Antrenör
Kenan Kayalık
Kenan Kayalık'ın atları son 12 ayda 119 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (93 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Kayalık antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 102 | 7 | 11 | 11 | %6,9 | %28,4 | −%50,6 |
| Son 12 ay | 119 | 7 | 12 | 12 | %5,9 | %26,1 | −%57,6 |
| 2020'den bu yana | 518 | 34 | 55 | 64 | %6,6 | %29,5 | −%60,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 03.11.2026, Kocaeli.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 102 | 7 | 11 | 11 | %6,9 | %28,4 |
| 2025 | 140 | 5 | 9 | 15 | %3,6 | %20,7 |
| 2024 | 190 | 14 | 20 | 28 | %7,4 | %32,6 |
| 2023 | 67 | 6 | 14 | 8 | %9,0 | %41,8 |
| 2021 | 4 | 0 | 0 | 2 | 0/4 | 2/4 |
| 2020 | 15 | 2 | 1 | 0 | %13,3* | %20,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 93 | 7 | 10 | 9 | %7,5 | %28,0 |
| Kocaeli | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| İzmir | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Ankara | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Antalya | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 45 | 2 | 5 | 6 | %4,4 | %28,9 |
| Çim · Normal | 36 | 3 | 4 | 6 | %8,3 | %36,1 |
| Kum · Nemli | 17 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %11,8* |
| Kum · Islak | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 4 | 5 | 2 | %13,8* | %37,9* |
| 1201–1600 m | 74 | 2 | 5 | 9 | %2,7 | %21,6 |
| 1601–2000 m | 14 | 1 | 2 | 0 | %7,1* | %21,4* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 73 | 5 | 8 | 7 | %6,8 | %27,4 |
| Arap | 46 | 2 | 4 | 5 | %4,3 | %23,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 50 | 0 | 8 | 4 | %0,0 | %24,0 |
| Şartlı | 29 | 3 | 3 | 3 | %10,3* | %31,0* |
| Maiden | 25 | 2 | 1 | 3 | %8,0* | %24,0* |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 1 | 0 | 0 | 1/1 | 1/1 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 337 | 20 | 37 | 38 | %5,9 | %28,2 |
| İzmir | 62 | 7 | 9 | 7 | %11,3 | %37,1 |
| Kocaeli | 57 | 4 | 4 | 8 | %7,0 | %28,1 |
| İstanbul | 41 | 2 | 2 | 6 | %4,9 | %24,4 |
| Ankara | 15 | 1 | 1 | 3 | %6,7* | %33,3* |
| Antalya | 6 | 0 | 2 | 2 | 0/6 | 4/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 238 | 14 | 26 | 32 | %5,9 | %30,3 |
| Çim · Normal | 138 | 11 | 13 | 18 | %8,0 | %30,4 |
| Kum · Nemli | 40 | 1 | 4 | 6 | %2,5 | %27,5 |
| Kum · Islak | 30 | 1 | 5 | 2 | %3,3 | %26,7 |
| Sentetik · Normal | 24 | 2 | 2 | 3 | %8,3* | %29,2* |
| Çim · Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 13 | 1 | 1 | 0 | %7,7* | %15,4* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Sulu | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 105 | 10 | 14 | 12 | %9,5 | %34,3 |
| 1201–1600 m | 336 | 20 | 34 | 46 | %6,0 | %29,8 |
| 1601–2000 m | 63 | 3 | 6 | 5 | %4,8 | %22,2 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 341 | 25 | 39 | 38 | %7,3 | %29,9 |
| İngiliz | 177 | 9 | 16 | 26 | %5,1 | %28,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 216 | 13 | 24 | 17 | %6,0 | %25,0 |
| Şartlı | 150 | 10 | 13 | 24 | %6,7 | %31,3 |
| Maiden | 58 | 4 | 7 | 9 | %6,9 | %34,5 |
| KV-7 | 32 | 3 | 5 | 4 | %9,4 | %37,5 |
| KV-8 | 23 | 3 | 3 | 4 | %13,0* | %43,5* |
| KV-6 | 17 | 1 | 2 | 2 | %5,9* | %29,4* |
| G | 8 | 0 | 0 | 2 | 0/8 | 2/8 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Bilgin | 19 | 5 | 2 | 2 | %26,3* | %47,4* |
| O. Atmaca | 13 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %30,8* |
| E. Akpınar | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| H. Gökçe | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| C. Paso | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| B. Mırık | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| E. Kadirler | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Yıldız | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| C. Altun | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| E. Aktuğ | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Erikdalı | 26 | 1 | 2 | 3 | %3,8* | %23,1* |
| Tuncer | 17 | 2 | 1 | 4 | %11,8* | %41,2* |
| Mikea | 17 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %23,5* |
| Şehnaz Longa | 9 | 0 | 3 | 0 | 0/9 | 3/9 |
| After Burner | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Dilçağ | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Antigonia | 7 | 3 | 2 | 0 | 3/7 | 5/7 |
| Dılo | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çerdiğin | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çorli | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2026 | Kocaeli | KV-7 | 1500 Kum | Tuncer | Ö. Özen | 4/6 | 10,00 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Kum | Mikea | H. Çizik | 2/9 | 4,75 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Erikdalı | O. Yıldız | 7/12 | 12,00 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | After Burner | E. Kadirler | 2/12 | 7,95 |
| 25.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Antigonia | M. Bilgin | 11/13 | 39,95 |
| 22.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Tuncer | A. Yıldız | 5/11 | 7,45 |
| 21.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | After Burner | M. Bilgin | 5/5 | 2,80 |
| 10.10.2026 | Ankara | KV-6 | 1600 Çim | Tuncer | M. Akyavuz | 4/8 | 11,30 |
| 05.10.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1700 Çim | Erikdalı | E. Kadirler | 6/14 | 12,15 |
| 02.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1200 Çim | Antigonia | M. Bilgin | 1/6 | 2,45 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | After Burner | E. Akpınar | 7/9 | 21,80 |
| 30.09.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 1400 Sentetik | Mikea | A. Sözen | 5/7 | 10,85 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1500 Çim | Erikdalı | E. Kadirler | 4/15 | 15,35 |
| 21.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1300 Çim | Mikea | M. Bilgin | 4/14 | 10,95 |
| 18.09.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Çim | Fırtınadan Doğan | E. Kadirler | 4/19 | 29,90 |
| 07.09.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | Mikea | M. Bilgin | 2/8 | 7,60 |
| 07.09.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1400 Çim | After Burner | C. Altun | 8/8 | 8,55 |
| 07.09.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1300 Çim | Antigonia | M. Bilgin | 1/6 | 1,55 |
| 01.09.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1500 Kum | Tuncer | A. Çelik | 6/8 | 4,15 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1400 Çim | Erikdalı | C. Altun | 3/13 | 18,35 |
Sık sorulanlar
Kenan Kayalık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 102 koşuda 7 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Kenan Kayalık'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 03.11.2026, Kocaeli.
Kenan Kayalık en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 93 koşu, 7 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.