Antrenör
Mehmet Aslan
Mehmet Aslan'ın atları son 12 ayda 126 koşuya çıktı, 13 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (76 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Aslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 13 | 8 | 13 | %11,1 | %29,1 | −%43,2 |
| Son 12 ay | 126 | 13 | 9 | 14 | %10,3 | %28,6 | −%47,3 |
| 2020'den bu yana | 633 | 53 | 58 | 49 | %8,4 | %25,3 | −%44,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 117 | 13 | 8 | 13 | %11,1 | %29,1 |
| 2025 | 17 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %29,4* |
| 2024 | 24 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| 2023 | 59 | 4 | 7 | 2 | %6,8 | %22,0 |
| 2022 | 153 | 10 | 12 | 10 | %6,5 | %20,9 |
| 2021 | 210 | 19 | 16 | 15 | %9,0 | %23,8 |
| 2020 | 53 | 7 | 8 | 5 | %13,2 | %37,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 76 | 7 | 4 | 7 | %9,2 | %23,7 |
| Diyarbakır | 33 | 5 | 4 | 6 | %15,2 | %45,5 |
| Elazığ | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Adana | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 105 | 10 | 6 | 11 | %9,5 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Kum · Sulu | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 59 | 7 | 5 | 8 | %11,9 | %33,9 |
| 1201–1600 m | 39 | 4 | 2 | 5 | %10,3 | %28,2 |
| 1601–2000 m | 27 | 2 | 2 | 1 | %7,4* | %18,5* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 69 | 8 | 4 | 7 | %11,6 | %27,5 |
| Arap | 57 | 5 | 5 | 7 | %8,8 | %29,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 49 | 3 | 5 | 4 | %6,1 | %24,5 |
| Handikap | 35 | 5 | 0 | 5 | %14,3 | %28,6 |
| Maiden | 35 | 5 | 3 | 3 | %14,3 | %31,4 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 317 | 22 | 25 | 16 | %6,9 | %19,9 |
| Diyarbakır | 111 | 8 | 11 | 11 | %7,2 | %27,0 |
| İzmir | 100 | 10 | 14 | 13 | %10,0 | %37,0 |
| Elazığ | 49 | 7 | 3 | 3 | %14,3 | %26,5 |
| Bursa | 19 | 4 | 2 | 0 | %21,1* | %31,6* |
| Adana | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kocaeli | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
| İstanbul | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Ankara | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 524 | 44 | 46 | 36 | %8,4 | %24,0 |
| Çim · Normal | 38 | 1 | 6 | 3 | %2,6 | %26,3 |
| Kum · Nemli | 23 | 3 | 1 | 2 | %13,0* | %26,1* |
| Kum · Islak | 19 | 2 | 2 | 2 | %10,5* | %31,6* |
| Kum · Sulu | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Sentetik · Normal | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 1 | 2 | 1 | 1/4 | 4/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 200 | 14 | 21 | 17 | %7,0 | %26,0 |
| 1201–1600 m | 197 | 17 | 14 | 17 | %8,6 | %24,4 |
| 1601–2000 m | 224 | 22 | 21 | 15 | %9,8 | %25,9 |
| 2001+ m | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 330 | 25 | 29 | 29 | %7,6 | %25,2 |
| İngiliz | 303 | 28 | 29 | 20 | %9,2 | %25,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 258 | 22 | 26 | 18 | %8,5 | %25,6 |
| Handikap | 189 | 13 | 10 | 16 | %6,9 | %20,6 |
| Maiden | 141 | 17 | 16 | 6 | %12,1 | %27,7 |
| KV-6 | 16 | 0 | 5 | 2 | %0,0* | %43,8* |
| KV-7 | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| KV-8 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| A | 6 | 1 | 0 | 3 | 1/6 | 4/6 |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Akdemir | 14 | 2 | 3 | 4 | %14,3* | %64,3* |
| F. Yardımcı | 13 | 4 | 0 | 2 | %30,8* | %46,2* |
| A. Çankaya | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| M. Ünlü | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| İ. Akyavuz | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| A. Bayar | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| M. Işık | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| N. Altın | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| E. Akkılıç | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İ. Katar | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Serreş | 14 | 1 | 0 | 4 | %7,1* | %35,7* |
| Prenses Dilara | 13 | 2 | 2 | 3 | %15,4* | %53,8* |
| Şirinhat | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Gold Power | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Papetti | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Daniska | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Günhan Kızı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Artax | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Çılgınkral | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Deniz Tutkusu | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Prenses Dilara | A. Akdemir | 3/8 | 4,35 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Serreş | İ. Akyavuz | 10/11 | 10,95 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Papetti | A. Çankaya | 4/9 | 7,35 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Çılgınkral | A. Çankaya | 8/15 | 16,15 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Pearl Grain | F. Yardımcı | 8/10 | 5,05 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Monstera | M. Akgöbek | 10/10 | 19,50 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Heart Shot | A. Çankaya | 1/10 | 9,50 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Sun Of Power | M. Ünlü | 9/11 | 2,75 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 1400 Kum | Daniska | M. Akgöbek | 12/16 | 12,30 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Prenses Dilara | L. Taptık | 3/12 | 4,25 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Vermithrax | A. Akdemir | 2/13 | 6,45 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hunter Boy | A. Akdemir | 8/9 | 24,25 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Hunter Man | F. Yardımcı | 6/10 | 4,15 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Şirinhat | A. Bayar | 3/10 | 7,75 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | Papetti | F. Yardımcı | 1/8 | 1,80 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Pearl Grain | E. Akkılıç | 4/12 | 9,65 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Vermithrax | M. Çakmak | 2/8 | 2,70 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Çılgınkral | A. Çankaya | 3/15 | 41,25 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | Serreş | M. Çelik | 10/14 | 21,35 |
| 10.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gold Power | N. Altın | 4/13 | 8,45 |
Sık sorulanlar
Mehmet Aslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 117 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehmet Aslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Mehmet Aslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 76 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.