Antrenör
Sabri Bektaş
Sabri Bektaş'ın atları son 12 ayda 186 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 55 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (156 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabri Bektaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 167 | 8 | 24 | 19 | %4,8 | %30,5 | −%71,6 |
| Son 12 ay | 186 | 9 | 26 | 20 | %4,8 | %29,6 | −%71,0 |
| 2020'den bu yana | 979 | 114 | 117 | 113 | %11,6 | %35,1 | −%27,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 167 | 8 | 24 | 19 | %4,8 | %30,5 |
| 2025 | 170 | 28 | 15 | 13 | %16,5 | %32,9 |
| 2024 | 99 | 17 | 13 | 14 | %17,2 | %44,4 |
| 2023 | 116 | 16 | 20 | 15 | %13,8 | %44,0 |
| 2022 | 166 | 14 | 16 | 20 | %8,4 | %30,1 |
| 2021 | 144 | 17 | 14 | 22 | %11,8 | %36,8 |
| 2020 | 117 | 14 | 15 | 10 | %12,0 | %33,3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 156 | 6 | 23 | 17 | %3,8 | %29,5 |
| Kocaeli | 24 | 3 | 3 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| Bursa | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Antalya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 96 | 4 | 16 | 10 | %4,2 | %31,3 |
| Kum · Normal | 37 | 4 | 4 | 4 | %10,8 | %32,4 |
| Çim · Normal | 28 | 1 | 4 | 3 | %3,6* | %28,6* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| 1201–1600 m | 84 | 6 | 12 | 5 | %7,1 | %27,4 |
| 1601–2000 m | 54 | 3 | 7 | 5 | %5,6 | %27,8 |
| 2001+ m | 35 | 0 | 6 | 7 | %0,0 | %37,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 130 | 8 | 20 | 15 | %6,2 | %33,1 |
| Arap | 56 | 1 | 6 | 5 | %1,8 | %21,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 53 | 3 | 4 | 8 | %5,7 | %28,3 |
| Şartlı | 48 | 2 | 10 | 5 | %4,2 | %35,4 |
| Maiden | 48 | 3 | 4 | 1 | %6,3 | %16,7 |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 0 | 3 | 3 | 0/8 | 6/8 |
| KV-8 | 7 | 0 | 3 | 1 | 0/7 | 4/7 |
| KV-7 | 6 | 0 | 2 | 1 | 0/6 | 3/6 |
| Satış | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 846 | 97 | 100 | 98 | %11,5 | %34,9 |
| Kocaeli | 103 | 14 | 13 | 10 | %13,6 | %35,9 |
| Bursa | 15 | 1 | 1 | 4 | %6,7* | %40,0* |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Adana | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Ankara | 3 | 0 | 1 | 1 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 546 | 61 | 72 | 70 | %11,2 | %37,2 |
| Çim · Normal | 212 | 28 | 20 | 22 | %13,2 | %33,0 |
| Kum · Normal | 125 | 15 | 18 | 12 | %12,0 | %36,0 |
| Çim · Yumuşak | 31 | 1 | 3 | 3 | %3,2 | %22,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| Kum · Nemli | 15 | 2 | 0 | 3 | %13,3* | %33,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 13 | 4 | 2 | 0 | %30,8* | %46,2* |
| Kum · Islak | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 5 | 2 | 6 | %10,6 | %27,7 |
| 1201–1600 m | 341 | 25 | 37 | 27 | %7,3 | %26,1 |
| 1601–2000 m | 365 | 54 | 50 | 41 | %14,8 | %39,7 |
| 2001+ m | 226 | 30 | 28 | 39 | %13,3 | %42,9 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 761 | 96 | 95 | 92 | %12,6 | %37,2 |
| Arap | 218 | 18 | 22 | 21 | %8,3 | %28,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 346 | 45 | 39 | 42 | %13,0 | %36,4 |
| Şartlı | 244 | 25 | 29 | 24 | %10,2 | %32,0 |
| Maiden | 177 | 17 | 14 | 16 | %9,6 | %26,6 |
| G | 67 | 4 | 8 | 12 | %6,0 | %35,8 |
| KV-7 | 37 | 3 | 9 | 5 | %8,1 | %45,9 |
| KV-8 | 31 | 6 | 8 | 2 | %19,4 | %51,6 |
| KV-6 | 18 | 3 | 3 | 3 | %16,7* | %50,0* |
| Satış | 16 | 2 | 1 | 1 | %12,5* | %25,0* |
| Kısa Vade Handikap | 15 | 3 | 3 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| A | 13 | 3 | 2 | 2 | %23,1* | %53,8* |
| KV-9 | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| G. Özçelik | 25 | 1 | 4 | 4 | %4,0* | %36,0* |
| A. Sözen | 21 | 2 | 3 | 3 | %9,5* | %38,1* |
| E. Aktuğ | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| B. Bektaş | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. Kaçmaz | 10 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %30,0* |
| Y. Gökçe | 9 | 0 | 2 | 2 | 0/9 | 4/9 |
| H. Karataş | 8 | 2 | 3 | 1 | 2/8 | 6/8 |
| V. Abiş | 8 | 0 | 2 | 3 | 0/8 | 5/8 |
| H. Çizik | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| B. Gökçe | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Jimdema | 17 | 1 | 2 | 3 | %5,9* | %35,3* |
| Senkron | 16 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %18,8* |
| Al Seher | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Prens Lautaro | 12 | 3 | 3 | 2 | %25,0* | %66,7* |
| Miss California | 12 | 2 | 3 | 0 | %16,7* | %41,7* |
| Bikati | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Business | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Aller Yıldızı | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Korman Şah | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Giralamo | 8 | 1 | 4 | 2 | 1/8 | 7/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Bikati | A. Sözen | 3/6 | 6,95 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Adrastos | G. Özçelik | 6/8 | 12,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Prens Lautaro | A. Yıldız | 2/10 | 3,25 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Lakewood | G. Özçelik | 7/8 | 22,85 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Aller Yıldızı | A. Sözen | 7/14 | 3,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Jimdema | K. Gökçe | 2/9 | 2,80 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Miss California | A. Sözen | 6/8 | 6,10 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Al Seher | E. Aktuğ | 12/14 | 30,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Korman Şah | H. Çizik | 2/11 | 4,70 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Aller Yıldızı | E. Aktuğ | 7/11 | 4,70 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Amentes | G. Kocakaya | 3/7 | 2,75 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Giralamo | G. Kocakaya | 2/6 | 3,25 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2100 Sentetik | Bikati | A. Kaçmaz | 2/7 | 19,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Senkron | A. Kaçmaz | 3/7 | 11,80 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Demir Kütük | B. Gökçe | 7/11 | 12,25 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Tercan Han | Y. Gökçe | 3/12 | 32,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Aller Yıldızı | A. Sözen | 2/10 | 7,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1200 Kum | Korman Şah | M. Bilgin | 5/14 | 4,75 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Jimdema | K. Gökçe | 3/9 | 5,35 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Miss California | B. Gökçe | 1/10 | 2,70 |
Sık sorulanlar
Sabri Bektaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 167 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sabri Bektaş'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, LAKEWOOD; İstanbul 2. koşu 14:30, PRENS LAUTARO; İstanbul 4. koşu 15:30, ADRASTOS; İstanbul 7. koşu 17:00, BİKATİ.
Sabri Bektaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 156 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.