Antrenör
Mehriban Çiçek
Mehriban Çiçek'ın atları son 12 ayda 120 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 33 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehriban Çiçek antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 120 | 14 | 9 | 10 | %11,7 | %27,5 | −%48,4 |
| Son 12 ay | 120 | 14 | 9 | 10 | %11,7 | %27,5 | −%48,4 |
| 2020'den bu yana | 208 | 23 | 20 | 16 | %11,1 | %28,4 | −%58,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 120 | 14 | 9 | 10 | %11,7 | %27,5 |
| 2024 | 88 | 9 | 11 | 6 | %10,2 | %29,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 54 | 7 | 3 | 4 | %13,0 | %25,9 |
| Diyarbakır | 34 | 6 | 3 | 1 | %17,6 | %29,4 |
| Elazığ | 20 | 1 | 3 | 1 | %5,0* | %25,0* |
| Adana | 12 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %33,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 112 | 14 | 9 | 9 | %12,5 | %28,6 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 57 | 6 | 5 | 2 | %10,5 | %22,8 |
| 1201–1600 m | 30 | 2 | 3 | 5 | %6,7 | %33,3 |
| 1601–2000 m | 28 | 5 | 1 | 3 | %17,9* | %32,1* |
| 2001+ m | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 89 | 12 | 8 | 10 | %13,5 | %33,7 |
| Arap | 31 | 2 | 1 | 0 | %6,5 | %9,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 49 | 4 | 4 | 5 | %8,2 | %26,5 |
| Handikap | 35 | 9 | 2 | 3 | %25,7 | %40,0 |
| Maiden | 28 | 1 | 3 | 2 | %3,6* | %21,4* |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 81 | 7 | 5 | 5 | %8,6 | %21,0 |
| Diyarbakır | 62 | 10 | 5 | 3 | %16,1 | %29,0 |
| Adana | 34 | 2 | 4 | 5 | %5,9 | %32,4 |
| Elazığ | 31 | 4 | 6 | 3 | %12,9 | %41,9 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 182 | 21 | 16 | 14 | %11,5 | %28,0 |
| Çim · Normal | 16 | 1 | 4 | 1 | %6,3* | %37,5* |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 101 | 13 | 8 | 6 | %12,9 | %26,7 |
| 1201–1600 m | 61 | 2 | 8 | 7 | %3,3 | %27,9 |
| 1601–2000 m | 40 | 7 | 4 | 3 | %17,5 | %35,0 |
| 2001+ m | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 163 | 21 | 18 | 16 | %12,9 | %33,7 |
| Arap | 45 | 2 | 2 | 0 | %4,4 | %8,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 95 | 6 | 9 | 8 | %6,3 | %24,2 |
| Handikap | 56 | 13 | 6 | 5 | %23,2 | %42,9 |
| Maiden | 48 | 3 | 5 | 3 | %6,3 | %22,9 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Yardımcı | 13 | 5 | 2 | 2 | %38,5* | %69,2* |
| A. Bayar | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Y. Cengiz | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| İ. Katar | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| E. Akkılıç | 8 | 2 | 1 | 3 | 2/8 | 6/8 |
| N. Altın | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Y. Çelikbaş | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| L. Taptık | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| İ. Akyavuz | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| M. Işık | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elele | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| My Sixth Sense | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Sarı Mamba | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Queen Of Vıctory | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Lavin Denizi | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Nehirafra | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ayhan In My Heart | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Lion Of The North | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Koca Sabri | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
| Meryemcan | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Elele | İ. Akyavuz | –/6 | 0,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tumbulyahyareis | M. Akdağ | 16/17 | 56,00 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Sabır Çiçeği | E. Çankaya | 6/12 | 11,95 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Ayhan In My Heart | E. Akkılıç | 3/13 | 9,20 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | King Of Race | M. Sunkar | 13/13 | 19,70 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Lion Of The North | E. Akkılıç | 4/10 | 6,85 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Meryemcan | İ. Akyavuz | 4/10 | 5,90 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Lion Of The North | F. Yardımcı | 3/11 | 1,85 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | King Lightning | F. Yardımcı | 1/15 | 3,25 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Elele | E. Akkılıç | 3/13 | 3,20 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Sarı Mamba | E. Çankaya | 4/11 | 13,20 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Elele | E. Akkılıç | 1/15 | 4,00 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Bobs Your Uncle | Y. Çelikbaş | 7/11 | 20,30 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | My Invention | F. Yardımcı | 7/14 | 10,65 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 16 | 2100 Kum | Bromance | İ. Akyavuz | 1/14 | 2,80 |
| 10.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 1200 Kum | Sarı Mamba | F. Yardımcı | 9/13 | 4,30 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1200 Kum | Meryemcan | Y. Cengiz | 6/9 | 6,55 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1300 Kum | Ayhan In My Heart | M. Çelik | 5/18 | 9,90 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 13 | 1200 Kum | Lion Of The North | F. Yardımcı | 1/6 | 1,35 |
| 29.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Kum | Sarı Mamba | M. Akyavuz | 3/8 | 8,30 |
Sık sorulanlar
Mehriban Çiçek bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 120 koşuda 14 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mehriban Çiçek'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 8. koşu 21:00, SARI MAMBA.
Mehriban Çiçek en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 54 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.