Antrenör
İbrahim Atmaca
İbrahim Atmaca'ın atları son 12 ayda 477 koşuya çıktı, 39 birincilik ve 105 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (224 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Atmaca antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 422 | 36 | 31 | 27 | %8,5 | %22,3 | −%47,6 |
| Son 12 ay | 477 | 39 | 34 | 32 | %8,2 | %22,0 | −%44,2 |
| 2020'den bu yana | 1308 | 123 | 106 | 107 | %9,4 | %25,7 | −%35,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 422 | 36 | 31 | 27 | %8,5 | %22,3 |
| 2025 | 228 | 17 | 12 | 17 | %7,5 | %20,2 |
| 2024 | 239 | 31 | 23 | 22 | %13,0 | %31,8 |
| 2023 | 31 | 3 | 2 | 4 | %9,7 | %29,0 |
| 2022 | 385 | 36 | 37 | 37 | %9,4 | %28,6 |
| 2021 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 224 | 15 | 15 | 12 | %6,7 | %18,8 |
| Elazığ | 153 | 17 | 13 | 10 | %11,1 | %26,1 |
| Diyarbakır | 74 | 6 | 4 | 7 | %8,1 | %23,0 |
| Adana | 20 | 1 | 2 | 3 | %5,0* | %30,0* |
| İstanbul | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 408 | 31 | 27 | 27 | %7,6 | %20,8 |
| Kum · Sulu | 26 | 4 | 1 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Kum · Islak | 19 | 1 | 4 | 1 | %5,3* | %31,6* |
| Kum · Nemli | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Sentetik · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 161 | 11 | 15 | 12 | %6,8 | %23,6 |
| 1201–1600 m | 135 | 11 | 9 | 7 | %8,1 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 167 | 17 | 6 | 13 | %10,2 | %21,6 |
| 2001+ m | 14 | 0 | 4 | 0 | %0,0* | %28,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 319 | 28 | 19 | 21 | %8,8 | %21,3 |
| İngiliz | 158 | 11 | 15 | 11 | %7,0 | %23,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 170 | 15 | 15 | 10 | %8,8 | %23,5 |
| Handikap | 148 | 14 | 6 | 13 | %9,5 | %22,3 |
| Maiden | 136 | 9 | 11 | 7 | %6,6 | %19,9 |
| KV-6 | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 511 | 54 | 49 | 39 | %10,6 | %27,8 |
| Şanlıurfa | 506 | 36 | 33 | 42 | %7,1 | %21,9 |
| Diyarbakır | 226 | 25 | 16 | 19 | %11,1 | %26,5 |
| Adana | 57 | 7 | 8 | 7 | %12,3 | %38,6 |
| İstanbul | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ankara | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1176 | 110 | 92 | 96 | %9,4 | %25,3 |
| Kum · Sulu | 40 | 6 | 2 | 2 | %15,0 | %25,0 |
| Kum · Nemli | 37 | 3 | 1 | 5 | %8,1 | %24,3 |
| Çim · Normal | 23 | 2 | 6 | 2 | %8,7* | %43,5* |
| Kum · Islak | 20 | 1 | 4 | 1 | %5,0* | %30,0* |
| Sentetik · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 505 | 48 | 45 | 41 | %9,5 | %26,5 |
| 1201–1600 m | 319 | 20 | 21 | 24 | %6,3 | %20,4 |
| 1601–2000 m | 457 | 53 | 35 | 41 | %11,6 | %28,2 |
| 2001+ m | 27 | 2 | 5 | 1 | %7,4* | %29,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 878 | 76 | 67 | 74 | %8,7 | %24,7 |
| İngiliz | 430 | 47 | 39 | 33 | %10,9 | %27,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 506 | 52 | 46 | 43 | %10,3 | %27,9 |
| Handikap | 396 | 45 | 30 | 31 | %11,4 | %26,8 |
| Maiden | 334 | 21 | 26 | 25 | %6,3 | %21,6 |
| KV-6 | 33 | 3 | 2 | 2 | %9,1 | %21,2 |
| KV-7 | 22 | 2 | 0 | 6 | %9,1* | %36,4* |
| KV-8 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| G | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Akyavuz | 51 | 13 | 11 | 3 | %25,5 | %52,9 |
| N. Altın | 35 | 3 | 3 | 3 | %8,6 | %25,7 |
| A. Akdemir | 33 | 2 | 3 | 3 | %6,1 | %24,2 |
| Ç. Canpolat | 30 | 1 | 2 | 1 | %3,3 | %13,3 |
| Y. Çelikbaş | 25 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %12,0* |
| A. Bayar | 22 | 2 | 2 | 1 | %9,1* | %22,7* |
| F. Yardımcı | 20 | 4 | 2 | 1 | %20,0* | %35,0* |
| M. Aktürk | 20 | 5 | 1 | 1 | %25,0* | %35,0* |
| İ. Katar | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
| M. Işık | 18 | 1 | 0 | 0 | %5,6* | %5,6* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çelik Semend | 23 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,0* |
| Düzce Aslanı | 21 | 2 | 3 | 1 | %9,5* | %28,6* |
| Bıçkın Kral | 20 | 3 | 0 | 1 | %15,0* | %20,0* |
| Beratkız | 17 | 5 | 0 | 3 | %29,4* | %47,1* |
| Bitirim Seda | 15 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kasırga Ağası | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Empress Girl | 12 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| Vooyasub | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Yağızalp | 11 | 4 | 1 | 0 | %36,4* | %45,5* |
| Asım Efe | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | El Verdugo | A. Bayar | 9/9 | 12,95 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-7 | 1200 Kum | King Lightning | F. Yardımcı | 4/12 | 2,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Hisarlı Kız | S. Çelik | 9/14 | 28,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Toypınar | M. Akdağ | 10/14 | 39,80 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Narlıgöl | N. Altın | 4/12 | 9,90 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Küllahçı | Y. Çelikbaş | 3/15 | 33,65 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Avdancı | İ. Akyavuz | 1/15 | 3,35 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Saklıkapı | İ. Akyavuz | 7/14 | 17,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Amirsoylu | F. Yardımcı | 4/15 | 5,40 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Zümra Sultan | M. Işık | 13/15 | 57,15 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Sakamoto | N. Altın | 7/10 | 3,60 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Piton Kız | A. Akdemir | 4/10 | 5,45 |
| 27.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1800 Kum | Şeftalikızı | E. Atlamaz | 8/10 | 33,20 |
| 27.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1900 Sentetik | Beratkız | M. Kıyak | 12/13 | 37,80 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 15 | 1400 Kum | Çelik Semend | Ç. Canpolat | 11/14 | 17,20 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1400 Kum | Vooyasub | Ç. Canpolat | 8/11 | 33,60 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Küllahçı | M. Şakir | 10/12 | 41,00 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Bilkay | N. Demir | 6/12 | 12,40 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1400 Kum | Miss Virginia | N. Altın | 7/9 | 15,15 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Piton Kız | İ. Katar | 5/13 | 17,75 |
Sık sorulanlar
İbrahim Atmaca bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 422 koşuda 36 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
İbrahim Atmaca'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
İbrahim Atmaca en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 224 koşu, 15 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.