1/9 | 1,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Bitirim Seda | R. Becene | 3/11 | 5,85 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Gülpaşa | B. Demirkapu | 1/11 | 4,80 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | King Gökçe | M. Doğan | 1/11 | 5,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Attractive Girl | E. Çizik | 2/6 | 2,50 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tayyar Bey | Ç. Arslan | 1/17 | 3,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Selanik Prensi | M. Akyavuz | 1/8 | 9,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Taştepe | M. Buluç | 8/12 | 10,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | That Beats All | B. Demirkapu | 1/13 | 6,90 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Silven | K. Taşdemir | 2/9 | 22,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Valentine Girl | M. Buluç | 4/8 | 8,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Son Aktaş | M. Kaya | 6/14 | 5,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Ruhinaz | E. Yardımcı | 3/12 | 6,30 |
Sık sorulanlar
İsa Akyavuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 761 koşuda 155 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İsa Akyavuz bugün hangi atlara biniyor?
Adana 4. koşu 19:00, ARKEN TAŞI; Adana 5. koşu 19:30, ANDROMEDA STAR; Adana 6. koşu 20:00, AL BENZE; Adana 8. koşu 21:00, KİKİ FERRO; Adana 9. koşu 21:30, HELLO KUTTY.
İsa Akyavuz en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 390 koşu, 85 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.