Antrenör
Emre Keskin
Emre Keskin'ın atları son 12 ayda 34 koşuya çıktı, 2 birincilik ve 4 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (24 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Emre Keskin antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 2 | 0 | 2 | %5,9 | %11,8 | – |
| Son 12 ay | 34 | 2 | 0 | 2 | %5,9 | %11,8 | – |
| 2020'den bu yana | 34 | 2 | 0 | 2 | %5,9 | %11,8 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 2 | 0 | 2 | %5,9 | %11,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 24 | 1 | 0 | 2 | %4,2* | %12,5* |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 1 | 0 | 2 | %3,7* | %11,1* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 1 | 0 | 2 | %4,2* | %12,5* |
| İngiliz | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Maiden | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 24 | 1 | 0 | 2 | %4,2* | %12,5* |
| İstanbul | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Bursa | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 27 | 1 | 0 | 2 | %3,7* | %11,1* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 20 | 1 | 0 | 0 | %5,0* | %5,0* |
| 1601–2000 m | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 24 | 1 | 0 | 2 | %4,2* | %12,5* |
| İngiliz | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Maiden | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Handikap | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Akçay | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| S. Özen | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| H. Gökçe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Ceylan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| H. Çizik | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| D. Budak | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Sözen | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| M. Bilgin | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| E. Korkmaz | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| C. Paso | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Teyzeoğlu | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Küçük Haso | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kızım Şahsenem | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Nizipli Ozan | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Nizipli Kırçiçeği | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Thrill Seeker | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Secret Saver | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Nemosis | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Andromeda Star | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Beyond The Fire | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Secret Saver | C. Paso | 17/18 | 47,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Nemosis | H. Çizik | 1/9 | 4,05 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Küçük Haso | S. Özen | 11/12 | 8,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Teyzeoğlu | S. Özen | 11/11 | 16,20 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Andromeda Star | H. Çizik | 8/10 | 10,15 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1200 Kum | Kızım Şahsenem | C. Altun | 11/13 | 46,90 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Teyzeoğlu | M. Turan | 5/10 | 5,05 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Kızım Şahsenem | D. Budak | 5/5 | 30,70 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Nizipli Ozan | D. Budak | 9/10 | 121,85 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Teyzeoğlu | K. Tokaçoğlu | 9/14 | 13,00 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1400 Kum | Teyzeoğlu | B. Akçay | 8/8 | 9,90 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Küçük Haso | A. Yıldız | 11/11 | 19,80 |
| 01.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1400 Kum | Nizipli Ozan | Ç. Taşcı | 9/11 | 65,15 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Nizipli Kırçiçeği | S. Özen | 14/14 | 61,70 |
| 27.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Teyzeoğlu | S. Özen | 3/14 | 3,80 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Küçük Haso | H. Gökçe | 5/9 | 13,35 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1200 Kum | Teyzeoğlu | B. Akçay | 3/9 | 37,60 |
| 20.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1400 Kum | Nizipli Kırçiçeği | B. Akçay | 15/15 | 45,30 |
| 13.08.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Teyzeoğlu | B. Akçay | 7/11 | 4,60 |
| 06.08.2026 | Kocaeli | Satış 2 | 1500 Kum | Küçük Haso | B. Akçay | 5/15 | 7,60 |
Sık sorulanlar
Emre Keskin bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 34 koşuda 2 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Emre Keskin'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 5. koşu 19:30, ANDROMEDA STAR.
Emre Keskin en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 24 koşu, 1 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.