Antrenör
Halis Yıldız
Halis Yıldız'ın atları son 12 ayda 70 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 23 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (50 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Halis Yıldız antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 5 | 4 | 9 | %8,8 | %31,6 | −%68,9 |
| Son 12 ay | 70 | 8 | 4 | 11 | %11,4 | %32,9 | +%7,5 |
| 2020'den bu yana | 305 | 30 | 30 | 34 | %9,8 | %30,8 | −%43,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 57 | 5 | 4 | 9 | %8,8 | %31,6 |
| 2025 | 57 | 8 | 4 | 4 | %14,0 | %28,1 |
| 2024 | 23 | 4 | 5 | 4 | %17,4* | %56,5* |
| 2023 | 34 | 4 | 7 | 2 | %11,8 | %38,2 |
| 2022 | 39 | 6 | 3 | 5 | %15,4 | %35,9 |
| 2021 | 57 | 2 | 5 | 4 | %3,5 | %19,3 |
| 2020 | 38 | 1 | 2 | 6 | %2,6 | %23,7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 50 | 6 | 3 | 7 | %12,0 | %32,0 |
| Kocaeli | 15 | 1 | 1 | 2 | %6,7* | %26,7* |
| Bursa | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 29 | 5 | 2 | 5 | %17,2* | %41,4* |
| Sentetik · Normal | 22 | 1 | 2 | 2 | %4,5* | %22,7* |
| Kum · Nemli | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| 1201–1600 m | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| 1601–2000 m | 33 | 3 | 2 | 5 | %9,1 | %30,3 |
| 2001+ m | 12 | 3 | 1 | 2 | %25,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 47 | 4 | 1 | 6 | %8,5 | %23,4 |
| İngiliz | 23 | 4 | 3 | 5 | %17,4* | %52,2* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 32 | 4 | 2 | 6 | %12,5 | %37,5 |
| Maiden | 12 | 2 | 0 | 3 | %16,7* | %41,7* |
| Handikap | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Satış | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 231 | 21 | 21 | 23 | %9,1 | %28,1 |
| Kocaeli | 38 | 6 | 2 | 5 | %15,8 | %34,2 |
| Bursa | 27 | 3 | 7 | 5 | %11,1* | %55,6* |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 131 | 14 | 10 | 12 | %10,7 | %27,5 |
| Çim · Normal | 71 | 3 | 9 | 8 | %4,2 | %28,2 |
| Kum · Normal | 66 | 10 | 8 | 11 | %15,2 | %43,9 |
| Kum · Nemli | 12 | 3 | 0 | 0 | %25,0* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 2 | 3 | 5 | %6,3 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 80 | 8 | 7 | 9 | %10,0 | %30,0 |
| 1601–2000 m | 115 | 11 | 12 | 12 | %9,6 | %30,4 |
| 2001+ m | 78 | 9 | 8 | 8 | %11,5 | %32,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 246 | 24 | 21 | 27 | %9,8 | %29,3 |
| İngiliz | 59 | 6 | 9 | 7 | %10,2 | %37,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 127 | 16 | 17 | 20 | %12,6 | %41,7 |
| Handikap | 65 | 4 | 7 | 3 | %6,2 | %21,5 |
| Maiden | 30 | 4 | 0 | 4 | %13,3 | %26,7 |
| KV-6 | 24 | 3 | 3 | 3 | %12,5* | %37,5* |
| G | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| KV-7 | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Satış | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| Kısa Vade Handikap | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| KV-8 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| K. Gökçe | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Y. Gökçe | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| A. Sözen | 8 | 0 | 0 | 3 | 0/8 | 3/8 |
| E. Aktuğ | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| O. Yıldız | 6 | 1 | 0 | 2 | 1/6 | 3/6 |
| G. Bektaş | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| V. Abiş | 3 | 2 | 1 | 0 | 2/3 | 3/3 |
| M. Kaya | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| U. Levent | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kocavezir | 19 | 3 | 3 | 5 | %15,8* | %57,9* |
| Kurtçakız | 14 | 1 | 0 | 2 | %7,1* | %21,4* |
| Şahanıl | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| Cebebey | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| El Familia | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Ağa Turbo | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| September | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2000 Sentetik | Kocavezir | K. Gökçe | 5/6 | 10,95 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Kurtçakız | G. Bektaş | 10/10 | 51,90 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Şahanıl | E. Aktuğ | 7/10 | 18,05 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Ağa Turbo | E. Aktuğ | 8/9 | 18,90 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 2000 Kum | Cebebey | M. Kaya | 10/13 | 7,55 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1600 Çim | Şahanıl | G. Bektaş | 3/9 | 21,90 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Kocavezir | V. Abiş | 2/10 | 3,35 |
| 14.10.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Şahanıl | E. Aktuğ | 7/14 | 23,15 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1500 Kum | Kurtçakız | C. Paso | 12/14 | 57,35 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 1900 Kum | Cebebey | K. Gökçe | 4/7 | 5,85 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1900 Çim | Ağa Turbo | E. Aktuğ | 6/9 | 19,75 |
| 04.10.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Kocavezir | K. Gökçe | 3/12 | 18,50 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1300 Sentetik | Şahanıl | K. Gökçe | 6/10 | 27,60 |
| 27.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Ağa Turbo | E. Aktuğ | 6/8 | 11,20 |
| 22.09.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 2000 Kum | Cebebey | E. Atlamaz | 3/10 | 4,00 |
| 18.09.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Şahanıl | E. Aktuğ | 14/21 | 105,90 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Kocavezir | A. Sözen | 3/8 | 4,70 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Kocavezir | K. Gökçe | 8/10 | 12,05 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Maiden/Satış | 1300 Çim | Şahanıl | V. Abiş | 1/15 | 1,55 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1900 Çim | Kocavezir | A. Sözen | 3/11 | 10,15 |
Sık sorulanlar
Halis Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 57 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Halis Yıldız'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 7. koşu 17:00, KOCAVEZİR.
Halis Yıldız en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 50 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.