Antrenör
Çetin Arslan
Çetin Arslan'ın atları son 12 ayda 49 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Ankara'da koştu (15 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Arslan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 8 | 5 | 4 | %19,5 | %41,5 | – |
| Son 12 ay | 49 | 9 | 5 | 5 | %18,4 | %38,8 | – |
| 2020'den bu yana | 195 | 23 | 24 | 16 | %11,8 | %32,3 | −%43,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Adana.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 41 | 8 | 5 | 4 | %19,5 | %41,5 |
| 2025 | 66 | 6 | 5 | 5 | %9,1 | %24,2 |
| 2024 | 88 | 9 | 14 | 7 | %10,2 | %34,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 15 | 2 | 1 | 2 | %13,3* | %33,3* |
| Adana | 13 | 3 | 0 | 2 | %23,1* | %38,5* |
| İstanbul | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Şanlıurfa | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Bursa | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Antalya | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Kocaeli | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| Elazığ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 30 | 5 | 4 | 2 | %16,7 | %36,7 |
| Sentetik · Normal | 9 | 3 | 0 | 1 | 3/9 | 4/9 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 5 | 1 | 0 | 5/9 | 6/9 |
| 1201–1600 m | 19 | 2 | 1 | 3 | %10,5* | %31,6* |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 2 | 1 | %6,7* | %26,7* |
| 2001+ m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 45 | 8 | 5 | 5 | %17,8 | %40,0 |
| İngiliz | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 17 | 3 | 1 | 2 | %17,6* | %35,3* |
| Şartlı | 11 | 5 | 1 | 1 | %45,5* | %63,6* |
| G | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| KV-8 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ankara | 79 | 7 | 13 | 7 | %8,9 | %34,2 |
| Antalya | 46 | 6 | 4 | 3 | %13,0 | %28,3 |
| Adana | 44 | 7 | 4 | 4 | %15,9 | %34,1 |
| İstanbul | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Şanlıurfa | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kocaeli | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Elazığ | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 131 | 15 | 15 | 9 | %11,5 | %29,8 |
| Çim · Normal | 23 | 0 | 7 | 3 | %0,0* | %43,5* |
| Sentetik · Normal | 22 | 5 | 0 | 2 | %22,7* | %31,8* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 16 | 6 | 2 | 0 | %37,5* | %50,0* |
| 1201–1600 m | 81 | 7 | 6 | 6 | %8,6 | %23,5 |
| 1601–2000 m | 60 | 6 | 7 | 5 | %10,0 | %30,0 |
| 2001+ m | 38 | 4 | 9 | 5 | %10,5 | %47,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 176 | 20 | 23 | 15 | %11,4 | %33,0 |
| İngiliz | 19 | 3 | 1 | 1 | %15,8* | %26,3* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 81 | 6 | 10 | 9 | %7,4 | %30,9 |
| Şartlı | 43 | 10 | 6 | 3 | %23,3 | %44,2 |
| Maiden | 17 | 6 | 1 | 2 | %35,3* | %52,9* |
| G | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| KV-8 | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| KV-6 | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| KV-7 | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Kısa Vade Handikap | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Satış | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Çelik | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| İ. Akyavuz | 4 | 4 | 0 | 0 | 4/4 | 4/4 |
| M. Keskin | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Sunkar | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| F. Sansar | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Atlamaz | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| S. Kaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cihana Bedel | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Binbir Fatih | 9 | 2 | 2 | 1 | 2/9 | 5/9 |
| Altınbora | 9 | 4 | 2 | 1 | 4/9 | 7/9 |
| Golden Cantado | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Tayyar Bey | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Gökçekraliçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Hadehanım | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Pusat Beyi | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ulualp | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Atlı Fırtına | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tayyar Bey | İ. Akyavuz | 1/17 | 3,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Cihana Bedel | F. Sansar | 3/12 | 19,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 1400 Çim | Hadehanım | M. Uyar | 7/12 | 16,15 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Cihana Bedel | R. Yıldız | 9/10 | 7,60 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 21 | 1600 Çim | Binbir Fatih | S. Çelik | 3/10 | 7,60 |
| 24.10.2026 | Ankara | KV-6 | 2100 Kum | Cihana Bedel | S. Çelik | 6/8 | 24,25 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Cihana Bedel | İ. Akın | 10/10 | 22,75 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2400 Sentetik | Binbir Fatih | G. Kocakaya | 8/13 | 4,25 |
| 01.10.2026 | Ankara | Kısa Vade Handikap 22 | 1900 Çim | Binbir Fatih | S. Çelik | 2/12 | 11,65 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Pusat Beyi | A. Kurşun | 6/17 | 10,85 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Tayyar Bey | E. Atlamaz | 3/17 | 12,65 |
| 20.09.2026 | Adana | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Tayyar Bey | E. Atlamaz | 5/15 | 34,00 |
| 20.09.2026 | Adana | KV-8 | 1900 Sentetik | Binbir Fatih | M. Çelik | 5/8 | 2,80 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2100 Sentetik | Binbir Fatih | S. Çelik | 1/13 | 9,25 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | Altınbora | S. Kaya | 2/8 | 2,60 |
| 30.08.2026 | Adana | Handikap 16 | 1900 Kum | Binbir Fatih | S. Çelik | 1/18 | 10,15 |
| 22.08.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2000 Kum | Cihana Bedel | M. Sunkar | 11/12 | 12,95 |
| 22.08.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2000 Kum | Binbir Fatih | M. Keskin | 6/12 | 12,95 |
| 20.08.2026 | Ankara | G 3 | 1400 Kum | Altınbora | S. Çelik | 3/12 | 3,15 |
| 06.08.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1300 Kum | Binbir Fatih | A. Kurşun | 9/10 | 6,30 |
Sık sorulanlar
Çetin Arslan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 41 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Çetin Arslan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Adana.
Çetin Arslan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Ankara'da: 15 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.