Antrenör
Muhammed Buluç
Muhammed Buluç'ın atları son 12 ayda 356 koşuya çıktı, 32 birincilik ve 95 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (288 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Buluç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 356 | 32 | 23 | 40 | %9,0 | %26,7 | −%22,4 |
| Son 12 ay | 356 | 32 | 23 | 40 | %9,0 | %26,7 | −%22,4 |
| 2020'den bu yana | 508 | 47 | 36 | 59 | %9,3 | %28,0 | −%28,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 356 | 32 | 23 | 40 | %9,0 | %26,7 |
| 2025 | 146 | 15 | 13 | 18 | %10,3 | %31,5 |
| 2023 | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 288 | 27 | 20 | 32 | %9,4 | %27,4 |
| Diyarbakır | 49 | 3 | 3 | 6 | %6,1 | %24,5 |
| Adana | 13 | 2 | 0 | 1 | %15,4* | %23,1* |
| Şanlıurfa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 282 | 23 | 17 | 33 | %8,2 | %25,9 |
| Kum · Islak | 39 | 4 | 2 | 5 | %10,3 | %28,2 |
| Kum · Sulu | 17 | 3 | 4 | 0 | %17,6* | %41,2* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Normal | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 156 | 17 | 12 | 19 | %10,9 | %30,8 |
| 1201–1600 m | 76 | 8 | 3 | 7 | %10,5 | %23,7 |
| 1601–2000 m | 120 | 7 | 8 | 13 | %5,8 | %23,3 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 269 | 28 | 20 | 30 | %10,4 | %29,0 |
| Arap | 87 | 4 | 3 | 10 | %4,6 | %19,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 139 | 10 | 12 | 13 | %7,2 | %25,2 |
| Şartlı | 124 | 14 | 6 | 17 | %11,3 | %29,8 |
| Maiden | 76 | 7 | 4 | 6 | %9,2 | %22,4 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| KV-6 | 5 | 0 | 0 | 3 | 0/5 | 3/5 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 414 | 39 | 31 | 46 | %9,4 | %28,0 |
| Diyarbakır | 72 | 6 | 5 | 10 | %8,3 | %29,2 |
| Adana | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Şanlıurfa | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 431 | 38 | 30 | 52 | %8,8 | %27,8 |
| Kum · Islak | 39 | 4 | 2 | 5 | %10,3 | %28,2 |
| Kum · Sulu | 19 | 3 | 4 | 0 | %15,8* | %36,8* |
| Kum · Nemli | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Sentetik · Normal | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 210 | 22 | 16 | 24 | %10,5 | %29,5 |
| 1201–1600 m | 104 | 10 | 7 | 13 | %9,6 | %28,8 |
| 1601–2000 m | 190 | 15 | 13 | 21 | %7,9 | %25,8 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 387 | 38 | 31 | 48 | %9,8 | %30,2 |
| Arap | 121 | 9 | 5 | 11 | %7,4 | %20,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 206 | 19 | 20 | 22 | %9,2 | %29,6 |
| Şartlı | 173 | 18 | 9 | 24 | %10,4 | %29,5 |
| Maiden | 110 | 8 | 6 | 9 | %7,3 | %20,9 |
| KV-6 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doğan | 89 | 13 | 9 | 9 | %14,6 | %34,8 |
| M. Taşkaya | 29 | 3 | 1 | 2 | %10,3* | %20,7* |
| A. Akdemir | 26 | 2 | 1 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| M. Aktürk | 23 | 1 | 1 | 4 | %4,3* | %26,1* |
| H. Altunkılıç | 21 | 1 | 2 | 4 | %4,8* | %33,3* |
| N. Altın | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| İ. Akyavuz | 13 | 2 | 1 | 3 | %15,4* | %46,2* |
| İ. Katar | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| S. Kaplan | 12 | 3 | 0 | 2 | %25,0* | %41,7* |
| M. Çakmak | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Melis Hanım | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| Sword Of Gold | 13 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %15,4* |
| Kadıköy Güzeli | 13 | 2 | 1 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| Çevik Devranı | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Leydi Stark | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Jazzmaster | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| Lady Çevik | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Şahkaya | 11 | 2 | 1 | 4 | %18,2* | %63,6* |
| Valentine Girl | 10 | 2 | 1 | 1 | %20,0* | %40,0* |
| Fısıltıkaya | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 16 | 2000 Kum | Eagle Khan | M. Taşkaya | 8/9 | 9,55 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Leydi Stark | İ. Katar | 5/8 | 8,95 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | National Hero | M. Taşkaya | 5/11 | 6,90 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Melis Hanım | M. Doğan | 2/6 | 13,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Deniz Lara | F. Yardımcı | 4/6 | 4,55 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Hükümsüren | F. Yardımcı | 3/9 | 4,75 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Fahrunisa | F. Yardımcı | 6/11 | 11,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Küçük Zerya | E. Akkılıç | –/11 | 8,35 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Meymene | F. Yardımcı | 9/11 | 6,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Baş Alp | A. Çankaya | 6/11 | 16,90 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Sarişim | M. Doğan | 1/6 | 1,60 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Arasın Kızı | M. Taşkaya | 5/6 | 12,65 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Gümbürsoy | E. Atlamaz | 14/17 | 12,85 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Taştepe | İ. Akyavuz | 8/12 | 10,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 2100 Kum | Kaya Dünyası | M. Coşkun | 7/12 | 42,15 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Valentine Girl | İ. Akyavuz | 4/8 | 8,50 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Sword Of Gold | A. Bayar | 4/10 | 9,75 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Leydi Stark | İ. Katar | 5/8 | 13,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1200 Kum | Cashout | N. Altın | 5/10 | 6,15 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Dumanlı Pars | H. Altunkılıç | 11/12 | 14,55 |
Sık sorulanlar
Muhammed Buluç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 356 koşuda 32 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Buluç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Muhammed Buluç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 288 koşu, 27 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.