Antrenör
Bahattin Demirkapu
Bahattin Demirkapu'ın atları son 12 ayda 477 koşuya çıktı, 40 birincilik ve 129 ilk üç derece aldı. En çok Elazığ'da koştu (172 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahattin Demirkapu antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 434 | 36 | 41 | 38 | %8,3 | %26,5 | −%29,0 |
| Son 12 ay | 477 | 40 | 45 | 44 | %8,4 | %27,0 | −%25,2 |
| 2020'den bu yana | 708 | 57 | 71 | 68 | %8,1 | %27,7 | −%34,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, Diyarbakır.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 434 | 36 | 41 | 38 | %8,3 | %26,5 |
| 2025 | 162 | 7 | 13 | 17 | %4,3 | %22,8 |
| 2024 | 112 | 14 | 17 | 13 | %12,5 | %39,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Elazığ | 172 | 13 | 17 | 14 | %7,6 | %25,6 |
| Şanlıurfa | 157 | 13 | 14 | 12 | %8,3 | %24,8 |
| Diyarbakır | 120 | 10 | 13 | 10 | %8,3 | %27,5 |
| Adana | 28 | 4 | 1 | 8 | %14,3* | %46,4* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 388 | 33 | 32 | 36 | %8,5 | %26,0 |
| Kum · Sulu | 36 | 3 | 7 | 5 | %8,3 | %41,7 |
| Kum · Nemli | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| Kum · Islak | 25 | 3 | 3 | 1 | %12,0* | %28,0* |
| Çim · Normal | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 154 | 13 | 9 | 15 | %8,4 | %24,0 |
| 1201–1600 m | 123 | 11 | 9 | 14 | %8,9 | %27,6 |
| 1601–2000 m | 192 | 16 | 25 | 15 | %8,3 | %29,2 |
| 2001+ m | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 306 | 25 | 32 | 29 | %8,2 | %28,1 |
| İngiliz | 171 | 15 | 13 | 15 | %8,8 | %25,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 233 | 23 | 24 | 24 | %9,9 | %30,5 |
| Handikap | 158 | 10 | 14 | 13 | %6,3 | %23,4 |
| Maiden | 34 | 3 | 2 | 0 | %8,8 | %14,7 |
| KV-6 | 16 | 2 | 2 | 1 | %12,5* | %31,3* |
| KV-8 | 11 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %18,2* |
| Satış | 11 | 2 | 0 | 5 | %18,2* | %63,6* |
| KV-7 | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şanlıurfa | 271 | 16 | 23 | 23 | %5,9 | %22,9 |
| Diyarbakır | 204 | 22 | 23 | 19 | %10,8 | %31,4 |
| Elazığ | 190 | 15 | 23 | 16 | %7,9 | %28,4 |
| Adana | 43 | 4 | 2 | 10 | %9,3 | %37,2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 611 | 50 | 57 | 60 | %8,2 | %27,3 |
| Kum · Sulu | 40 | 3 | 7 | 5 | %7,5 | %37,5 |
| Kum · Islak | 28 | 3 | 4 | 1 | %10,7* | %28,6* |
| Kum · Nemli | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| Çim · Normal | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 222 | 20 | 18 | 22 | %9,0 | %27,0 |
| 1201–1600 m | 179 | 12 | 13 | 19 | %6,7 | %24,6 |
| 1601–2000 m | 294 | 25 | 38 | 27 | %8,5 | %30,6 |
| 2001+ m | 13 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 480 | 39 | 50 | 48 | %8,1 | %28,5 |
| İngiliz | 228 | 18 | 21 | 20 | %7,9 | %25,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 336 | 31 | 36 | 36 | %9,2 | %30,7 |
| Handikap | 231 | 16 | 21 | 19 | %6,9 | %24,2 |
| Maiden | 66 | 3 | 8 | 2 | %4,5 | %19,7 |
| KV-6 | 27 | 5 | 2 | 2 | %18,5* | %33,3* |
| KV-8 | 18 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %27,8* |
| Satış | 11 | 2 | 0 | 5 | %18,2* | %63,6* |
| KV-7 | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| G | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| KV-9 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İ. Katar | 37 | 2 | 5 | 6 | %5,4 | %35,1 |
| M. Işık | 37 | 5 | 3 | 3 | %13,5 | %29,7 |
| Ç. Canpolat | 36 | 1 | 1 | 3 | %2,8 | %13,9 |
| N. Altın | 32 | 7 | 3 | 2 | %21,9 | %37,5 |
| A. Bayar | 30 | 2 | 1 | 5 | %6,7 | %26,7 |
| Y. Çelikbaş | 28 | 1 | 2 | 1 | %3,6* | %14,3* |
| H. Altundağ | 27 | 2 | 5 | 1 | %7,4* | %29,6* |
| S. Kaplan | 26 | 3 | 4 | 2 | %11,5* | %34,6* |
| İ. Akyavuz | 21 | 6 | 6 | 1 | %28,6* | %61,9* |
| A. Çankaya | 18 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %22,2* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Gayecan | 26 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %26,9* |
| Dumrul | 21 | 3 | 2 | 0 | %14,3* | %23,8* |
| Rota Show | 19 | 2 | 1 | 5 | %10,5* | %42,1* |
| Emin Amca | 18 | 1 | 3 | 3 | %5,6* | %38,9* |
| Özaras | 18 | 2 | 1 | 2 | %11,1* | %27,8* |
| Öznilay | 16 | 2 | 1 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| İlatun | 16 | 1 | 0 | 0 | %6,3* | %6,3* |
| Payidar Kaya | 14 | 2 | 3 | 3 | %14,3* | %57,1* |
| İrem Hatun | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Serhan Ateşi | 14 | 2 | 1 | 3 | %14,3* | %42,9* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Koğun Sesi | A. Çankaya | 10/10 | 16,00 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Işıkalp | N. Altın | 7/10 | 7,45 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Payidar Kaya | N. Altın | 7/8 | 6,85 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | KV-6 | 1200 Kum | Dumrul | İ. Katar | 8/8 | 4,10 |
| 07.11.2026 | Diyarbakır | Şartlı 3 | 1200 Kum | Love Is Love | A. Bayar | 8/8 | 21,65 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 14 | 1600 Kum | Kızım Atik | N. Altın | 9/14 | 6,15 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Gayecan | A. Akdemir | 7/11 | 7,30 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | İrem Hatun | E. Akkılıç | 8/11 | 2,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1200 Kum | Süratli Kız | N. Altın | 1/11 | 2,05 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Maiden | 1700 Kum | Gülpaşa | İ. Akyavuz | 1/11 | 4,80 |
| 04.11.2026 | Elazığ | Handikap 17 | 1500 Kum | Olgunadam | M. Doğan | 11/11 | 6,65 |
| 03.11.2026 | Adana | Handikap 14 | 1300 Kum | That Beats All | İ. Akyavuz | 1/13 | 6,90 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 19 | 1200 Kum | Nergis Sultan | A. Bayar | 9/12 | 8,45 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Serhan Ateşi | A. Bayar | 3/8 | 3,50 |
| 31.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 5 | 1200 Kum | Günçiçek | R. Doğan | 4/8 | 10,70 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 3 | 1200 Kum | Chef Buğra | Y. Çelikbaş | 4/6 | 37,40 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Handikap 16 | 1600 Kum | King Ancestor | Y. Çelikbaş | 8/12 | 10,00 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | Olgunadam | N. Altın | 2/11 | 1,85 |
| 29.10.2026 | Elazığ | Şartlı 4 | 1800 Kum | İrem Hatun | A. Çankaya | 10/11 | 1,85 |
| 24.10.2026 | Diyarbakır | Şartlı 4 | 2000 Kum | Süratli Kız | N. Altın | 1/12 | 3,05 |
Sık sorulanlar
Bahattin Demirkapu bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 434 koşuda 36 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bahattin Demirkapu'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, Diyarbakır.
Bahattin Demirkapu en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Elazığ'da: 172 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.