Antrenör
Samet Akyavuz
Samet Akyavuz'ın atları son 12 ayda 295 koşuya çıktı, 30 birincilik ve 94 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (129 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Samet Akyavuz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 232 | 22 | 20 | 33 | %9,5 | %32,3 | −%54,6 |
| Son 12 ay | 295 | 30 | 26 | 38 | %10,2 | %31,9 | −%50,4 |
| 2020'den bu yana | 406 | 53 | 44 | 52 | %13,1 | %36,7 | −%37,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 31.10.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 232 | 22 | 20 | 33 | %9,5 | %32,3 |
| 2025 | 165 | 28 | 24 | 16 | %17,0 | %41,2 |
| 2024 | 9 | 3 | 0 | 3 | 3/9 | 6/9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 129 | 11 | 14 | 17 | %8,5 | %32,6 |
| Adana | 80 | 14 | 7 | 8 | %17,5 | %36,3 |
| Ankara | 54 | 2 | 4 | 9 | %3,7 | %27,8 |
| İstanbul | 15 | 2 | 0 | 3 | %13,3* | %33,3* |
| Diyarbakır | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Elazığ | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kocaeli | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 174 | 15 | 18 | 24 | %8,6 | %32,8 |
| Çim · Normal | 48 | 4 | 5 | 4 | %8,3 | %27,1 |
| Kum · Sulu | 23 | 4 | 1 | 1 | %17,4* | %26,1* |
| Kum · Islak | 17 | 4 | 1 | 2 | %23,5* | %41,2* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 53 | 4 | 4 | 7 | %7,5 | %28,3 |
| 1201–1600 m | 121 | 11 | 11 | 15 | %9,1 | %30,6 |
| 1601–2000 m | 97 | 11 | 11 | 13 | %11,3 | %36,1 |
| 2001+ m | 24 | 4 | 0 | 3 | %16,7* | %29,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 205 | 21 | 19 | 28 | %10,2 | %33,2 |
| Arap | 90 | 9 | 7 | 10 | %10,0 | %28,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 102 | 5 | 15 | 15 | %4,9 | %34,3 |
| Şartlı | 92 | 13 | 6 | 9 | %14,1 | %30,4 |
| Maiden | 46 | 3 | 2 | 8 | %6,5 | %28,3 |
| KV-6 | 18 | 3 | 1 | 3 | %16,7* | %38,9* |
| KV-7 | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Satış | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| G | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| KV-8 | 5 | 2 | 1 | 0 | 2/5 | 3/5 |
| KV-9 | 5 | 2 | 1 | 1 | 2/5 | 4/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 154 | 18 | 15 | 19 | %11,7 | %33,8 |
| Adana | 114 | 22 | 14 | 10 | %19,3 | %40,4 |
| Ankara | 74 | 5 | 7 | 15 | %6,8 | %36,5 |
| İstanbul | 21 | 3 | 2 | 4 | %14,3* | %42,9* |
| Diyarbakır | 20 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Elazığ | 18 | 4 | 2 | 1 | %22,2* | %38,9* |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 238 | 29 | 27 | 31 | %12,2 | %36,6 |
| Çim · Normal | 92 | 13 | 13 | 11 | %14,1 | %40,2 |
| Kum · Sulu | 23 | 4 | 1 | 1 | %17,4* | %26,1* |
| Kum · Islak | 17 | 4 | 1 | 2 | %23,5* | %41,2* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| Sentetik · Normal | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 8 | 2 | 1 | 0 | 2/8 | 3/8 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 80 | 7 | 8 | 10 | %8,8 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 169 | 20 | 19 | 22 | %11,8 | %36,1 |
| 1601–2000 m | 124 | 20 | 15 | 15 | %16,1 | %40,3 |
| 2001+ m | 33 | 6 | 2 | 5 | %18,2 | %39,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 268 | 39 | 25 | 37 | %14,6 | %37,7 |
| Arap | 138 | 14 | 19 | 15 | %10,1 | %34,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 136 | 12 | 20 | 22 | %8,8 | %39,7 |
| Şartlı | 131 | 25 | 11 | 11 | %19,1 | %35,9 |
| Maiden | 63 | 5 | 5 | 8 | %7,9 | %28,6 |
| KV-6 | 23 | 3 | 3 | 4 | %13,0* | %43,5* |
| KV-7 | 20 | 1 | 3 | 3 | %5,0* | %35,0* |
| G | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| KV-8 | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Satış | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| KV-9 | 6 | 2 | 1 | 1 | 2/6 | 4/6 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 56 | 13 | 4 | 8 | %23,2 | %44,6 |
| İ. Akyavuz | 43 | 7 | 5 | 5 | %16,3 | %39,5 |
| Y. Cengiz | 37 | 1 | 7 | 5 | %2,7 | %35,1 |
| İ. Yıldırım | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
| M. Şakir | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| A. Akdemir | 10 | 1 | 0 | 3 | %10,0* | %40,0* |
| M. Akgöbek | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| M. Doğan | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| H. Çizik | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| H. Altundağ | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kardaha | 17 | 2 | 2 | 4 | %11,8* | %47,1* |
| Yedikardeşler | 16 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %31,3* |
| Rand Rower | 16 | 2 | 1 | 4 | %12,5* | %43,8* |
| El Lord | 13 | 1 | 0 | 4 | %7,7* | %38,5* |
| Taladrro | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Karapınar Aslanı | 11 | 2 | 1 | 2 | %18,2* | %45,5* |
| Warrior Lion | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Zagros Rüzgarı | 10 | 6 | 1 | 1 | %60,0* | %80,0* |
| Hard Lion | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Copper Son | 9 | 1 | 2 | 0 | 1/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Yedikardeşler | N. Altın | 7/9 | 4,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 1200 Kum | Yaralı Akbaş | L. Taptık | 6/9 | 4,55 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çelikoviç | N. Demir | 7/14 | 8,05 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Myoneday | İ. Akyavuz | 11/11 | 11,15 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Beyazıthan | Y. Cengiz | 6/15 | 9,55 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Asuman Abla | E. Atlamaz | 11/14 | 72,65 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Yedikardeşler | M. Çelik | 5/13 | 19,35 |
| 19.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Bernamcan | A. Bayar | 8/9 | 20,55 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1200 Kum | By Mutlu | M. Şakir | 14/15 | 26,45 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 15 | 1800 Kum | Yaralı Akbaş | L. Taptık | 6/11 | 7,20 |
| 17.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 2000 Kum | Rand Rower | L. Taptık | 4/8 | 4,65 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1800 Kum | Yaralı Akbaş | İ. Akyavuz | 4/17 | 7,45 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1800 Kum | By Mutlu | N. Altın | 7/14 | 10,00 |
| 12.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1300 Kum | Asuman Abla | M. Çelik | 11/15 | 59,20 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Beyazıthan | Y. Cengiz | 9/14 | 13,15 |
| 05.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Rand Rower | A. Akdemir | 3/14 | 16,55 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Selanik Prensi | İ. Akyavuz | 2/13 | 3,10 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Beyazıthan | Y. Cengiz | 9/13 | 9,05 |
| 28.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1800 Kum | Rand Rower | M. Doğan | 3/13 | 13,25 |
| 21.09.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1300 Kum | Rand Rower | M. Doğan | 6/15 | 30,45 |
Sık sorulanlar
Samet Akyavuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 232 koşuda 22 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Samet Akyavuz'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 31.10.2026, Diyarbakır.
Samet Akyavuz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 129 koşu, 11 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.