Antrenör
Hakan Acar
Hakan Acar'ın atları son 12 ayda 93 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 22 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (84 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Acar antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81 | 5 | 6 | 8 | %6,2 | %23,5 | −%75,7 |
| Son 12 ay | 93 | 7 | 6 | 9 | %7,5 | %23,7 | −%64,9 |
| 2020'den bu yana | 790 | 73 | 85 | 68 | %9,2 | %28,6 | −%32,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 81 | 5 | 6 | 8 | %6,2 | %23,5 |
| 2025 | 73 | 5 | 6 | 6 | %6,8 | %23,3 |
| 2024 | 73 | 10 | 12 | 5 | %13,7 | %37,0 |
| 2023 | 119 | 9 | 18 | 9 | %7,6 | %30,3 |
| 2022 | 156 | 14 | 14 | 17 | %9,0 | %28,8 |
| 2021 | 172 | 21 | 21 | 14 | %12,2 | %32,6 |
| 2020 | 116 | 9 | 8 | 9 | %7,8 | %22,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 84 | 7 | 6 | 8 | %8,3 | %25,0 |
| Kocaeli | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Bursa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 45 | 5 | 3 | 6 | %11,1 | %31,1 |
| Kum · Normal | 21 | 1 | 0 | 1 | %4,8* | %9,5* |
| Çim · Normal | 13 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| Kum · Nemli | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
| 1201–1600 m | 53 | 4 | 6 | 6 | %7,5 | %30,2 |
| 1601–2000 m | 21 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,8* |
| 2001+ m | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 65 | 4 | 4 | 8 | %6,2 | %24,6 |
| Arap | 28 | 3 | 2 | 1 | %10,7* | %21,4* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 48 | 4 | 5 | 4 | %8,3 | %27,1 |
| Şartlı | 21 | 1 | 1 | 4 | %4,8* | %28,6* |
| Maiden | 7 | 2 | 0 | 0 | 2/7 | 2/7 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 688 | 64 | 77 | 60 | %9,3 | %29,2 |
| Kocaeli | 39 | 1 | 3 | 2 | %2,6 | %15,4 |
| Antalya | 39 | 5 | 3 | 6 | %12,8 | %35,9 |
| Bursa | 16 | 2 | 1 | 0 | %12,5* | %18,8* |
| Ankara | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| İzmir | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 437 | 44 | 48 | 36 | %10,1 | %29,3 |
| Çim · Normal | 198 | 20 | 20 | 20 | %10,1 | %30,3 |
| Kum · Normal | 79 | 5 | 6 | 6 | %6,3 | %21,5 |
| Çim · Yumuşak | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 17 | 1 | 3 | 0 | %5,9* | %23,5* |
| Kum · Nemli | 16 | 3 | 0 | 3 | %18,8* | %37,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Ağır | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 110 | 10 | 17 | 10 | %9,1 | %33,6 |
| 1201–1600 m | 462 | 42 | 56 | 41 | %9,1 | %30,1 |
| 1601–2000 m | 144 | 15 | 8 | 10 | %10,4 | %22,9 |
| 2001+ m | 74 | 6 | 4 | 7 | %8,1 | %23,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 592 | 58 | 65 | 59 | %9,8 | %30,7 |
| Arap | 198 | 15 | 20 | 9 | %7,6 | %22,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 285 | 33 | 32 | 17 | %11,6 | %28,8 |
| Şartlı | 221 | 19 | 25 | 27 | %8,6 | %32,1 |
| Maiden | 172 | 13 | 16 | 13 | %7,6 | %24,4 |
| Satış | 28 | 3 | 1 | 2 | %10,7* | %21,4* |
| KV-7 | 26 | 1 | 3 | 3 | %3,8* | %26,9* |
| KV-8 | 20 | 3 | 3 | 1 | %15,0* | %35,0* |
| G | 16 | 1 | 1 | 4 | %6,3* | %37,5* |
| KV-6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden/Satış | 4 | 0 | 2 | 0 | 0/4 | 2/4 |
| KV-9 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Kadın Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| E. Aktuğ | 22 | 4 | 3 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| A. Kaçmaz | 16 | 2 | 0 | 3 | %12,5* | %31,3* |
| E. Bozdağ | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| B. Çığla | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| H. Çizik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| A. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G. Kocakaya | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| G. Bektaş | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| A. Kurşun | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| B. Gökçe | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Iğdır Kızı | 21 | 2 | 2 | 1 | %9,5* | %23,8* |
| Boaz | 15 | 3 | 3 | 3 | %20,0* | %60,0* |
| Smooth Criminal | 11 | 1 | 0 | 1 | %9,1* | %18,2* |
| Okyanus İncisi | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Melonı | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| La Spezia | 9 | 0 | 0 | 2 | 0/9 | 2/9 |
| Can Sadi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Yalıkızı | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kayze | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Marina | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Handikap 21 | 2000 Sentetik | Iğdır Kızı | E. Bozdağ | 8/13 | 12,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Subike | A. Aslan | 6/10 | 20,60 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | G. Bektaş | 17/18 | 20,90 |
| 25.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Boaz | A. Yıldız | 5/6 | 24,25 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Kayze | E. Bozdağ | 5/11 | 36,45 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Yalıkızı | B. Akçay | 12/17 | 13,10 |
| 11.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Boaz | A. Kurşun | 7/7 | 14,30 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Iğdır Kızı | A. Yıldız | 5/14 | 10,75 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Marina | E. Bozdağ | 5/8 | 24,15 |
| 02.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Kayze | E. Bozdağ | 11/15 | 8,15 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2100 Sentetik | Iğdır Kızı | B. Gökçe | 11/14 | 49,50 |
| 23.09.2026 | İstanbul | KV-6 | 1400 Sentetik | Boaz | M. Bilgin | 5/9 | 14,60 |
| 23.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Marina | E. Bozdağ | 6/12 | 36,25 |
| 16.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 2100 Sentetik | Iğdır Kızı | A. Sözen | 6/12 | 16,20 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 5 | 2000 Sentetik | Can Sadi | E. Bozdağ | 6/8 | 36,50 |
| 06.09.2026 | İstanbul | KV-7 | 1400 Sentetik | Boaz | G. Kocakaya | 4/8 | 3,90 |
| 30.08.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Iğdır Kızı | A. Kurşun | 11/16 | 6,95 |
| 19.08.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1900 Çim | Can Sadi | M. Çelik | 11/11 | 24,30 |
| 14.08.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Boaz | E. Aktuğ | 2/7 | 2,55 |
| 09.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1900 Çim | Iğdır Kızı | H. Çizik | 7/11 | 6,05 |
Sık sorulanlar
Hakan Acar bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 81 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Acar'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Hakan Acar en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 84 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.