Antrenör
Eyyüp Yardımcı
Eyyüp Yardımcı'ın atları son 12 ayda 218 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 61 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (152 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Eyyüp Yardımcı antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 212 | 17 | 20 | 22 | %8,0 | %27,8 | −%48,6 |
| Son 12 ay | 218 | 17 | 21 | 23 | %7,8 | %28,0 | −%50,0 |
| 2020'den bu yana | 2578 | 276 | 310 | 293 | %10,7 | %34,1 | −%40,1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 212 | 17 | 20 | 22 | %8,0 | %27,8 |
| 2025 | 490 | 47 | 69 | 60 | %9,6 | %35,9 |
| 2024 | 443 | 40 | 59 | 53 | %9,0 | %34,3 |
| 2023 | 391 | 52 | 54 | 41 | %13,3 | %37,6 |
| 2022 | 425 | 55 | 44 | 51 | %12,9 | %35,3 |
| 2021 | 313 | 27 | 36 | 35 | %8,6 | %31,3 |
| 2020 | 304 | 38 | 28 | 31 | %12,5 | %31,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 152 | 12 | 14 | 18 | %7,9 | %28,9 |
| Şanlıurfa | 42 | 2 | 4 | 3 | %4,8 | %21,4 |
| Diyarbakır | 13 | 2 | 0 | 2 | %15,4* | %30,8* |
| Adana | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Kocaeli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Bursa | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 196 | 14 | 17 | 20 | %7,1 | %26,0 |
| Kum · Islak | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Kum · Sulu | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 123 | 14 | 10 | 17 | %11,4 | %33,3 |
| 1201–1600 m | 45 | 1 | 8 | 3 | %2,2 | %26,7 |
| 1601–2000 m | 48 | 1 | 3 | 3 | %2,1 | %14,6 |
| 2001+ m | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 128 | 8 | 7 | 16 | %6,3 | %24,2 |
| İngiliz | 90 | 9 | 14 | 7 | %10,0 | %33,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 72 | 3 | 5 | 5 | %4,2 | %18,1 |
| Maiden | 72 | 5 | 9 | 12 | %6,9 | %36,1 |
| Şartlı | 59 | 9 | 5 | 4 | %15,3 | %30,5 |
| KV-7 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 1058 | 110 | 100 | 112 | %10,4 | %30,4 |
| Elazığ | 1024 | 111 | 141 | 129 | %10,8 | %37,2 |
| Diyarbakır | 158 | 16 | 29 | 17 | %10,1 | %39,2 |
| İstanbul | 108 | 11 | 12 | 8 | %10,2 | %28,7 |
| Adana | 100 | 11 | 10 | 11 | %11,0 | %32,0 |
| Kocaeli | 86 | 8 | 11 | 13 | %9,3 | %37,2 |
| Bursa | 30 | 7 | 4 | 3 | %23,3 | %46,7 |
| Ankara | 12 | 2 | 3 | 0 | %16,7* | %41,7* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2190 | 232 | 263 | 246 | %10,6 | %33,8 |
| Çim · Normal | 114 | 14 | 8 | 11 | %12,3 | %28,9 |
| Kum · Nemli | 98 | 8 | 14 | 11 | %8,2 | %33,7 |
| Kum · Islak | 63 | 8 | 7 | 10 | %12,7 | %39,7 |
| Kum · Sulu | 55 | 7 | 8 | 10 | %12,7 | %45,5 |
| Sentetik · Normal | 39 | 5 | 7 | 2 | %12,8 | %35,9 |
| Çim · Yumuşak | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 930 | 111 | 113 | 112 | %11,9 | %36,1 |
| 1201–1600 m | 793 | 70 | 93 | 83 | %8,8 | %31,0 |
| 1601–2000 m | 810 | 87 | 99 | 94 | %10,7 | %34,6 |
| 2001+ m | 45 | 8 | 5 | 4 | %17,8 | %37,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1619 | 163 | 164 | 179 | %10,1 | %31,3 |
| İngiliz | 959 | 113 | 146 | 114 | %11,8 | %38,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 939 | 78 | 97 | 98 | %8,3 | %29,1 |
| Şartlı | 904 | 114 | 114 | 110 | %12,6 | %37,4 |
| Maiden | 514 | 59 | 62 | 70 | %11,5 | %37,2 |
| KV-7 | 69 | 7 | 11 | 3 | %10,1 | %30,4 |
| KV-6 | 53 | 4 | 12 | 4 | %7,5 | %37,7 |
| KV-8 | 35 | 5 | 6 | 2 | %14,3 | %37,1 |
| G | 23 | 5 | 3 | 2 | %21,7* | %43,5* |
| Satış | 15 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %26,7* |
| A | 14 | 2 | 2 | 0 | %14,3* | %28,6* |
| KV-9 | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Yardımcı | 40 | 4 | 9 | 5 | %10,0 | %45,0 |
| Y. Cengiz | 35 | 2 | 2 | 4 | %5,7 | %22,9 |
| A. Çankaya | 30 | 3 | 0 | 6 | %10,0 | %30,0 |
| M. Doğan | 23 | 1 | 0 | 3 | %4,3* | %17,4* |
| M. Doğan | 16 | 3 | 4 | 1 | %18,8* | %50,0* |
| A. Akdemir | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| A. Bayar | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| İ. Akyavuz | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| N. Altın | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| M. Çiçek | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kılıçbağı | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Yaz Meltemi | 12 | 1 | 2 | 3 | %8,3* | %50,0* |
| Aliye Ana | 10 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %50,0* |
| Irrıtable Gırl | 10 | 0 | 6 | 0 | %0,0* | %60,0* |
| Aşan Gold | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Mestan Bey | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Çılgın Heme | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| Telli Dereli | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Merhamet | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Güzelbilge | 8 | 1 | 1 | 2 | 1/8 | 4/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | King Ferit | Y. Cengiz | 3/12 | 13,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Çetinbaş | Y. Cengiz | 7/14 | 14,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Telli Dereli | Y. Cengiz | 5/9 | 24,40 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Aliye Ana | Y. Cengiz | 8/11 | 10,25 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Debdebe | F. Yardımcı | 12/14 | 4,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Ruhinaz | İ. Akyavuz | 3/12 | 6,30 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1200 Kum | Irrıtable Gırl | N. Altın | 5/8 | 2,80 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Aşan Gold | A. Akdemir | 2/12 | 5,95 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | Sidney Show | Y. Cengiz | 4/12 | 16,35 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kılıçbağı | M. Doğan | 6/11 | 19,25 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Merhamet | M. Doğan | 5/14 | 9,00 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Nazlı Berra | A. Bayar | 10/14 | 18,80 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Victory Maria | M. Doğan | 7/11 | 21,25 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Snowdrift | F. Yardımcı | 3/9 | 3,50 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Queen Of The Solıd | M. Doğan | 12/13 | 28,00 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1200 Kum | King Of Race | Y. Çelikbaş | 6/10 | 13,20 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Maiden | 1500 Kum | Irrıtable Gırl | F. Yardımcı | 2/9 | 3,65 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1200 Kum | Gökteki Yağmur | F. Yardımcı | –/10 | 4,45 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Yaz Meltemi | M. Murtoğlu | 8/10 | 23,85 |
| 21.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1900 Kum | Aşan Gold | F. Yardımcı | 2/6 | 2,45 |
Sık sorulanlar
Eyyüp Yardımcı bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 212 koşuda 17 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Eyyüp Yardımcı'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Eyyüp Yardımcı en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 152 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.