Antrenör
Emrah Çizik
Emrah Çizik'ın atları son 12 ayda 51 koşuya çıktı, 4 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Çizik antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 | – |
| Son 12 ay | 51 | 4 | 6 | 5 | %7,8 | %29,4 | −%63,8 |
| 2020'den bu yana | 105 | 14 | 10 | 7 | %13,3 | %29,5 | +%52,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 04.11.2026, Elazığ.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 43 | 4 | 6 | 4 | %9,3 | %32,6 |
| 2025 | 58 | 10 | 4 | 3 | %17,2 | %29,3 |
| 2024 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 26 | 1 | 0 | 0 | %3,8* | %3,8* |
| Diyarbakır | 16 | 2 | 5 | 2 | %12,5* | %56,3* |
| Elazığ | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Adana | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 42 | 4 | 5 | 4 | %9,5 | %31,0 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| 1201–1600 m | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| 1601–2000 m | 24 | 2 | 3 | 2 | %8,3* | %29,2* |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 37 | 3 | 5 | 3 | %8,1 | %29,7 |
| İngiliz | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 18 | 2 | 5 | 4 | %11,1* | %61,1* |
| Maiden | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Handikap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 61 | 5 | 2 | 1 | %8,2 | %13,1 |
| Diyarbakır | 20 | 5 | 5 | 2 | %25,0* | %60,0* |
| Elazığ | 17 | 3 | 3 | 3 | %17,6* | %52,9* |
| Adana | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 90 | 13 | 9 | 6 | %14,4 | %31,1 |
| Kum · Sulu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 3 | 3 | 2 | %14,3* | %38,1* |
| 1201–1600 m | 30 | 3 | 1 | 2 | %10,0 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 53 | 8 | 6 | 3 | %15,1 | %32,1 |
| 2001+ m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 71 | 11 | 8 | 4 | %15,5 | %32,4 |
| İngiliz | 34 | 3 | 2 | 3 | %8,8 | %23,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 4 | 6 | 4 | %12,9 | %45,2 |
| Handikap | 31 | 4 | 1 | 2 | %12,9 | %22,6 |
| Maiden | 28 | 2 | 1 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| KV-6 | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| KV-8 | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| G | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-7 | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Bayar | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| İ. Akyavuz | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| N. Altın | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| İ. Katar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Doğan | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| E. Akkılıç | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| N. Demir | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Çankaya | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| H. Altundağ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Çizik | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çilobey | 15 | 2 | 3 | 2 | %13,3* | %46,7* |
| Enespaşa | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Kraliçe Sezin | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Veez | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Uygar Bey | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Attractive Girl | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Jer | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Nandar | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Attractive Girl | İ. Akyavuz | 2/6 | 2,50 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Enespaşa | M. Doğan | 2/8 | 8,70 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | G 3 | 1900 Kum | Çilobey | İ. Akyavuz | 7/14 | 2,95 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Jer | M. Doğan | 4/9 | 3,60 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Attractive Girl | İ. Akyavuz | 1/9 | 3,25 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Kraliçe Sezin | E. Akkılıç | 11/17 | 14,90 |
| 10.10.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 2000 Kum | Çilobey | İ. Akyavuz | 4/10 | 3,90 |
| 06.10.2026 | Adana | KV-6 | 1300 Sentetik | Enespaşa | İ. Katar | 9/11 | 52,75 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1700 Kum | Enespaşa | E. Akkılıç | 6/8 | 6,20 |
| 12.09.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Enespaşa | S. Kaplan | 3/10 | 7,25 |
| 12.09.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Jer | S. Kaplan | 3/9 | 2,85 |
| 29.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Enespaşa | İ. Katar | 4/8 | 13,75 |
| 29.08.2026 | Diyarbakır | KV-8 | 1700 Kum | Çilobey | İ. Akyavuz | 1/13 | 4,55 |
| 24.08.2026 | Elazığ | KV-7 | 2000 Kum | Çilobey | M. Doğan | 1/12 | 5,20 |
| 17.08.2026 | Elazığ | Şartlı 5 | 1800 Kum | Çilobey | M. Doğan | 3/15 | 5,95 |
| 15.08.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | Enespaşa | N. Altın | 5/8 | 3,65 |
| 08.08.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1700 Kum | Kraliçe Sezin | N. Altın | 5/11 | 3,95 |
| 01.08.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Enespaşa | N. Altın | 1/15 | 5,45 |
| 01.08.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1700 Kum | Çilobey | N. Altın | 2/16 | 3,50 |
| 22.07.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1900 Kum | Çilobey | İ. Akyavuz | 3/9 | 2,50 |
Sık sorulanlar
Emrah Çizik bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 43 koşuda 4 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emrah Çizik'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 04.11.2026, Elazığ.
Emrah Çizik en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 26 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.