Antrenör
Sezen Günaydın
Sezen Günaydın'ın atları son 12 ayda 146 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 33 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (117 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Sezen Günaydın antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 135 | 12 | 13 | 6 | %8,9 | %23,0 | −%27,4 |
| Son 12 ay | 146 | 12 | 14 | 7 | %8,2 | %22,6 | −%32,9 |
| 2020'den bu yana | 149 | 14 | 14 | 7 | %9,4 | %23,5 | −%19,5 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 135 | 12 | 13 | 6 | %8,9 | %23,0 |
| 2025 | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 117 | 10 | 11 | 5 | %8,5 | %22,2 |
| Kocaeli | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 65 | 8 | 4 | 3 | %12,3 | %23,1 |
| Çim · Normal | 33 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %12,1 |
| Kum · Normal | 32 | 3 | 5 | 3 | %9,4 | %34,4 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 4 | 4 | 3 | %13,3 | %36,7 |
| 1201–1600 m | 85 | 8 | 8 | 3 | %9,4 | %22,4 |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 80 | 2 | 7 | 4 | %2,5 | %16,3 |
| İngiliz | 66 | 10 | 7 | 3 | %15,2 | %30,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 45 | 5 | 3 | 1 | %11,1 | %20,0 |
| Maiden | 44 | 2 | 3 | 4 | %4,5 | %20,5 |
| Handikap | 24 | 0 | 5 | 0 | %0,0* | %20,8* |
| Satış | 14 | 4 | 0 | 0 | %28,6* | %28,6* |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| KV-8 | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 120 | 12 | 11 | 5 | %10,0 | %23,3 |
| Kocaeli | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Bursa | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İzmir | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 66 | 9 | 4 | 3 | %13,6 | %24,2 |
| Çim · Normal | 33 | 0 | 3 | 1 | %0,0 | %12,1 |
| Kum · Normal | 32 | 3 | 5 | 3 | %9,4 | %34,4 |
| Çim · Yumuşak | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 5 | 4 | 3 | %16,1 | %38,7 |
| 1201–1600 m | 87 | 9 | 8 | 3 | %10,3 | %23,0 |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,5* |
| 2001+ m | 10 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 81 | 3 | 7 | 4 | %3,7 | %17,3 |
| İngiliz | 68 | 11 | 7 | 3 | %16,2 | %30,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 47 | 6 | 3 | 1 | %12,8 | %21,3 |
| Maiden | 44 | 2 | 3 | 4 | %4,5 | %20,5 |
| Handikap | 24 | 0 | 5 | 0 | %0,0* | %20,8* |
| Satış | 14 | 4 | 0 | 0 | %28,6* | %28,6* |
| G | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-7 | 5 | 0 | 1 | 2 | 0/5 | 3/5 |
| KV-8 | 4 | 2 | 1 | 0 | 2/4 | 3/4 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 9 | 1 | 1 | 1 | 1/9 | 3/9 |
| A. Kaçmaz | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| M. Çelik | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| G. Yıldız | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| M. Keçeci | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
| M. Bilgin | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| G. Bektaş | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| A. Yıldız | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| U. Levent | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Kaya | 5 | 2 | 0 | 0 | 2/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sensei Baha | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Sanae | 9 | 4 | 1 | 2 | 4/9 | 7/9 |
| Bummer Girl | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Cosas | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kubat Kasırgası | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Turbolu | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Neslihan Hatun | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Ardapaşa | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Heybetliler | 4 | 1 | 2 | 0 | 1/4 | 3/4 |
| Fly Yazıcı | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Sanae | E. Aktuğ | 4/6 | 5,60 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Rising Warrior | A. Sözen | 2/8 | 7,70 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Amo Aller Amos | E. Aktuğ | 6/8 | 14,10 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Nilüfer | G. Özçelik | 6/13 | 11,65 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | Radagia | A. Kaçmaz | 1/5 | 3,05 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Neslihan Hatun | Z. Karabulut | 10/14 | 23,45 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Cosas | A. Kaçmaz | 14/18 | 13,90 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Sensei Baha | G. Yıldız | 11/13 | 57,25 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Ilgarcan | E. Çankaya | 11/11 | 16,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Yalın Ateş | M. Çelik | 4/11 | 1,95 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | Cosas | A. Kaçmaz | 5/17 | 6,90 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Su Vadisi | M. Turan | 10/10 | 21,95 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Bayanbadeşan | M. Çelik | 6/10 | 2,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Sanae | G. Kocakaya | 1/7 | 2,15 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1600 Çim | Samer Bey | Z. Karabulut | 9/14 | 81,55 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Neslihan Hatun | Z. Aydoğdi | 6/10 | 51,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Doğangir | M. Çelik | 5/10 | 7,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Bayanpapatya | Z. Karabulut | 6/9 | 42,05 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Sensei Baha | H. Yıldız | 8/8 | 20,85 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Cosas | B. Akçay | 6/8 | 12,45 |
Sık sorulanlar
Sezen Günaydın bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 135 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Sezen Günaydın'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 1. koşu 14:00, AMO ALLER AMOS; İstanbul 4. koşu 15:30, RISING WARRIOR; İstanbul 8. koşu 17:30, SANAE.
Sezen Günaydın en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 117 koşu, 10 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.