Antrenör
Hakan El
Hakan El'ın atları son 12 ayda 86 koşuya çıktı, 1 birincilik ve 10 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (56 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan El antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78 | 1 | 4 | 5 | %1,3 | %12,8 | −%96,5 |
| Son 12 ay | 86 | 1 | 4 | 5 | %1,2 | %11,6 | −%96,8 |
| 2020'den bu yana | 347 | 17 | 26 | 31 | %4,9 | %21,3 | −%66,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 78 | 1 | 4 | 5 | %1,3 | %12,8 |
| 2025 | 132 | 5 | 9 | 7 | %3,8 | %15,9 |
| 2024 | 65 | 5 | 10 | 11 | %7,7 | %40,0 |
| 2023 | 11 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| 2022 | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| 2021 | 14 | 3 | 1 | 5 | %21,4* | %64,3* |
| 2020 | 34 | 2 | 2 | 2 | %5,9 | %17,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 56 | 0 | 0 | 3 | %0,0 | %5,4 |
| Kocaeli | 14 | 1 | 3 | 2 | %7,1* | %42,9* |
| Bursa | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| İzmir | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 33 | 1 | 4 | 3 | %3,0 | %24,2 |
| Sentetik · Normal | 24 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %4,2* |
| Çim · Normal | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| Kum · Nemli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| 1201–1600 m | 33 | 0 | 0 | 0 | %0,0 | %0,0 |
| 1601–2000 m | 34 | 1 | 4 | 3 | %2,9 | %23,5 |
| 2001+ m | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 77 | 1 | 4 | 4 | %1,3 | %11,7 |
| Arap | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 35 | 1 | 2 | 4 | %2,9 | %20,0 |
| Handikap | 22 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %9,1* |
| Maiden | 16 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Satış | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 218 | 7 | 10 | 15 | %3,2 | %14,7 |
| Bursa | 64 | 4 | 6 | 6 | %6,3 | %25,0 |
| Kocaeli | 54 | 5 | 9 | 9 | %9,3 | %42,6 |
| İzmir | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 135 | 5 | 8 | 10 | %3,7 | %17,0 |
| Kum · Normal | 93 | 6 | 11 | 15 | %6,5 | %34,4 |
| Çim · Normal | 85 | 4 | 4 | 6 | %4,7 | %16,5 |
| Kum · Nemli | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kum · Islak | 7 | 1 | 1 | 0 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 39 | 1 | 4 | 3 | %2,6 | %20,5 |
| 1201–1600 m | 161 | 5 | 7 | 10 | %3,1 | %13,7 |
| 1601–2000 m | 116 | 8 | 14 | 12 | %6,9 | %29,3 |
| 2001+ m | 31 | 3 | 1 | 6 | %9,7 | %32,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 285 | 11 | 24 | 25 | %3,9 | %21,1 |
| Arap | 62 | 6 | 2 | 6 | %9,7 | %22,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 119 | 9 | 13 | 11 | %7,6 | %27,7 |
| Handikap | 104 | 5 | 8 | 13 | %4,8 | %25,0 |
| Maiden | 79 | 2 | 4 | 6 | %2,5 | %15,2 |
| Satış | 17 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %5,9* |
| KV-6 | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-7 | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Mırık | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| H. Yıldız | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| U. Levent | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Bilgin | 6 | 1 | 1 | 1 | 1/6 | 3/6 |
| M. Manav | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| M. Kaya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Bozdağ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Z. Karabulut | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Keçeci | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| B. Akçay | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lord Protector | 24 | 1 | 4 | 3 | %4,2* | %33,3* |
| Invincible Ares | 18 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %5,6* |
| The Afitap | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Ms Evdoxia | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Secret Path | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Pamuk Ella | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Sigrid | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kıng Lykos | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Ulu Ezgi | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Kızım Elektra | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Ulu Ezgi | E. Aktuğ | 8/13 | 13,25 |
| 25.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Çim | Kızım Elektra | A. Yıldız | 4/7 | 11,00 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Secret Path | E. Cankılıç | 10/10 | 54,85 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Ulu Ezgi | V. Abiş | 5/10 | 2,45 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1500 Kum | Lord Protector | U. Levent | 5/10 | 8,35 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | KV-7 | 2000 Kum | Lord Protector | B. Mırık | 5/11 | 10,75 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Ms Evdoxia | U. Levent | 15/17 | 45,90 |
| 20.09.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 2000 Çim | Pamuk Ella | B. Bektaş | 9/11 | 68,40 |
| 19.09.2026 | İzmir | Kısa Vade Handikap 22 | 2100 Kum | Lord Protector | B. Mırık | 5/12 | 13,20 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Invincible Ares | B. Akçay | 6/7 | 34,30 |
| 18.09.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2000 Sentetik | Ms Evdoxia | B. Bektaş | 7/7 | 33,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Ulu Ezgi | V. Abiş | 3/10 | 3,70 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1900 Çim | Invincible Ares | U. Levent | 6/13 | 43,15 |
| 09.09.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2200 Çim | Pamuk Ella | U. Levent | 9/10 | 54,55 |
| 04.09.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 1900 Kum | Lord Protector | R. Ketme | 7/8 | 6,90 |
| 02.09.2026 | İstanbul | Satış 2 | 1600 Çim | Ms Evdoxia | U. Levent | 12/15 | 112,50 |
| 26.08.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 2200 Çim | Invincible Ares | A. Aslan | 7/10 | 18,25 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Handikap 14 | 1400 Kum | Ms Evdoxia | H. Gökçe | 14/16 | 100,85 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Lord Protector | M. Bilgin | 4/8 | 4,50 |
| 12.08.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Invincible Ares | M. Bilgin | 6/14 | 12,20 |
Sık sorulanlar
Hakan El bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 78 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan El'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Hakan El en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 56 koşu, 0 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.