Antrenör
Recep Becene
Recep Becene'ın atları son 12 ayda 191 koşuya çıktı, 10 birincilik ve 49 ilk üç derece aldı. En çok Şanlıurfa'da koştu (113 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Recep Becene antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 165 | 7 | 17 | 17 | %4,2 | %24,8 | −%72,2 |
| Son 12 ay | 191 | 10 | 19 | 20 | %5,2 | %25,7 | −%73,7 |
| 2020'den bu yana | 191 | 10 | 19 | 20 | %5,2 | %25,7 | −%73,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 165 | 7 | 17 | 17 | %4,2 | %24,8 |
| 2025 | 26 | 3 | 2 | 3 | %11,5* | %30,8* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 113 | 7 | 11 | 11 | %6,2 | %25,7 |
| Elazığ | 45 | 1 | 6 | 5 | %2,2 | %26,7 |
| Adana | 27 | 2 | 2 | 3 | %7,4* | %25,9* |
| Diyarbakır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 113 | 7 | 10 | 9 | %6,2 | %23,0 |
| Kum · Sulu | 33 | 1 | 5 | 6 | %3,0 | %36,4 |
| Kum · Islak | 27 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 1 | 9 | 5 | %2,0 | %30,6 |
| 1201–1600 m | 84 | 5 | 5 | 7 | %6,0 | %20,2 |
| 1601–2000 m | 56 | 4 | 5 | 7 | %7,1 | %28,6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 101 | 4 | 13 | 8 | %4,0 | %24,8 |
| Arap | 90 | 6 | 6 | 12 | %6,7 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 66 | 5 | 6 | 3 | %7,6 | %21,2 |
| Handikap | 63 | 2 | 5 | 12 | %3,2 | %30,2 |
| Maiden | 53 | 2 | 7 | 4 | %3,8 | %24,5 |
| Satış | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 113 | 7 | 11 | 11 | %6,2 | %25,7 |
| Elazığ | 45 | 1 | 6 | 5 | %2,2 | %26,7 |
| Adana | 27 | 2 | 2 | 3 | %7,4* | %25,9* |
| Diyarbakır | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 113 | 7 | 10 | 9 | %6,2 | %23,0 |
| Kum · Sulu | 33 | 1 | 5 | 6 | %3,0 | %36,4 |
| Kum · Islak | 27 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Sentetik · Normal | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Kum · Nemli | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 49 | 1 | 9 | 5 | %2,0 | %30,6 |
| 1201–1600 m | 84 | 5 | 5 | 7 | %6,0 | %20,2 |
| 1601–2000 m | 56 | 4 | 5 | 7 | %7,1 | %28,6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 101 | 4 | 13 | 8 | %4,0 | %24,8 |
| Arap | 90 | 6 | 6 | 12 | %6,7 | %26,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 66 | 5 | 6 | 3 | %7,6 | %21,2 |
| Handikap | 63 | 2 | 5 | 12 | %3,2 | %30,2 |
| Maiden | 53 | 2 | 7 | 4 | %3,8 | %24,5 |
| Satış | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Altın | 23 | 1 | 3 | 1 | %4,3* | %21,7* |
| İ. Akyavuz | 17 | 4 | 3 | 3 | %23,5* | %58,8* |
| A. Akdemir | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| F. Yardımcı | 15 | 1 | 4 | 1 | %6,7* | %40,0* |
| Y. Cengiz | 14 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %21,4* |
| H. Altundağ | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| E. Akkılıç | 8 | 2 | 0 | 1 | 2/8 | 3/8 |
| M. Şakir | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| İ. Katar | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| S. Kaplan | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Güvenabi | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| Rhaegal | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kara Maho | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| King Of Deep | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Nagaoka | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Seherin Yeli | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kaplan Ateşi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çermikşah | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| Buzman | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Aksu Kaan | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Handikap 14 | 1900 Kum | Aemond | Y. Cengiz | 4/11 | 18,95 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Manga Parbat | E. Akkılıç | 10/14 | 5,60 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Lady İsis | N. Altın | –/6 | 0,00 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Hun Day | A. Akdemir | 6/9 | 12,75 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Bitirim Seda | İ. Akyavuz | 3/11 | 5,85 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Toprak Çiçeği | A. Bayar | 4/11 | 23,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Rhea | M. Aktürk | 9/11 | 1,70 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Koca Sabri | Y. Cengiz | 5/11 | 9,45 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Green Mile | M. Aktürk | 2/11 | 4,20 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Baba Akif | A. Akdemir | 8/15 | 3,80 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Besrican Kızı | M. Doğan | 11/12 | 13,25 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Amber Kızı | N. Altın | 11/15 | 38,35 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Kızım Elay | N. Altın | 8/14 | 4,65 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Bummer Girl | M. Şakir | 2/14 | 7,15 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Power Of Iron | İ. Akyavuz | 2/10 | 5,95 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 5 | 1200 Kum | Becene Reis | Y. Cengiz | 9/10 | 12,80 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Adanalı Demir | F. Bebek | 10/12 | 26,15 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Suzanay | N. Altın | 5/12 | 3,85 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Bloodshot | A. Akdemir | 9/12 | 11,15 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Rhaegal | Y. Çelikbaş | 10/12 | 23,15 |
Sık sorulanlar
Recep Becene bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 165 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Recep Becene'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Recep Becene en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Şanlıurfa'da: 113 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.