Antrenör
Galip Kılıç
Galip Kılıç'ın atları son 12 ayda 98 koşuya çıktı, 9 birincilik ve 30 ilk üç derece aldı. En çok Kocaeli'da koştu (54 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Galip Kılıç antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 9 | 11 | 10 | %9,2 | %30,6 | −%47,4 |
| Son 12 ay | 98 | 9 | 11 | 10 | %9,2 | %30,6 | −%47,4 |
| 2020'den bu yana | 98 | 9 | 11 | 10 | %9,2 | %30,6 | −%47,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 98 | 9 | 11 | 10 | %9,2 | %30,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 54 | 3 | 6 | 6 | %5,6 | %27,8 |
| İstanbul | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Bursa | 18 | 4 | 2 | 2 | %22,2* | %44,4* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 3 | 6 | 5 | %5,5 | %25,5 |
| Çim · Normal | 21 | 4 | 2 | 3 | %19,0* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 3 | 3 | 6 | %11,5* | %46,2* |
| 1201–1600 m | 39 | 4 | 5 | 1 | %10,3 | %25,6 |
| 1601–2000 m | 30 | 2 | 2 | 1 | %6,7 | %16,7 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 61 | 5 | 7 | 6 | %8,2 | %29,5 |
| Arap | 37 | 4 | 4 | 4 | %10,8 | %32,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 3 | 2 | 2 | %9,4 | %21,9 |
| Şartlı | 28 | 5 | 1 | 4 | %17,9* | %35,7* |
| Maiden | 18 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| G | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocaeli | 54 | 3 | 6 | 6 | %5,6 | %27,8 |
| İstanbul | 20 | 2 | 2 | 0 | %10,0* | %20,0* |
| Bursa | 18 | 4 | 2 | 2 | %22,2* | %44,4* |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| İzmir | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 55 | 3 | 6 | 5 | %5,5 | %25,5 |
| Çim · Normal | 21 | 4 | 2 | 3 | %19,0* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 1 | 2 | 1/7 | 4/7 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 3 | 3 | 6 | %11,5* | %46,2* |
| 1201–1600 m | 39 | 4 | 5 | 1 | %10,3 | %25,6 |
| 1601–2000 m | 30 | 2 | 2 | 1 | %6,7 | %16,7 |
| 2001+ m | 3 | 0 | 1 | 2 | 0/3 | 3/3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 61 | 5 | 7 | 6 | %8,2 | %29,5 |
| Arap | 37 | 4 | 4 | 4 | %10,8 | %32,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 3 | 2 | 2 | %9,4 | %21,9 |
| Şartlı | 28 | 5 | 1 | 4 | %17,9* | %35,7* |
| Maiden | 18 | 0 | 3 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| G | 6 | 0 | 3 | 1 | 0/6 | 4/6 |
| KV-8 | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Özen | 16 | 1 | 4 | 1 | %6,3* | %37,5* |
| M. Turan | 12 | 4 | 1 | 0 | %33,3* | %41,7* |
| A. Yıldız | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Ö. Özen | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| A. Sözen | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| A. Kurşun | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| E. Aktuğ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Bilgin | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| A. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| O. Atmaca | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Golden Snow | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| Diamond Crown | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Papetti | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Şıble Şavko | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| You Are Great | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Deniz Tutkusu | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Prens Levent | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| Ilgarcan | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Hammerwich | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Tuğcu Sultan | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Runnıng Monster | E. Aktuğ | 4/10 | 4,95 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Arslanbeyli | M. Kaya | 5/10 | 3,15 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Diamond Crown | G. Bektaş | 3/11 | 58,90 |
| 31.10.2026 | Ankara | Şartlı 19 | 2000 Kum | War Boy | S. Özen | 4/11 | 4,85 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Diamond Crown | C. Paso | 8/10 | 53,30 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Bozşah | S. Özen | 2/13 | 18,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ilgarcan | R. Ketme | 8/13 | 10,45 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Golden Snow | M. Turan | 4/5 | 1,90 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1500 Kum | Ağa Talip | A. Yıldız | 2/10 | 2,85 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Ağa Talip | A. Yıldız | 3/7 | 5,65 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ilgarcan | E. Atlamaz | 3/11 | 7,35 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 1 | 1200 Kum | Arslanbeyli | M. Bilgin | 3/9 | 6,05 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Ilgarcan | R. Ketme | 6/10 | 32,50 |
| 25.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Bozşah | S. Özen | 2/9 | 31,80 |
| 15.09.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1200 Kum | Papetti | M. Akgöbek | 2/9 | 2,75 |
| 11.09.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Çim | Bozşah | S. Özen | 4/7 | 20,55 |
| 08.09.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1900 Kum | Hammerwich | Y. Gökçe | 7/8 | 15,40 |
| 06.09.2026 | İstanbul | G 2 | 1400 Çim | Süper Lion | A. Çelik | 7/9 | 16,95 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Golden Snow | M. Turan | 1/11 | 4,55 |
| 04.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Çim | Diamond Crown | O. Atmaca | 10/11 | 4,55 |
Sık sorulanlar
Galip Kılıç bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 98 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Galip Kılıç'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Galip Kılıç en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Kocaeli'da: 54 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.