Antrenör
Yasin Demirkıran
Yasin Demirkıran'ın atları son 12 ayda 301 koşuya çıktı, 34 birincilik ve 102 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (253 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Demirkıran antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 268 | 28 | 28 | 27 | %10,4 | %31,0 | −%55,9 |
| Son 12 ay | 301 | 34 | 37 | 31 | %11,3 | %33,9 | −%49,0 |
| 2020'den bu yana | 1299 | 149 | 154 | 156 | %11,5 | %35,3 | −%51,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 268 | 28 | 28 | 27 | %10,4 | %31,0 |
| 2025 | 259 | 41 | 41 | 27 | %15,8 | %42,1 |
| 2024 | 210 | 23 | 25 | 29 | %11,0 | %36,7 |
| 2023 | 157 | 12 | 14 | 23 | %7,6 | %31,2 |
| 2022 | 221 | 26 | 22 | 25 | %11,8 | %33,0 |
| 2021 | 122 | 13 | 18 | 18 | %10,7 | %40,2 |
| 2020 | 62 | 6 | 6 | 7 | %9,7 | %30,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 253 | 31 | 32 | 24 | %12,3 | %34,4 |
| Bursa | 24 | 3 | 3 | 5 | %12,5* | %45,8* |
| Kocaeli | 18 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %22,2* |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 127 | 14 | 13 | 8 | %11,0 | %27,6 |
| Kum · Normal | 69 | 6 | 13 | 12 | %8,7 | %44,9 |
| Çim · Normal | 58 | 7 | 7 | 5 | %12,1 | %32,8 |
| Kum · Nemli | 18 | 3 | 1 | 2 | %16,7* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| Sentetik · Nemli | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 46 | 4 | 5 | 5 | %8,7 | %30,4 |
| 1201–1600 m | 162 | 15 | 23 | 15 | %9,3 | %32,7 |
| 1601–2000 m | 64 | 11 | 7 | 10 | %17,2 | %43,8 |
| 2001+ m | 29 | 4 | 2 | 1 | %13,8* | %24,1* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 169 | 18 | 22 | 17 | %10,7 | %33,7 |
| İngiliz | 132 | 16 | 15 | 14 | %12,1 | %34,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 91 | 11 | 15 | 11 | %12,1 | %40,7 |
| Şartlı | 76 | 6 | 11 | 8 | %7,9 | %32,9 |
| Maiden | 73 | 7 | 7 | 4 | %9,6 | %24,7 |
| G | 19 | 3 | 1 | 3 | %15,8* | %36,8* |
| Satış | 17 | 1 | 1 | 1 | %5,9* | %17,6* |
| KV-8 | 7 | 3 | 0 | 2 | 3/7 | 5/7 |
| KV-6 | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| KV-7 | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1112 | 121 | 132 | 134 | %10,9 | %34,8 |
| Kocaeli | 118 | 17 | 14 | 9 | %14,4 | %33,9 |
| Bursa | 42 | 6 | 5 | 9 | %14,3 | %47,6 |
| Ankara | 20 | 5 | 3 | 4 | %25,0* | %60,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 631 | 66 | 67 | 76 | %10,5 | %33,1 |
| Çim · Normal | 347 | 38 | 46 | 37 | %11,0 | %34,9 |
| Kum · Normal | 175 | 25 | 28 | 24 | %14,3 | %44,0 |
| Kum · Nemli | 33 | 5 | 1 | 2 | %15,2 | %24,2 |
| Çim · Yumuşak | 32 | 3 | 3 | 6 | %9,4 | %37,5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 28 | 4 | 4 | 5 | %14,3* | %46,4* |
| Çim · Çok Yumuşak | 22 | 3 | 2 | 4 | %13,6* | %40,9* |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 1 | 0 | 1/8 | 2/8 |
| Sentetik · Nemli | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 180 | 19 | 18 | 21 | %10,6 | %32,2 |
| 1201–1600 m | 658 | 66 | 74 | 73 | %10,0 | %32,4 |
| 1601–2000 m | 285 | 41 | 36 | 35 | %14,4 | %39,3 |
| 2001+ m | 176 | 23 | 26 | 27 | %13,1 | %43,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 671 | 67 | 73 | 75 | %10,0 | %32,0 |
| İngiliz | 628 | 82 | 81 | 81 | %13,1 | %38,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 366 | 41 | 50 | 37 | %11,2 | %35,0 |
| Handikap | 353 | 37 | 41 | 46 | %10,5 | %35,1 |
| Maiden | 267 | 31 | 25 | 25 | %11,6 | %30,3 |
| G | 77 | 7 | 10 | 10 | %9,1 | %35,1 |
| Satış | 55 | 5 | 5 | 9 | %9,1 | %34,5 |
| KV-6 | 51 | 6 | 9 | 11 | %11,8 | %51,0 |
| KV-7 | 48 | 9 | 6 | 5 | %18,8 | %41,7 |
| KV-8 | 43 | 8 | 3 | 9 | %18,6 | %46,5 |
| Kısa Vade Handikap | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| KV-9 | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| A | 10 | 3 | 1 | 1 | %30,0* | %50,0* |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 25 | 1 | 2 | 2 | %4,0* | %20,0* |
| A. Yıldız | 22 | 3 | 2 | 3 | %13,6* | %36,4* |
| A. Sözen | 20 | 6 | 3 | 2 | %30,0* | %55,0* |
| M. Keçeci | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| M. Bilgin | 14 | 2 | 1 | 2 | %14,3* | %35,7* |
| K. Gökçe | 13 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %38,5* |
| A. Aslan | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| A. Kurşun | 11 | 4 | 1 | 1 | %36,4* | %54,5* |
| K. Yılmaz | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| G. Kocakaya | 10 | 4 | 1 | 2 | %40,0* | %70,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maggie | 22 | 0 | 3 | 2 | %0,0* | %22,7* |
| Efe Mete Bey | 16 | 2 | 3 | 2 | %12,5* | %43,8* |
| Gümbürhan | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| Akgün Ağa | 14 | 4 | 2 | 0 | %28,6* | %42,9* |
| Erselefe | 11 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %45,5* |
| Thoth | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| Pyrohan | 9 | 3 | 0 | 3 | 3/9 | 6/9 |
| Star Runner | 9 | 3 | 2 | 1 | 3/9 | 6/9 |
| Bozarslan | 8 | 2 | 1 | 2 | 2/8 | 5/8 |
| Glitter Wings | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Stormer | A. Aslan | 10/11 | 16,00 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Blackfyre | E. Cankılıç | 11/11 | 11,55 |
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Somewhat Cloudy | A. Kurşun | 1/6 | 1,50 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Moon Stream | H. Karataş | 2/11 | 3,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Zelinda | A. Yıldız | 11/18 | 34,05 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Stakes Wınner | A. Aslan | 5/11 | 12,95 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Maggie | B. Çetin | 11/18 | 55,60 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 1500 Sentetik | Mavişin Kızı | E. Cankılıç | 6/14 | 6,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Stormer | G. Kocakaya | 8/13 | 20,60 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Rossiman | A. Aslan | 6/11 | 14,20 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1500 Sentetik | Alkatraz Kuşçusu | E. Cankılıç | 3/9 | 18,30 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Gümbürhan | Ö. Özen | 5/14 | 3,60 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Gümüş Kılıç | V. Abiş | 4/6 | 7,50 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Demrenin Kızı | R. Ketme | 8/12 | 16,20 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Çim | Çukurova Efesi | A. Kaçmaz | 4/12 | 7,05 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Pyrohan | Ö. Yıldırım | 9/13 | 10,85 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Blackfyre | Ö. Yıldırım | 6/7 | 2,75 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Moon Stream | V. Abiş | 3/10 | 1,50 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Ecvet | Z. Karabulut | 10/11 | 37,30 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Maggie | Y. Gökçe | 13/17 | 25,25 |
Sık sorulanlar
Yasin Demirkıran bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 268 koşuda 28 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yasin Demirkıran'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 8. koşu 17:30, SOMEWHAT CLOUDY; İstanbul 9. koşu 18:00, BLACKFYRE; İstanbul 9. koşu 18:00, STORMER.
Yasin Demirkıran en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 253 koşu, 31 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.