Antrenör
Aydın Küçükaksoy
Aydın Küçükaksoy'ın atları son 12 ayda 110 koşuya çıktı, 15 birincilik ve 44 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (102 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Küçükaksoy antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 95 | 11 | 11 | 15 | %11,6 | %38,9 | −%55,8 |
| Son 12 ay | 110 | 15 | 13 | 16 | %13,6 | %40,0 | −%46,5 |
| 2020'den bu yana | 829 | 102 | 104 | 95 | %12,3 | %36,3 | −%37,3 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 95 | 11 | 11 | 15 | %11,6 | %38,9 |
| 2025 | 87 | 12 | 11 | 10 | %13,8 | %37,9 |
| 2024 | 113 | 15 | 19 | 12 | %13,3 | %40,7 |
| 2023 | 171 | 17 | 23 | 16 | %9,9 | %32,7 |
| 2022 | 179 | 28 | 15 | 21 | %15,6 | %35,8 |
| 2021 | 98 | 6 | 18 | 10 | %6,1 | %34,7 |
| 2020 | 86 | 13 | 7 | 11 | %15,1 | %36,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 102 | 13 | 12 | 15 | %12,7 | %39,2 |
| Kocaeli | 6 | 2 | 1 | 0 | 2/6 | 3/6 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 61 | 8 | 10 | 9 | %13,1 | %44,3 |
| Çim · Normal | 23 | 1 | 0 | 5 | %4,3* | %26,1* |
| Kum · Normal | 14 | 5 | 0 | 1 | %35,7* | %42,9* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| 1201–1600 m | 75 | 12 | 7 | 13 | %16,0 | %42,7 |
| 1601–2000 m | 17 | 0 | 6 | 2 | %0,0* | %47,1* |
| 2001+ m | 11 | 3 | 0 | 0 | %27,3* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 96 | 13 | 13 | 14 | %13,5 | %41,7 |
| Arap | 14 | 2 | 0 | 2 | %14,3* | %28,6* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 31 | 5 | 5 | 4 | %16,1 | %45,2 |
| Handikap | 21 | 3 | 2 | 0 | %14,3* | %23,8* |
| Maiden | 20 | 4 | 2 | 3 | %20,0* | %45,0* |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 3 | 0/7 | 3/7 |
| KV-7 | 7 | 1 | 2 | 3 | 1/7 | 6/7 |
| KV-8 | 7 | 0 | 0 | 2 | 0/7 | 2/7 |
| G | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| KV-6 | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 785 | 99 | 98 | 92 | %12,6 | %36,8 |
| Kocaeli | 31 | 2 | 4 | 1 | %6,5 | %22,6 |
| Bursa | 9 | 1 | 2 | 2 | 1/9 | 5/9 |
| Ankara | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 500 | 71 | 68 | 56 | %14,2 | %39,0 |
| Çim · Normal | 216 | 17 | 20 | 29 | %7,9 | %30,6 |
| Kum · Normal | 42 | 6 | 5 | 3 | %14,3 | %33,3 |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 2 | %5,0* | %30,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 4 | 2 | 2 | %21,1* | %42,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 3 | 3 | 1 | %17,6* | %41,2* |
| Kum · Nemli | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Kum · Islak | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 53 | 5 | 10 | 9 | %9,4 | %45,3 |
| 1201–1600 m | 445 | 61 | 49 | 51 | %13,7 | %36,2 |
| 1601–2000 m | 194 | 15 | 29 | 17 | %7,7 | %31,4 |
| 2001+ m | 137 | 21 | 16 | 18 | %15,3 | %40,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 782 | 98 | 102 | 87 | %12,5 | %36,7 |
| Arap | 47 | 4 | 2 | 8 | %8,5 | %29,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 237 | 35 | 24 | 20 | %14,8 | %33,3 |
| Şartlı | 233 | 32 | 36 | 28 | %13,7 | %41,2 |
| Maiden | 145 | 17 | 16 | 20 | %11,7 | %36,6 |
| G | 48 | 3 | 6 | 2 | %6,3 | %22,9 |
| KV-7 | 44 | 6 | 7 | 9 | %13,6 | %50,0 |
| KV-8 | 36 | 2 | 4 | 5 | %5,6 | %30,6 |
| KV-6 | 33 | 3 | 3 | 5 | %9,1 | %33,3 |
| Satış | 17 | 2 | 1 | 5 | %11,8* | %47,1* |
| KV-9 | 14 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %35,7* |
| Kısa Vade Handikap | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| A | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G3 Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Sözen | 26 | 3 | 2 | 5 | %11,5* | %38,5* |
| M. Kaya | 17 | 2 | 4 | 3 | %11,8* | %52,9* |
| T. Yıldız | 15 | 2 | 4 | 1 | %13,3* | %46,7* |
| E. Aktuğ | 15 | 1 | 2 | 2 | %6,7* | %33,3* |
| B. Çığla | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| V. Abiş | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 0 | 3 | 0/4 | 3/4 |
| E. Bozdağ | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Çelik | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| G. Kocakaya | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Winner Gets It All | 18 | 1 | 0 | 4 | %5,6* | %27,8* |
| Laguna Sunset | 14 | 3 | 1 | 0 | %21,4* | %28,6* |
| Splendid | 13 | 2 | 5 | 2 | %15,4* | %69,2* |
| Wın Her Love | 13 | 1 | 2 | 4 | %7,7* | %53,8* |
| Victory Girl | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Uluşiran Beyi | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| Game Saver | 7 | 2 | 1 | 1 | 2/7 | 4/7 |
| Akören | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Giatres | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Moskito | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | G 2 | 2000 Sentetik | Splendid | T. Yıldız | 4/10 | 3,60 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1400 Sentetik | Victory Girl | E. Aktuğ | 4/11 | 9,75 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Laguna Sunset | M. Kaya | 2/8 | 2,80 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Akören | E. Aktuğ | 8/11 | 9,65 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Winner Gets It All | E. Aktuğ | 5/10 | 4,45 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Victory Girl | E. Aktuğ | 2/10 | 41,15 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Akören | E. Aktuğ | 4/11 | 41,95 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1500 Sentetik | Beachcomber | V. Abiş | 1/9 | 4,10 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Çim | Victory Girl | E. Bozdağ | 8/16 | 36,55 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Akören | E. Bozdağ | 9/14 | 48,95 |
| 09.10.2026 | İstanbul | G 1 | 2000 Sentetik | Splendid | T. Yıldız | 4/8 | 26,00 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1200 Sentetik | Petite Louve | A. Kurşun | 7/10 | 10,95 |
| 30.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Splendid | T. Yıldız | 1/11 | 1,70 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1600 Çim | Akören | A. Sözen | 9/9 | 21,75 |
| 25.09.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 1400 Sentetik | Wın Her Love | A. Sözen | 6/6 | 7,25 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1500 Sentetik | Winner Gets It All | E. Aktuğ | 4/11 | 5,85 |
| 20.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Splendid | Ö. Yıldırım | 3/8 | 4,65 |
| 13.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2100 Çim | Victory Girl | E. Bozdağ | 9/11 | 48,25 |
| 11.09.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Akören | M. Kaya | 7/8 | 21,70 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Splendid | B. Çığla | 2/4 | 2,35 |
Sık sorulanlar
Aydın Küçükaksoy bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 95 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Aydın Küçükaksoy'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 6. koşu 16:30, SPLENDID.
Aydın Küçükaksoy en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 102 koşu, 13 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.