Antrenör
Tuncay Ateş
Tuncay Ateş'ın atları son 12 ayda 238 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 54 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (185 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Ateş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 12 | 17 | 25 | %5,0 | %22,7 | −%60,1 |
| Son 12 ay | 238 | 12 | 17 | 25 | %5,0 | %22,7 | −%60,1 |
| 2020'den bu yana | 1760 | 127 | 124 | 155 | %7,2 | %23,1 | −%46,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 12 | 17 | 25 | %5,0 | %22,7 |
| 2025 | 255 | 23 | 22 | 17 | %9,0 | %24,3 |
| 2024 | 310 | 31 | 25 | 25 | %10,0 | %26,1 |
| 2023 | 343 | 29 | 23 | 41 | %8,5 | %27,1 |
| 2022 | 215 | 15 | 14 | 17 | %7,0 | %21,4 |
| 2021 | 329 | 13 | 16 | 22 | %4,0 | %15,5 |
| 2020 | 70 | 4 | 7 | 8 | %5,7 | %27,1 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 185 | 9 | 12 | 22 | %4,9 | %23,2 |
| Kocaeli | 36 | 2 | 3 | 1 | %5,6 | %16,7 |
| İzmir | 10 | 1 | 2 | 1 | %10,0* | %40,0* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Çim · Normal | 106 | 3 | 6 | 15 | %2,8 | %22,6 |
| Kum · Normal | 104 | 6 | 10 | 7 | %5,8 | %22,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 50 | 2 | 2 | 3 | %4,0 | %14,0 |
| 1201–1600 m | 109 | 4 | 7 | 11 | %3,7 | %20,2 |
| 1601–2000 m | 65 | 5 | 5 | 10 | %7,7 | %30,8 |
| 2001+ m | 14 | 1 | 3 | 1 | %7,1* | %35,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 126 | 7 | 12 | 16 | %5,6 | %27,8 |
| Arap | 112 | 5 | 5 | 9 | %4,5 | %17,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 88 | 5 | 6 | 13 | %5,7 | %27,3 |
| Şartlı | 72 | 3 | 5 | 5 | %4,2 | %18,1 |
| Maiden | 62 | 4 | 5 | 5 | %6,5 | %22,6 |
| Satış | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-8 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0/2 | 2/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 1135 | 70 | 67 | 79 | %6,2 | %19,0 |
| Kocaeli | 229 | 23 | 16 | 29 | %10,0 | %29,7 |
| İzmir | 214 | 22 | 24 | 23 | %10,3 | %32,2 |
| İstanbul | 150 | 10 | 15 | 17 | %6,7 | %28,0 |
| Ankara | 23 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %26,1* |
| Antalya | 8 | 2 | 0 | 3 | 2/8 | 5/8 |
| Adana | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 898 | 66 | 70 | 73 | %7,3 | %23,3 |
| Çim · Normal | 473 | 28 | 25 | 42 | %5,9 | %20,1 |
| Sentetik · Normal | 116 | 9 | 12 | 17 | %7,8 | %32,8 |
| Kum · Nemli | 76 | 8 | 9 | 7 | %10,5 | %31,6 |
| Kum · Islak | 72 | 7 | 5 | 5 | %9,7 | %23,6 |
| Çim · Çok Yumuşak | 39 | 4 | 2 | 5 | %10,3 | %28,2 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 38 | 2 | 0 | 2 | %5,3 | %10,5 |
| Çim · Yumuşak | 21 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %19,0* |
| Çim · Biraz Ağır | 17 | 1 | 1 | 0 | %5,9* | %11,8* |
| Çim · Ağır | 8 | 2 | 0 | 0 | 2/8 | 2/8 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 304 | 19 | 13 | 24 | %6,3 | %18,4 |
| 1201–1600 m | 901 | 70 | 69 | 81 | %7,8 | %24,4 |
| 1601–2000 m | 471 | 31 | 33 | 42 | %6,6 | %22,5 |
| 2001+ m | 84 | 7 | 9 | 8 | %8,3 | %28,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1232 | 82 | 89 | 95 | %6,7 | %21,6 |
| İngiliz | 528 | 45 | 35 | 60 | %8,5 | %26,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 609 | 49 | 39 | 56 | %8,0 | %23,6 |
| Şartlı | 478 | 32 | 43 | 40 | %6,7 | %24,1 |
| Maiden | 475 | 31 | 22 | 33 | %6,5 | %18,1 |
| Satış | 63 | 3 | 5 | 9 | %4,8 | %27,0 |
| KV-6 | 48 | 5 | 8 | 3 | %10,4 | %33,3 |
| KV-7 | 32 | 4 | 2 | 5 | %12,5 | %34,4 |
| KV-8 | 20 | 1 | 2 | 6 | %5,0* | %45,0* |
| G | 16 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %25,0* |
| Maiden/Satış | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| A | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-9 | 2 | 1 | 1 | 0 | 1/2 | 2/2 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Şen | 26 | 1 | 2 | 5 | %3,8* | %30,8* |
| T. Yıldız | 25 | 1 | 5 | 2 | %4,0* | %32,0* |
| R. Ketme | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| R. Yıldız | 12 | 1 | 1 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| M. Turan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| C. Altun | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Y. Yüksel | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| S. Tırpan | 6 | 0 | 1 | 1 | 0/6 | 2/6 |
| N. Avci | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| İ. Güreke | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dağ Yoncası | 12 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %41,7* |
| Bahriyeli Çikok | 12 | 2 | 1 | 1 | %16,7* | %33,3* |
| Tatlı Akyüz | 11 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %36,4* |
| Hümalı Kız | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| Esin Güzeli | 9 | 0 | 3 | 2 | 0/9 | 5/9 |
| Şen Akyüz | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Ghost Commander | 8 | 3 | 3 | 1 | 3/8 | 7/8 |
| Bıçkıdereli Ege | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Çikok Ağa | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Saadınsoyu | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Şen Akyüz | N. Şen | 4/8 | 14,10 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Rüzgartepesi | H. Gökçe | 12/13 | 23,60 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Yoldere Güzeli | N. Şen | 1/13 | 5,70 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Mangal Dağı | Y. Yüksel | 5/12 | 41,25 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Son Cesi | C. Paso | 3/6 | 18,30 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Belkıs Ana | N. Avci | 2/10 | 7,55 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Sıla Aleyna | T. Yıldız | 5/9 | 12,25 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | King Baldwın | A. İnci | 9/9 | 10,25 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Çikok Power | H. Gökçe | 12/12 | 40,15 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Tatlı Akyüz | N. Şen | 4/12 | 8,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Doruklar Beyi | K. Gökçe | 12/12 | 8,05 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1400 Sentetik | Good Luck Lady | E. Cankılıç | 5/8 | 25,85 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Hümalı Kız | A. Yıldız | 9/17 | 7,30 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Dağ Yoncası | S. Tırpan | 3/17 | 4,40 |
| 26.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Rüzgartepesi | O. Gökçe | 17/17 | 48,90 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Şen Akyüz | H. Turan | 6/9 | 18,00 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Black Blaze | M. Bilgin | 3/19 | 2,55 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Husrev | İ. Güreke | 7/11 | 15,35 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Mangal Dağı | Y. Yüksel | 9/13 | 39,45 |
| 23.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Çim | Son Cesi | A. İnci | 11/13 | 15,85 |
Sık sorulanlar
Tuncay Ateş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 238 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Tuncay Ateş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Tuncay Ateş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 185 koşu, 9 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.