Antrenör
Süleyman Karakeçili
Süleyman Karakeçili'ın atları son 12 ayda 711 koşuya çıktı, 65 birincilik ve 203 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (301 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Karakeçili antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 624 | 55 | 47 | 73 | %8,8 | %28,0 | −%25,9 |
| Son 12 ay | 711 | 65 | 54 | 84 | %9,1 | %28,6 | −%21,9 |
| 2020'den bu yana | 1217 | 129 | 106 | 132 | %10,6 | %30,2 | −%15,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 624 | 55 | 47 | 73 | %8,8 | %28,0 |
| 2025 | 458 | 54 | 41 | 45 | %11,8 | %30,6 |
| 2024 | 135 | 20 | 18 | 14 | %14,8 | %38,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 301 | 28 | 18 | 33 | %9,3 | %26,2 |
| Elazığ | 202 | 18 | 15 | 27 | %8,9 | %29,7 |
| Diyarbakır | 118 | 11 | 9 | 13 | %9,3 | %28,0 |
| Adana | 86 | 8 | 11 | 11 | %9,3 | %34,9 |
| Ankara | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 591 | 54 | 46 | 65 | %9,1 | %27,9 |
| Kum · Islak | 37 | 6 | 1 | 6 | %16,2 | %35,1 |
| Kum · Sulu | 37 | 2 | 3 | 4 | %5,4 | %24,3 |
| Kum · Nemli | 24 | 3 | 2 | 6 | %12,5* | %45,8* |
| Sentetik · Normal | 16 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %31,3* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 257 | 19 | 20 | 31 | %7,4 | %27,2 |
| 1201–1600 m | 231 | 28 | 13 | 23 | %12,1 | %27,7 |
| 1601–2000 m | 207 | 18 | 18 | 26 | %8,7 | %30,0 |
| 2001+ m | 16 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %43,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 382 | 38 | 33 | 49 | %9,9 | %31,4 |
| İngiliz | 329 | 27 | 21 | 35 | %8,2 | %25,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 273 | 30 | 21 | 33 | %11,0 | %30,8 |
| Handikap | 230 | 23 | 14 | 26 | %10,0 | %27,4 |
| Maiden | 161 | 10 | 17 | 21 | %6,2 | %29,8 |
| KV-6 | 18 | 1 | 0 | 3 | %5,6* | %22,2* |
| Satış | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
| KV-8 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 472 | 44 | 40 | 51 | %9,3 | %28,6 |
| Elazığ | 428 | 49 | 37 | 49 | %11,4 | %31,5 |
| Diyarbakır | 171 | 18 | 13 | 16 | %10,5 | %27,5 |
| Adana | 135 | 17 | 15 | 16 | %12,6 | %35,6 |
| Ankara | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1050 | 113 | 97 | 108 | %10,8 | %30,3 |
| Kum · Islak | 50 | 8 | 1 | 8 | %16,0 | %34,0 |
| Kum · Sulu | 45 | 3 | 3 | 6 | %6,7 | %26,7 |
| Kum · Nemli | 29 | 4 | 3 | 6 | %13,8* | %44,8* |
| Sentetik · Normal | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
| Çim · Normal | 18 | 1 | 0 | 1 | %5,6* | %11,1* |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 410 | 37 | 34 | 43 | %9,0 | %27,8 |
| 1201–1600 m | 379 | 41 | 29 | 42 | %10,8 | %29,6 |
| 1601–2000 m | 403 | 50 | 38 | 41 | %12,4 | %32,0 |
| 2001+ m | 25 | 1 | 5 | 6 | %4,0* | %48,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 631 | 69 | 58 | 75 | %10,9 | %32,0 |
| İngiliz | 586 | 60 | 48 | 57 | %10,2 | %28,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 465 | 55 | 40 | 49 | %11,8 | %31,0 |
| Handikap | 425 | 52 | 37 | 43 | %12,2 | %31,1 |
| Maiden | 250 | 12 | 25 | 31 | %4,8 | %27,2 |
| KV-6 | 24 | 2 | 1 | 4 | %8,3* | %29,2* |
| Satış | 17 | 5 | 2 | 1 | %29,4* | %47,1* |
| KV-7 | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| G | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| KV-8 | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| KV-9 | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Katar | 136 | 18 | 10 | 19 | %13,2 | %34,6 |
| A. Bayar | 69 | 8 | 5 | 8 | %11,6 | %30,4 |
| H. Altundağ | 45 | 4 | 3 | 8 | %8,9 | %33,3 |
| M. Şakir | 36 | 1 | 1 | 2 | %2,8 | %11,1 |
| İ. Akyavuz | 35 | 5 | 7 | 3 | %14,3 | %42,9 |
| A. Çankaya | 32 | 1 | 5 | 5 | %3,1 | %34,4 |
| A. Akdemir | 28 | 5 | 0 | 5 | %17,9* | %35,7* |
| N. Altın | 27 | 5 | 1 | 4 | %18,5* | %37,0* |
| Y. Cengiz | 24 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %25,0* |
| Ç. Canpolat | 23 | 1 | 1 | 5 | %4,3* | %30,4* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Hamdi Ağa | 20 | 1 | 1 | 1 | %5,0* | %15,0* |
| Targutay | 20 | 2 | 1 | 2 | %10,0* | %25,0* |
| Gece Işığı | 19 | 0 | 5 | 4 | %0,0* | %47,4* |
| Zaedno | 17 | 3 | 0 | 4 | %17,6* | %41,2* |
| Chain Breaker | 17 | 3 | 1 | 1 | %17,6* | %29,4* |
| Ortak Güç | 16 | 1 | 3 | 2 | %6,3* | %37,5* |
| Superlıne | 15 | 1 | 1 | 0 | %6,7* | %13,3* |
| Luxuary | 14 | 1 | 1 | 3 | %7,1* | %35,7* |
| İsmetim | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Tek Ozanım | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Luxuary | Ç. Canpolat | 3/11 | 3,45 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Zaedno | İ. Katar | 1/11 | 3,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Bildenbir | İ. Katar | 9/9 | 19,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Denizim Gülü | A. Çankaya | 2/11 | 10,85 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Moskovalı Tanya | L. Taptık | 4/15 | 17,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Vartuhim | A. Bayar | 12/15 | 28,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Birincisoy | İ. Katar | 3/15 | 8,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Gece Işığı | L. Taptık | 7/14 | 7,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Haydi Bitanem | İ. Katar | 10/12 | 7,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kutup Kızı | L. Taptık | 1/14 | 17,05 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Papa Clas | İ. Katar | 3/10 | 21,85 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Corsa | A. Çankaya | 11/15 | 27,80 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Miraçhat | R. Doğan | 2/15 | 18,25 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Zaedno | İ. Katar | 1/10 | 9,20 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Yelin | A. Bayar | 2/10 | 1,90 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Prenses Matra | Y. Cengiz | 8/10 | 8,65 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Luxuary | Ç. Canpolat | 3/10 | 5,20 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Jer | R. Doğan | 7/8 | 8,10 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Apohiko | A. Akdemir | 8/8 | 18,00 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | El Leon | İ. Katar | 12/12 | 13,60 |
Sık sorulanlar
Süleyman Karakeçili bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 624 koşuda 55 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Süleyman Karakeçili'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Süleyman Karakeçili en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 301 koşu, 28 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.