Jokey
Cemal Paso
Cemal Paso son 12 ayda 313 koşuya çıktı, 17 birincilik ve 51 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (206 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Cemal Paso jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 298 | 17 | 17 | 15 | %5,7 | %16,4 | −%53,2 |
| Son 12 ay | 313 | 17 | 17 | 17 | %5,4 | %16,3 | −%55,4 |
| 2020'den bu yana | 2828 | 182 | 247 | 268 | %6,4 | %24,6 | −%41,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 298 | 17 | 17 | 15 | %5,7 | %16,4 |
| 2025 | 267 | 9 | 13 | 18 | %3,4 | %15,0 |
| 2024 | 461 | 36 | 49 | 52 | %7,8 | %29,7 |
| 2023 | 462 | 20 | 45 | 46 | %4,3 | %24,0 |
| 2022 | 892 | 75 | 89 | 104 | %8,4 | %30,0 |
| 2021 | 347 | 22 | 31 | 26 | %6,3 | %22,8 |
| 2020 | 101 | 3 | 3 | 7 | %3,0 | %12,9 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 206 | 10 | 11 | 11 | %4,9 | %15,5 |
| Kocaeli | 51 | 4 | 1 | 2 | %7,8 | %13,7 |
| İstanbul | 41 | 3 | 3 | 2 | %7,3 | %19,5 |
| İzmir | 13 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %23,1* |
| Adana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 133 | 7 | 5 | 9 | %5,3 | %15,8 |
| Çim · Normal | 99 | 4 | 6 | 5 | %4,0 | %15,2 |
| Sentetik · Normal | 28 | 3 | 3 | 1 | %10,7* | %25,0* |
| Kum · Nemli | 24 | 1 | 2 | 0 | %4,2* | %12,5* |
| Çim · Çok Yumuşak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Kum · Islak | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Çim · Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 51 | 2 | 5 | 0 | %3,9 | %13,7 |
| 1201–1600 m | 155 | 10 | 7 | 8 | %6,5 | %16,1 |
| 1601–2000 m | 89 | 5 | 5 | 5 | %5,6 | %16,9 |
| 2001+ m | 18 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %22,2* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 173 | 8 | 15 | 9 | %4,6 | %18,5 |
| İngiliz | 140 | 9 | 2 | 8 | %6,4 | %13,6 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1350 | 84 | 128 | 118 | %6,2 | %24,4 |
| Kocaeli | 584 | 42 | 39 | 53 | %7,2 | %22,9 |
| İzmir | 549 | 41 | 53 | 70 | %7,5 | %29,9 |
| İstanbul | 211 | 10 | 14 | 16 | %4,7 | %19,0 |
| Antalya | 121 | 5 | 11 | 11 | %4,1 | %22,3 |
| Ankara | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| Adana | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 1403 | 93 | 125 | 144 | %6,6 | %25,8 |
| Çim · Normal | 779 | 50 | 70 | 76 | %6,4 | %25,2 |
| Sentetik · Normal | 182 | 8 | 12 | 12 | %4,4 | %17,6 |
| Kum · Nemli | 170 | 12 | 17 | 12 | %7,1 | %24,1 |
| Kum · Islak | 107 | 9 | 6 | 11 | %8,4 | %24,3 |
| Çim · Çok Yumuşak | 61 | 4 | 4 | 7 | %6,6 | %24,6 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 55 | 3 | 8 | 4 | %5,5 | %27,3 |
| Çim · Yumuşak | 30 | 1 | 3 | 2 | %3,3 | %20,0 |
| Çim · Biraz Ağır | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| Çim · Ağır | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Kum · Sulu | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 520 | 34 | 45 | 54 | %6,5 | %25,6 |
| 1201–1600 m | 1366 | 91 | 123 | 119 | %6,7 | %24,4 |
| 1601–2000 m | 794 | 54 | 67 | 76 | %6,8 | %24,8 |
| 2001+ m | 148 | 3 | 12 | 19 | %2,0 | %23,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1595 | 89 | 149 | 153 | %5,6 | %24,5 |
| İngiliz | 1233 | 93 | 98 | 115 | %7,5 | %24,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| S. Baydan | 33 | 2 | 2 | 2 | %6,1 | %18,2 |
| K. Şengel | 21 | 1 | 2 | 0 | %4,8* | %14,3* |
| A. Mantaş | 16 | 1 | 0 | 2 | %6,3* | %18,8* |
| E. Turan | 15 | 5 | 2 | 0 | %33,3* | %46,7* |
| Y. Akbulut | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| Ö. Güneli | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Y. Gündoğdi | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Ş. Demir | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| K. Kayalık | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| F. Tosun | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sütliman | 13 | 1 | 1 | 1 | %7,7* | %23,1* |
| King Of Ali | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Sözü Geçer | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Ön Birlik | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Tilo Girl | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Asalet Sahibi | 5 | 2 | 2 | 0 | 2/5 | 4/5 |
| Hevsel | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Gençay Nalan | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Çukurova Efesi | 4 | 2 | 1 | 1 | 2/4 | 4/4 |
| Bediz De Faust | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Rüzgarın Şahı | Y. Gündoğdi | –/14 | 24,90 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Özyağmur | S. Baydan | 11/12 | 32,45 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Tokathanın Gülü | F. Sezer | 8/8 | 33,20 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Ayzıt | H. Demirbaş | 12/13 | 45,30 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Eski Toprak | Y. Gündoğdi | 5/9 | 19,45 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Blue Wave | U. Gökçe | 6/8 | 10,55 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Bad Reftar | Y. Gündoğdi | 2/11 | 7,35 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Secret Saver | E. Keskin | 17/18 | 47,25 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Çukurova Efesi | Y. Akbulut | 3/10 | 10,40 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1500 Sentetik | Almutanabiy | C. Turan | 6/15 | 6,25 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Mir Beg | G. Taşdelen | 6/10 | 31,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Beypars | G. Gökçe | 9/11 | 35,60 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Sans Pareil | F. Yavaş | 7/11 | 7,30 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1700 Kum | Hammerwich | T. Çekici | 7/8 | 40,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Viserra | F. Kıran | 10/18 | 28,40 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hevselim | R. Kaya | 10/12 | 33,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Son Cesi | T. Ateş | 3/6 | 18,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Esdragon | E. Turan | 2/11 | 3,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Dream Ship | Y. Akkuş | 5/8 | 24,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Emsalli Er | M. Türkoğlu | 11/17 | 11,15 |
Sık sorulanlar
Cemal Paso bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 298 koşuda 17 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Cemal Paso bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Cemal Paso en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 206 koşu, 10 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.