Antrenör
Tarkan Şit
Tarkan Şit'ın atları son 12 ayda 199 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 55 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (181 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tarkan Şit antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 7 | 21 | 18 | %4,2 | %27,7 | −%79,4 |
| Son 12 ay | 199 | 11 | 22 | 22 | %5,5 | %27,6 | −%52,8 |
| 2020'den bu yana | 1324 | 143 | 172 | 162 | %10,8 | %36,0 | −%55,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 166 | 7 | 21 | 18 | %4,2 | %27,7 |
| 2025 | 244 | 22 | 24 | 26 | %9,0 | %29,5 |
| 2024 | 227 | 22 | 33 | 32 | %9,7 | %38,3 |
| 2023 | 210 | 33 | 39 | 26 | %15,7 | %46,7 |
| 2022 | 193 | 18 | 26 | 20 | %9,3 | %33,2 |
| 2021 | 140 | 29 | 16 | 16 | %20,7 | %43,6 |
| 2020 | 144 | 12 | 13 | 24 | %8,3 | %34,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 181 | 11 | 20 | 21 | %6,1 | %28,7 |
| Kocaeli | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Bursa | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Ankara | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 93 | 2 | 11 | 13 | %2,2 | %28,0 |
| Çim · Normal | 42 | 4 | 4 | 4 | %9,5 | %28,6 |
| Kum · Normal | 40 | 3 | 2 | 5 | %7,5 | %25,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 3 | 0 | 0/6 | 3/6 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 25 | 3 | 3 | 2 | %12,0* | %32,0* |
| 1201–1600 m | 112 | 6 | 12 | 14 | %5,4 | %28,6 |
| 1601–2000 m | 41 | 0 | 5 | 5 | %0,0 | %24,4 |
| 2001+ m | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 134 | 7 | 12 | 12 | %5,2 | %23,1 |
| Arap | 65 | 4 | 10 | 10 | %6,2 | %36,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 59 | 3 | 7 | 7 | %5,1 | %28,8 |
| Şartlı | 59 | 3 | 9 | 6 | %5,1 | %30,5 |
| Maiden | 37 | 3 | 4 | 1 | %8,1 | %21,6 |
| Kısa Vade Handikap | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| KV-6 | 9 | 0 | 1 | 2 | 0/9 | 3/9 |
| KV-7 | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Satış | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| G | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1146 | 116 | 140 | 147 | %10,1 | %35,2 |
| Kocaeli | 110 | 19 | 16 | 11 | %17,3 | %41,8 |
| Bursa | 55 | 7 | 14 | 4 | %12,7 | %45,5 |
| Ankara | 13 | 1 | 2 | 0 | %7,7* | %23,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 698 | 77 | 81 | 98 | %11,0 | %36,7 |
| Çim · Normal | 347 | 31 | 50 | 38 | %8,9 | %34,3 |
| Kum · Normal | 162 | 23 | 27 | 17 | %14,2 | %41,4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 33 | 2 | 5 | 1 | %6,1 | %24,2 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 4 | 0 | 1 | %16,0* | %20,0* |
| Çim · Yumuşak | 22 | 1 | 3 | 3 | %4,5* | %31,8* |
| Kum · Nemli | 21 | 3 | 4 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Kum · Islak | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 233 | 28 | 22 | 30 | %12,0 | %34,3 |
| 1201–1600 m | 833 | 94 | 116 | 102 | %11,3 | %37,5 |
| 1601–2000 m | 178 | 15 | 21 | 23 | %8,4 | %33,1 |
| 2001+ m | 80 | 6 | 13 | 7 | %7,5 | %32,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 884 | 94 | 113 | 111 | %10,6 | %36,0 |
| Arap | 440 | 49 | 59 | 51 | %11,1 | %36,1 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 380 | 39 | 44 | 35 | %10,3 | %31,1 |
| Şartlı | 362 | 41 | 50 | 47 | %11,3 | %38,1 |
| Maiden | 307 | 34 | 37 | 39 | %11,1 | %35,8 |
| KV-6 | 61 | 8 | 14 | 8 | %13,1 | %49,2 |
| KV-7 | 53 | 4 | 10 | 6 | %7,5 | %37,7 |
| KV-8 | 43 | 3 | 6 | 6 | %7,0 | %34,9 |
| Satış | 35 | 4 | 5 | 6 | %11,4 | %42,9 |
| G | 32 | 2 | 4 | 6 | %6,3 | %37,5 |
| Kısa Vade Handikap | 23 | 2 | 0 | 3 | %8,7* | %21,7* |
| KV-9 | 17 | 5 | 2 | 3 | %29,4* | %58,8* |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A | 4 | 1 | 0 | 2 | 1/4 | 3/4 |
| KV-18 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Yıldız | 28 | 3 | 3 | 1 | %10,7* | %25,0* |
| G. Özçelik | 24 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %4,2* |
| A. Kurşun | 19 | 2 | 4 | 2 | %10,5* | %42,1* |
| E. Aktuğ | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| V. Abiş | 13 | 3 | 1 | 5 | %23,1* | %69,2* |
| A. Aslan | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| M. Coşkun | 8 | 0 | 1 | 2 | 0/8 | 3/8 |
| M. Kaya | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| G. Kocakaya | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| A. Kaçmaz | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ersanşah | 21 | 2 | 5 | 4 | %9,5* | %52,4* |
| Cabire Sultan | 20 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Cool Star | 19 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %21,1* |
| Millennium Falcon | 18 | 1 | 3 | 5 | %5,6* | %50,0* |
| Hidan | 12 | 2 | 1 | 2 | %16,7* | %41,7* |
| Star And Moon | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Gümbürhan | 7 | 0 | 2 | 2 | 0/7 | 4/7 |
| Vardakosta | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Shade Of Amidala | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Ala Master | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | KV-6 | 2000 Sentetik | Ersanşah | M. Kaya | 3/8 | 3,00 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Vardakosta | E. Aktuğ | 8/8 | 5,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Akala | A. Kurşun | 7/9 | 12,45 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Cool Star | A. Kurşun | 2/5 | 3,00 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Lord Of Light | M. Çelik | 8/10 | 21,40 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Run Lola Run | E. Aktuğ | 6/8 | 20,15 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Best Line | H. Çizik | 4/10 | 5,95 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 22 | 1500 Sentetik | İsen Buga | H. Karataş | 7/10 | 9,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Cabire Sultan | E. Aktuğ | 11/18 | 13,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Ersanşah | V. Abiş | 3/9 | 7,55 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Any Given Sunday | E. Aktuğ | 4/5 | 8,95 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Cool Star | A. Aslan | 3/10 | 7,00 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1500 Sentetik | My Fairy | A. Aslan | 6/17 | 35,75 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Vardakosta | E. Aktuğ | 1/10 | 18,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Shade Of Amidala | A. Kurşun | 4/7 | 7,20 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Run Lola Run | A. Aslan | 6/12 | 7,40 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1200 Sentetik | Millennium Falcon | H. Çizik | 3/8 | 3,95 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Cabire Sultan | E. Aktuğ | 10/17 | 13,85 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Lord Of Light | Ö. Özen | 7/9 | 14,30 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Best Line | N. Avci | 2/9 | 14,30 |
Sık sorulanlar
Tarkan Şit bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 166 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tarkan Şit'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, VARDAKOSTA; İstanbul 5. koşu 16:00, ERSANŞAH.
Tarkan Şit en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 181 koşu, 11 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.