Antrenör
Mahmut Doğan
Mahmut Doğan'ın atları son 12 ayda 362 koşuya çıktı, 40 birincilik ve 91 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (144 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Doğan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 337 | 40 | 25 | 24 | %11,9 | %26,4 | −%5,3 |
| Son 12 ay | 362 | 40 | 25 | 26 | %11,0 | %25,1 | −%11,9 |
| 2020'den bu yana | 1808 | 164 | 151 | 155 | %9,1 | %26,0 | −%31,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 337 | 40 | 25 | 24 | %11,9 | %26,4 |
| 2025 | 26 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %7,7* |
| 2024 | 311 | 30 | 36 | 38 | %9,6 | %33,4 |
| 2023 | 89 | 7 | 11 | 13 | %7,9 | %34,8 |
| 2022 | 483 | 47 | 38 | 29 | %9,7 | %23,6 |
| 2021 | 519 | 38 | 40 | 48 | %7,3 | %24,3 |
| 2020 | 43 | 2 | 1 | 1 | %4,7 | %9,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 144 | 23 | 15 | 9 | %16,0 | %32,6 |
| Şanlıurfa | 143 | 12 | 4 | 12 | %8,4 | %19,6 |
| Diyarbakır | 56 | 5 | 6 | 3 | %8,9 | %25,0 |
| Adana | 19 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %10,5* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 297 | 32 | 22 | 23 | %10,8 | %25,9 |
| Kum · Islak | 23 | 4 | 1 | 2 | %17,4* | %30,4* |
| Kum · Sulu | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Nemli | 13 | 4 | 2 | 0 | %30,8* | %46,2* |
| Sentetik · Normal | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Normal | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 116 | 9 | 11 | 10 | %7,8 | %25,9 |
| 1201–1600 m | 95 | 12 | 3 | 4 | %12,6 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 143 | 19 | 11 | 12 | %13,3 | %29,4 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 263 | 33 | 18 | 19 | %12,5 | %26,6 |
| İngiliz | 99 | 7 | 7 | 7 | %7,1 | %21,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 140 | 18 | 8 | 13 | %12,9 | %27,9 |
| Handikap | 114 | 14 | 7 | 6 | %12,3 | %23,7 |
| Maiden | 94 | 6 | 8 | 7 | %6,4 | %22,3 |
| KV-6 | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 764 | 64 | 53 | 63 | %8,4 | %23,6 |
| Elazığ | 559 | 59 | 55 | 55 | %10,6 | %30,2 |
| Diyarbakır | 354 | 25 | 30 | 29 | %7,1 | %23,7 |
| Adana | 75 | 9 | 10 | 6 | %12,0 | %33,3 |
| Kocaeli | 24 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Ankara | 20 | 5 | 2 | 2 | %25,0* | %45,0* |
| İstanbul | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Bursa | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1598 | 140 | 130 | 138 | %8,8 | %25,5 |
| Kum · Nemli | 78 | 9 | 9 | 7 | %11,5 | %32,1 |
| Kum · Islak | 53 | 9 | 3 | 6 | %17,0 | %34,0 |
| Çim · Normal | 41 | 3 | 6 | 3 | %7,3 | %29,3 |
| Kum · Sulu | 26 | 2 | 2 | 1 | %7,7* | %19,2* |
| Sentetik · Normal | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 652 | 47 | 54 | 59 | %7,2 | %24,5 |
| 1201–1600 m | 429 | 47 | 23 | 30 | %11,0 | %23,3 |
| 1601–2000 m | 684 | 65 | 70 | 64 | %9,5 | %29,1 |
| 2001+ m | 43 | 5 | 4 | 2 | %11,6 | %25,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1439 | 132 | 117 | 114 | %9,2 | %25,2 |
| İngiliz | 369 | 32 | 34 | 41 | %8,7 | %29,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 677 | 61 | 64 | 66 | %9,0 | %28,2 |
| Handikap | 569 | 53 | 41 | 42 | %9,3 | %23,9 |
| Maiden | 473 | 38 | 37 | 42 | %8,0 | %24,7 |
| KV-6 | 40 | 6 | 6 | 2 | %15,0 | %35,0 |
| KV-7 | 18 | 1 | 2 | 0 | %5,6* | %16,7* |
| A | 10 | 2 | 1 | 0 | %20,0* | %30,0* |
| KV-8 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| G | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Doğan | 51 | 2 | 1 | 7 | %3,9 | %19,6 |
| İ. Akyavuz | 41 | 8 | 6 | 4 | %19,5 | %43,9 |
| N. Altın | 30 | 6 | 4 | 2 | %20,0 | %40,0 |
| M. Doğan | 28 | 6 | 6 | 0 | %21,4* | %42,9* |
| A. Akdemir | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| Y. Cengiz | 21 | 1 | 2 | 2 | %4,8* | %23,8* |
| H. Altunkılıç | 18 | 3 | 0 | 3 | %16,7* | %33,3* |
| A. Bayar | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| İ. Katar | 13 | 1 | 2 | 1 | %7,7* | %30,8* |
| S. Kaplan | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Eski Kaleli | 15 | 2 | 2 | 0 | %13,3* | %26,7* |
| Tahirbeyli | 13 | 1 | 0 | 2 | %7,7* | %23,1* |
| Sabır Çiçeği | 13 | 3 | 0 | 4 | %23,1* | %53,8* |
| Rozerina | 12 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %33,3* |
| Çiçekmast | 10 | 2 | 0 | 2 | %20,0* | %40,0* |
| Seyrantay | 10 | 2 | 0 | 0 | %20,0* | %20,0* |
| Dancing Grace | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Senuben | 9 | 1 | 1 | 0 | 1/9 | 2/9 |
| Çığgibi | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Munis | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Çığgibi | M. Doğan | 13/14 | 13,50 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 2000 Kum | Dancing Grace | H. Altunkılıç | 3/6 | 6,65 |
| 04.11.2026 | Elazığ | KV-6 | 1200 Kum | Şubat Bey | M. Doğan | 8/9 | 20,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | King Gökçe | İ. Akyavuz | 1/11 | 5,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Greenlife | A. Akdemir | 3/6 | 15,70 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Sukas | N. Altın | 6/15 | 6,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Munis | A. Akdemir | 4/14 | 14,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1900 Kum | Çiçekmast | M. Doğan | 3/14 | 12,60 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1300 Kum | Eylül Güzeli | M. Akdağ | 12/12 | 22,30 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Öz Kanatlım | E. Akkılıç | 12/15 | 68,80 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Rozerina | L. Taptık | 4/15 | 35,00 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Balhanku | R. Doğan | 6/15 | 23,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Doğan Ayşe | A. Akdemir | 4/14 | 33,55 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Maiden | 1700 Kum | Doktor Memo | İ. Akyavuz | 5/15 | 8,45 |
| 02.11.2026 | Şanlıurfa | Handikap 14 | 1900 Kum | Tahirbeyli | M. Kıyak | 6/9 | 15,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Gökaykız | Y. Cengiz | 3/12 | 21,55 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Beyza Su | Ç. Canpolat | 7/12 | 20,20 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Mercan Ana | M. Doğan | 6/12 | 3,75 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Handikap 13 | 1800 Kum | Maverick Shadow | R. Doğan | 2/10 | 11,85 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Özgürak | Y. Cengiz | 5/8 | 14,05 |
Sık sorulanlar
Mahmut Doğan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 337 koşuda 40 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Mahmut Doğan'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 6. koşu 20:00, AL BENZE.
Mahmut Doğan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 144 koşu, 23 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.