Jokey
Erhan Aktuğ
Erhan Aktuğ son 12 ayda 881 koşuya çıktı, 74 birincilik ve 206 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (496 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Aktuğ jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 762 | 62 | 54 | 59 | %8,1 | %23,0 | −%18,4 |
| Son 12 ay | 881 | 74 | 66 | 66 | %8,4 | %23,4 | −%16,0 |
| 2020'den bu yana | 5285 | 527 | 507 | 520 | %10,0 | %29,4 | −%24,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 762 | 62 | 54 | 59 | %8,1 | %23,0 |
| 2025 | 986 | 88 | 90 | 91 | %8,9 | %27,3 |
| 2024 | 1028 | 106 | 103 | 103 | %10,3 | %30,4 |
| 2023 | 1113 | 99 | 113 | 118 | %8,9 | %29,6 |
| 2022 | 1228 | 162 | 136 | 137 | %13,2 | %35,4 |
| 2021 | 138 | 7 | 9 | 10 | %5,1 | %18,8 |
| 2020 | 30 | 3 | 2 | 2 | %10,0 | %23,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 496 | 28 | 43 | 36 | %5,6 | %21,6 |
| Ankara | 109 | 13 | 7 | 6 | %11,9 | %23,9 |
| İzmir | 97 | 9 | 6 | 10 | %9,3 | %25,8 |
| Antalya | 80 | 13 | 5 | 8 | %16,3 | %32,5 |
| Bursa | 42 | 1 | 3 | 4 | %2,4 | %19,0 |
| Kocaeli | 41 | 8 | 1 | 1 | %19,5 | %24,4 |
| Adana | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 335 | 23 | 22 | 29 | %6,9 | %22,1 |
| Kum · Normal | 224 | 25 | 17 | 15 | %11,2 | %25,4 |
| Çim · Normal | 158 | 10 | 7 | 11 | %6,3 | %17,7 |
| Kum · Nemli | 52 | 5 | 6 | 2 | %9,6 | %25,0 |
| Çim · Yumuşak | 28 | 2 | 4 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Kum · Islak | 25 | 6 | 2 | 2 | %24,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 2 | 1 | 3 | %10,0* | %30,0* |
| Sentetik · Nemli | 15 | 1 | 3 | 1 | %6,7* | %33,3* |
| Çim · Ağır | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Çok Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 157 | 16 | 9 | 15 | %10,2 | %25,5 |
| 1201–1600 m | 489 | 40 | 41 | 27 | %8,2 | %22,1 |
| 1601–2000 m | 164 | 12 | 11 | 20 | %7,3 | %26,2 |
| 2001+ m | 71 | 6 | 5 | 4 | %8,5 | %21,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 533 | 53 | 40 | 49 | %9,9 | %26,6 |
| Arap | 348 | 21 | 26 | 17 | %6,0 | %18,4 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 2200 | 165 | 200 | 198 | %7,5 | %25,6 |
| İzmir | 1831 | 199 | 189 | 193 | %10,9 | %31,7 |
| Kocaeli | 443 | 65 | 48 | 56 | %14,7 | %38,1 |
| Bursa | 303 | 28 | 30 | 29 | %9,2 | %28,7 |
| Antalya | 262 | 41 | 20 | 25 | %15,6 | %32,8 |
| Ankara | 230 | 27 | 19 | 18 | %11,7 | %27,8 |
| Adana | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1641 | 184 | 171 | 181 | %11,2 | %32,7 |
| Sentetik · Normal | 1471 | 112 | 120 | 132 | %7,6 | %24,7 |
| Çim · Normal | 1441 | 155 | 125 | 140 | %10,8 | %29,1 |
| Kum · Nemli | 230 | 20 | 39 | 18 | %8,7 | %33,5 |
| Kum · Islak | 118 | 19 | 17 | 15 | %16,1 | %43,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 114 | 10 | 8 | 9 | %8,8 | %23,7 |
| Çim · Yumuşak | 99 | 13 | 6 | 12 | %13,1 | %31,3 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 64 | 5 | 6 | 3 | %7,8 | %21,9 |
| Kum · Sulu | 33 | 3 | 3 | 6 | %9,1 | %36,4 |
| Çim · Ağır | 31 | 2 | 6 | 1 | %6,5 | %29,0 |
| Sentetik · Nemli | 30 | 3 | 3 | 2 | %10,0 | %26,7 |
| Çim · Çok Ağır | 10 | 1 | 2 | 0 | %10,0* | %30,0* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 1030 | 124 | 98 | 102 | %12,0 | %31,5 |
| 1201–1600 m | 2564 | 215 | 236 | 228 | %8,4 | %26,5 |
| 1601–2000 m | 1243 | 135 | 124 | 143 | %10,9 | %32,3 |
| 2001+ m | 448 | 53 | 49 | 47 | %11,8 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 3134 | 322 | 315 | 347 | %10,3 | %31,4 |
| Arap | 2151 | 205 | 192 | 173 | %9,5 | %26,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ş. Aydemir | 30 | 2 | 1 | 3 | %6,7 | %20,0 |
| Y. Demirkıran | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| E. Uslu | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| U. Kulak | 23 | 5 | 4 | 3 | %21,7* | %52,2* |
| H. Acar | 22 | 4 | 3 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| H. Harmanbaşı | 20 | 3 | 4 | 0 | %15,0* | %35,0* |
| C. Turan | 19 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,5* |
| M. Dolak | 18 | 3 | 2 | 2 | %16,7* | %38,9* |
| S. Bektaş | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. Küçükaksoy | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Boaz | 9 | 3 | 3 | 2 | 3/9 | 8/9 |
| La Muneca | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| Hadehanım | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Ti Voglio Bene | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| Lady Nalçakan | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Göksagun | 6 | 0 | 5 | 0 | 0/6 | 5/6 |
| Sanae | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Akbelhan | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Cabire Sultan | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Yeşil Ada | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Darkrok | T. Taşar | 3/11 | 2,35 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Sanae | S. Günaydın | 4/6 | 5,60 |
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Garbın Afakı | U. Kulak | 9/10 | 23,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Super Nata | O. Özelcanat | 5/8 | 7,45 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Vardakosta | T. Şit | 8/8 | 5,40 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Amo Aller Amos | S. Günaydın | 6/8 | 14,10 |
| 07.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1600 Çim | Ünlü Bomba | S. Kan | 10/12 | 21,80 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1300 Kum | Frequentist | U. Kulak | 2/5 | 5,90 |
| 07.11.2026 | Ankara | KV-6 | 2200 Çim | Dinamit | O. Altuntaş | 1/7 | 3,10 |
| 07.11.2026 | Ankara | Maiden | 1500 Kum | Natrose | U. Kulak | 3/9 | 6,70 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Elliyedi | S. Yanmaz | 11/15 | 22,40 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ulu Ezgi | H. El | 8/13 | 13,25 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Victory Girl | A. Küçükaksoy | 4/11 | 9,75 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Sentetik | Thunder Horse | M. Alaçam | 1/9 | 3,00 |
| 05.11.2026 | Ankara | KV-6 | 1500 Kum | Çağanım | M. Akkuş | 4/5 | 9,10 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Movereop | U. Kulak | 5/8 | 13,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Ultimator | H. Altunbaş | 6/9 | 8,65 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Akbelhan | A. Kaplan | 4/15 | 14,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şahanıl | H. Yıldız | 7/10 | 18,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Runnıng Monster | G. Kılıç | 4/10 | 4,95 |
Sık sorulanlar
Erhan Aktuğ bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 762 koşuda 62 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Erhan Aktuğ bugün hangi atlara biniyor?
İstanbul 1. koşu 14:00, AMO ALLER AMOS; İstanbul 3. koşu 15:00, VARDAKOSTA; İstanbul 4. koşu 15:30, SUPER NATA; İstanbul 6. koşu 16:30, GARBIN AFAKI; İstanbul 8. koşu 17:30, SANAE; İstanbul 9. koşu 18:00, DARKROK.
Erhan Aktuğ en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 496 koşu, 28 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.