Antrenör
Salih Baydan
Salih Baydan'ın atları son 12 ayda 178 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 36 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (140 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Salih Baydan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 174 | 11 | 9 | 15 | %6,3 | %20,1 | −%34,9 |
| Son 12 ay | 178 | 11 | 9 | 16 | %6,2 | %20,2 | −%36,4 |
| 2020'den bu yana | 598 | 37 | 52 | 54 | %6,2 | %23,9 | −%51,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 174 | 11 | 9 | 15 | %6,3 | %20,1 |
| 2025 | 12 | 1 | 0 | 1 | %8,3* | %16,7* |
| 2024 | 87 | 5 | 11 | 9 | %5,7 | %28,7 |
| 2023 | 138 | 10 | 16 | 11 | %7,2 | %26,8 |
| 2022 | 132 | 5 | 8 | 9 | %3,8 | %16,7 |
| 2021 | 55 | 5 | 8 | 9 | %9,1 | %40,0 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 140 | 5 | 5 | 9 | %3,6 | %13,6 |
| Kocaeli | 24 | 6 | 1 | 6 | %25,0* | %54,2* |
| İstanbul | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| İzmir | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 91 | 9 | 6 | 9 | %9,9 | %26,4 |
| Çim · Normal | 47 | 1 | 1 | 3 | %2,1 | %10,6 |
| Kum · Islak | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Kum · Nemli | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Sentetik · Normal | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 1 | 0 | 2 | %3,8* | %11,5* |
| 1201–1600 m | 75 | 2 | 6 | 7 | %2,7 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 64 | 7 | 3 | 6 | %10,9 | %25,0 |
| 2001+ m | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 127 | 5 | 7 | 8 | %3,9 | %15,7 |
| İngiliz | 51 | 6 | 2 | 8 | %11,8 | %31,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 69 | 7 | 4 | 9 | %10,1 | %29,0 |
| Şartlı | 60 | 1 | 3 | 0 | %1,7 | %6,7 |
| Maiden | 36 | 2 | 2 | 2 | %5,6 | %16,7 |
| Satış | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 322 | 16 | 15 | 23 | %5,0 | %16,8 |
| Antalya | 122 | 6 | 15 | 11 | %4,9 | %26,2 |
| Ankara | 48 | 2 | 6 | 8 | %4,2 | %33,3 |
| Kocaeli | 38 | 10 | 4 | 8 | %26,3 | %57,9 |
| İstanbul | 32 | 0 | 7 | 3 | %0,0 | %31,3 |
| İzmir | 29 | 1 | 4 | 1 | %3,4* | %20,7* |
| Adana | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 251 | 26 | 26 | 25 | %10,4 | %30,7 |
| Çim · Normal | 167 | 6 | 8 | 12 | %3,6 | %15,6 |
| Sentetik · Normal | 75 | 0 | 10 | 8 | %0,0 | %24,0 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 20 | 1 | 2 | 4 | %5,0* | %35,0* |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 4 | 1 | %5,0* | %30,0* |
| Kum · Islak | 18 | 2 | 0 | 3 | %11,1* | %27,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %7,1* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Çim · Biraz Ağır | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Kum · Sulu | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 117 | 7 | 5 | 11 | %6,0 | %19,7 |
| 1201–1600 m | 285 | 14 | 36 | 27 | %4,9 | %27,0 |
| 1601–2000 m | 155 | 15 | 9 | 12 | %9,7 | %23,2 |
| 2001+ m | 41 | 1 | 2 | 4 | %2,4 | %17,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 393 | 16 | 32 | 36 | %4,1 | %21,4 |
| İngiliz | 205 | 21 | 20 | 18 | %10,2 | %28,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 202 | 12 | 18 | 17 | %5,9 | %23,3 |
| Şartlı | 186 | 8 | 15 | 9 | %4,3 | %17,2 |
| Maiden | 151 | 9 | 12 | 18 | %6,0 | %25,8 |
| KV-6 | 15 | 2 | 2 | 2 | %13,3* | %40,0* |
| Satış | 13 | 3 | 1 | 3 | %23,1* | %53,8* |
| KV-7 | 10 | 1 | 2 | 3 | %10,0* | %60,0* |
| KV-8 | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| C. Paso | 33 | 2 | 2 | 2 | %6,1 | %18,2 |
| O. Atmaca | 15 | 4 | 1 | 5 | %26,7* | %66,7* |
| Y. Akkaya | 13 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %30,8* |
| F. Karakurt | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. İnci | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| E. Akpınar | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| C. Altun | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| O. Yıldız | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| M. Bilgin | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| N. Avci | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sütliman | 14 | 3 | 1 | 2 | %21,4* | %42,9* |
| Müzeyyen Abla | 14 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %7,1* |
| Rico Pasha | 12 | 4 | 0 | 4 | %33,3* | %66,7* |
| Hoş Esinti | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| Ön Birlik | 11 | 1 | 2 | 2 | %9,1* | %45,5* |
| Abanoz | 10 | 1 | 0 | 1 | %10,0* | %20,0* |
| Safderun Oğlu | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Hayalinoğlu | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| King Of Ali | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| Bediz De Faust | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Sütliman | K. Yılmaz | 4/14 | 6,85 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Özyağmur | C. Paso | 11/12 | 32,45 |
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Rico Pasha | O. Atmaca | 3/8 | 11,70 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Safderun Oğlu | Ö. Özen | 9/13 | 8,55 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1300 Kum | Bediz De Faust | K. Yılmaz | 5/13 | 19,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Ateş Kralı | İ. Dinar | 10/11 | 31,25 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Write To Tınas | D. Budak | 7/8 | 39,20 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Hayalinoğlu | C. Altun | 14/17 | 6,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1200 Kum | Hoş Esinti | O. Atmaca | 17/17 | 31,80 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Yamatai | S. Çelik | 4/9 | 4,80 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Winela | A. Yıldız | 2/7 | 5,90 |
| 24.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1900 Kum | Rico Pasha | O. Atmaca | 7/9 | 31,15 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Secret Saver | H. Gökçe | 16/19 | 54,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ateş Kralı | İ. Dinar | 7/13 | 43,10 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Kandaş | C. Altun | 12/13 | 64,65 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Bediz De Faust | K. Gökçe | 9/14 | 6,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1800 Çim | Sütliman | C. Paso | 3/14 | 6,00 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Özyağmur | C. Paso | 12/14 | 26,30 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | King Of Ali | İ. Güreke | 7/7 | 18,10 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Hayalinoğlu | E. Çankaya | 2/17 | 24,05 |
Sık sorulanlar
Salih Baydan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 174 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Salih Baydan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Salih Baydan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 140 koşu, 5 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.