Antrenör
Kadir Taşdemir
Kadir Taşdemir'ın atları son 12 ayda 268 koşuya çıktı, 21 birincilik ve 63 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (113 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Taşdemir antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 247 | 19 | 21 | 18 | %7,7 | %23,5 | −%28,9 |
| Son 12 ay | 268 | 21 | 22 | 20 | %7,8 | %23,5 | −%32,7 |
| 2020'den bu yana | 392 | 29 | 31 | 28 | %7,4 | %22,4 | −%44,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 247 | 19 | 21 | 18 | %7,7 | %23,5 |
| 2025 | 76 | 5 | 6 | 3 | %6,6 | %18,4 |
| 2024 | 52 | 4 | 4 | 5 | %7,7 | %25,0 |
| 2023 | 17 | 1 | 0 | 2 | %5,9* | %17,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 113 | 10 | 5 | 5 | %8,8 | %17,7 |
| Adana | 63 | 5 | 6 | 5 | %7,9 | %25,4 |
| Elazığ | 53 | 4 | 8 | 6 | %7,5 | %34,0 |
| Diyarbakır | 34 | 1 | 2 | 3 | %2,9 | %17,6 |
| Ankara | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 190 | 12 | 17 | 17 | %6,3 | %24,2 |
| Kum · Sulu | 32 | 5 | 1 | 1 | %15,6 | %21,9 |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
| Çim · Normal | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 72 | 7 | 7 | 6 | %9,7 | %27,8 |
| 1201–1600 m | 101 | 8 | 6 | 7 | %7,9 | %20,8 |
| 1601–2000 m | 87 | 6 | 8 | 7 | %6,9 | %24,1 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 173 | 9 | 16 | 14 | %5,2 | %22,5 |
| Arap | 95 | 12 | 6 | 6 | %12,6 | %25,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 103 | 7 | 6 | 11 | %6,8 | %23,3 |
| Şartlı | 81 | 7 | 10 | 4 | %8,6 | %25,9 |
| Maiden | 63 | 4 | 4 | 4 | %6,3 | %19,0 |
| KV-6 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 191 | 16 | 11 | 9 | %8,4 | %18,8 |
| Adana | 90 | 6 | 8 | 6 | %6,7 | %22,2 |
| Elazığ | 55 | 4 | 8 | 6 | %7,3 | %32,7 |
| Diyarbakır | 51 | 2 | 3 | 6 | %3,9 | %21,6 |
| Ankara | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 300 | 20 | 26 | 25 | %6,7 | %23,7 |
| Kum · Sulu | 35 | 5 | 1 | 1 | %14,3 | %20,0 |
| Sentetik · Normal | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| Kum · Nemli | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Çim · Normal | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 0 | 1 | %16,7* | %25,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 115 | 14 | 9 | 10 | %12,2 | %28,7 |
| 1201–1600 m | 141 | 8 | 9 | 10 | %5,7 | %19,1 |
| 1601–2000 m | 122 | 7 | 11 | 8 | %5,7 | %21,3 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %14,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 265 | 17 | 24 | 20 | %6,4 | %23,0 |
| Arap | 127 | 12 | 7 | 8 | %9,4 | %21,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 138 | 8 | 8 | 12 | %5,8 | %20,3 |
| Şartlı | 136 | 11 | 13 | 10 | %8,1 | %25,0 |
| Maiden | 93 | 6 | 8 | 5 | %6,5 | %20,4 |
| KV-6 | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
| Satış | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Y. Cengiz | 19 | 1 | 1 | 3 | %5,3* | %26,3* |
| F. Yardımcı | 15 | 3 | 2 | 4 | %20,0* | %60,0* |
| İ. Akyavuz | 14 | 4 | 2 | 3 | %28,6* | %64,3* |
| H. Yönden | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| A. Bayar | 13 | 1 | 4 | 0 | %7,7* | %38,5* |
| A. Akdemir | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| M. Taşkaya | 12 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| N. Altın | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| M. Şakir | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İ. Katar | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Silven | 15 | 1 | 5 | 1 | %6,7* | %46,7* |
| Göldereli | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Desert Fever | 13 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,7* |
| Bohemia | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Nova Sun | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| My Sixth Sense | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Torunum Devrim | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| Cemo Can | 7 | 2 | 2 | 1 | 2/7 | 5/7 |
| Herzaman | 7 | 3 | 1 | 0 | 3/7 | 4/7 |
| Ferzana | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Adaryam | F. Yardımcı | 4/8 | 2,85 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | My Sixth Sense | M. Taşkaya | 9/12 | 25,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Çermikşah | A. Bayar | 5/14 | 14,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Nalın Sesi | İ. Akyavuz | 1/9 | 1,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Yalnız Turbo | N. Altın | 3/11 | 3,95 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Bay Utku | E. Çizik | 5/17 | 18,25 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Sosan Ağa | M. Sunkar | 1/10 | 58,55 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Anka Ateşi | M. Akyavuz | 2/12 | 2,50 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | Talented Hero | N. Demir | 11/13 | 30,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1900 Sentetik | Silven | İ. Akyavuz | 2/9 | 22,75 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | King İzzet | H. Çizik | 2/8 | 3,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Yılkar | M. Özdemir | 3/11 | 8,50 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Run For Joseph | A. Çankaya | 13/15 | 3,20 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Bosko | M. Murtoğlu | 8/9 | 42,45 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1900 Sentetik | Mekansız Kral | N. Demir | 9/18 | 25,80 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Sosan | İ. Yıldırım | 6/15 | 26,65 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çermikşah | Y. Cengiz | 4/14 | 10,45 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Wild Danger | M. Şakir | 10/15 | 8,65 |
| 25.10.2026 | Adana | Maiden | 1300 Sentetik | Yılkar | M. Özdemir | 5/14 | 25,40 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Karacı | F. Sansar | 8/12 | 10,40 |
Sık sorulanlar
Kadir Taşdemir bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 247 koşuda 19 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kadir Taşdemir'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Kadir Taşdemir en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 113 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.