Antrenör
Muhammed Akyavuz
Muhammed Akyavuz'ın atları son 12 ayda 33 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 14 ilk üç derece aldı. En çok Adana'da koştu (26 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Akyavuz antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 5 | 6 | %9,1 | %42,4 | – |
| Son 12 ay | 33 | 3 | 5 | 6 | %9,1 | %42,4 | – |
| 2020'den bu yana | 33 | 3 | 5 | 6 | %9,1 | %42,4 | – |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: Adana at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 33 | 3 | 5 | 6 | %9,1 | %42,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 26 | 2 | 4 | 5 | %7,7* | %42,3* |
| Ankara | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 4 | %6,3* | %43,8* |
| Kum · Normal | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 3 | 3 | %5,3* | %36,8* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 3 | 5 | 6 | %9,7 | %45,2 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Handikap | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Maiden | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 26 | 2 | 4 | 5 | %7,7* | %42,3* |
| Ankara | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 16 | 1 | 2 | 4 | %6,3* | %43,8* |
| Kum · Normal | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 19 | 1 | 3 | 3 | %5,3* | %36,8* |
| 1601–2000 m | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 2 | 0/2 | 2/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 31 | 3 | 5 | 6 | %9,7 | %45,2 |
| Arap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 13 | 2 | 3 | 2 | %15,4* | %53,8* |
| Handikap | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Maiden | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Akyavuz | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| S. Çelik | 7 | 0 | 3 | 2 | 0/7 | 5/7 |
| S. Çelik | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| İ. Akyavuz | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| E. Çankaya | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| R. Kurt | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| N. Demir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Akkılıç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| E. Tunç | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| M. Çelik | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Taladrro | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Afamia | 7 | 1 | 2 | 2 | 1/7 | 5/7 |
| Kukula | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Redbad | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Myoneday | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Jan Aqua | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Hard Lion | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Selanik Prensi | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Bernamcan | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Canu Ciger | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | Adana | Handikap 16 | 2000 Kum | Taladrro | S. Çelik | 3/7 | 13,50 |
| 03.11.2026 | Adana | Şartlı 4 | 2000 Kum | Selanik Prensi | İ. Akyavuz | 1/8 | 9,10 |
| 03.11.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Bernamcan | M. Akyavuz | 3/8 | 14,25 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Kukula | S. Çelik | 12/16 | 8,60 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1200 Sentetik | Redbad | R. Kurt | 11/16 | 114,70 |
| 01.11.2026 | Adana | Şartlı 5 | 1300 Kum | Afamia | N. Demir | 8/10 | 10,35 |
| 29.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1400 Çim | Hard Lion | İ. Akyavuz | 5/7 | 7,30 |
| 27.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Taladrro | M. Akyavuz | 9/15 | 16,15 |
| 25.10.2026 | Adana | KV-8 | 1400 Sentetik | Afamia | S. Çelik | 8/10 | 18,20 |
| 25.10.2026 | Adana | Satış 1 | 1500 Sentetik | Canu Ciger | E. Akkılıç | 12/13 | 46,40 |
| 25.10.2026 | Adana | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Kiki Ferro | E. Tunç | 6/11 | 27,10 |
| 20.10.2026 | Adana | Handikap 14 | 1200 Kum | Taladrro | S. Çelik | 6/12 | 12,40 |
| 11.10.2026 | Adana | Maiden | 1400 Sentetik | Redbad | S. Çelik | 9/13 | 42,65 |
| 06.10.2026 | Adana | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Taladrro | S. Çelik | 15/15 | 7,25 |
| 06.10.2026 | Adana | KV-6 | 1200 Kum | Myoneday | M. Çelik | 7/8 | 11,70 |
| 06.10.2026 | Adana | Şartlı 19 | 1300 Kum | Fırathan Ağası | E. Atlamaz | 8/9 | 21,90 |
| 04.10.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Afamia | S. Çelik | 3/5 | 3,60 |
| 27.09.2026 | Adana | KV-8 | 2400 Sentetik | Jan Aqua | İ. Akyavuz | 3/9 | 12,65 |
| 27.09.2026 | Adana | Handikap 14 | 1800 Kum | Taladrro | S. Çelik | 2/15 | 6,60 |
| 20.09.2026 | Adana | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Afamia | S. Çelik | 2/5 | 6,65 |
Sık sorulanlar
Muhammed Akyavuz bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 33 koşuda 3 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Muhammed Akyavuz'ın bugün koşan atları hangileri?
Adana 3. koşu 18:30, TALADRRO; Adana 8. koşu 21:00, KİKİ FERRO.
Muhammed Akyavuz en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Adana'da: 26 koşu, 2 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.