Antrenör
Gökmen Gökçe
Gökmen Gökçe'ın atları son 12 ayda 210 koşuya çıktı, 12 birincilik ve 47 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (174 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökmen Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 190 | 12 | 13 | 19 | %6,3 | %23,2 | −%70,4 |
| Son 12 ay | 210 | 12 | 15 | 20 | %5,7 | %22,4 | −%73,2 |
| 2020'den bu yana | 543 | 42 | 53 | 62 | %7,7 | %28,9 | −%66,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 190 | 12 | 13 | 19 | %6,3 | %23,2 |
| 2025 | 88 | 0 | 7 | 10 | %0,0 | %19,3 |
| 2024 | 84 | 8 | 11 | 9 | %9,5 | %33,3 |
| 2023 | 74 | 8 | 5 | 11 | %10,8 | %32,4 |
| 2022 | 52 | 7 | 7 | 3 | %13,5 | %32,7 |
| 2021 | 35 | 4 | 8 | 7 | %11,4 | %54,3 |
| 2020 | 20 | 3 | 2 | 3 | %15,0* | %40,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 174 | 8 | 14 | 15 | %4,6 | %21,3 |
| Kocaeli | 26 | 2 | 1 | 4 | %7,7* | %26,9* |
| Bursa | 9 | 2 | 0 | 1 | 2/9 | 3/9 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 80 | 2 | 6 | 4 | %2,5 | %15,0 |
| Çim · Normal | 49 | 5 | 3 | 7 | %10,2 | %30,6 |
| Kum · Normal | 47 | 4 | 3 | 4 | %8,5 | %23,4 |
| Kum · Nemli | 14 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %28,6* |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 29 | 2 | 2 | 3 | %6,9* | %24,1* |
| 1201–1600 m | 101 | 4 | 8 | 10 | %4,0 | %21,8 |
| 1601–2000 m | 57 | 6 | 4 | 5 | %10,5 | %26,3 |
| 2001+ m | 23 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %13,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 123 | 7 | 8 | 13 | %5,7 | %22,8 |
| Arap | 87 | 5 | 7 | 7 | %5,7 | %21,8 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 81 | 3 | 7 | 9 | %3,7 | %23,5 |
| Maiden | 57 | 3 | 4 | 3 | %5,3 | %17,5 |
| Şartlı | 41 | 4 | 2 | 3 | %9,8 | %22,0 |
| Satış | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| KV-8 | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-7 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| KV-6 | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 478 | 33 | 49 | 52 | %6,9 | %28,0 |
| Kocaeli | 50 | 7 | 3 | 8 | %14,0 | %36,0 |
| Bursa | 13 | 2 | 1 | 2 | %15,4* | %38,5* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 296 | 19 | 34 | 32 | %6,4 | %28,7 |
| Çim · Normal | 115 | 11 | 9 | 13 | %9,6 | %28,7 |
| Kum · Normal | 67 | 7 | 5 | 7 | %10,4 | %28,4 |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 4 | 2 | %5,0* | %35,0* |
| Çim · Yumuşak | 14 | 1 | 1 | 2 | %7,1* | %28,6* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Çok Ağır | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Kum · Islak | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 85 | 6 | 14 | 10 | %7,1 | %35,3 |
| 1201–1600 m | 294 | 27 | 27 | 39 | %9,2 | %31,6 |
| 1601–2000 m | 114 | 9 | 9 | 10 | %7,9 | %24,6 |
| 2001+ m | 50 | 0 | 3 | 3 | %0,0 | %12,0 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 275 | 27 | 28 | 33 | %9,8 | %32,0 |
| Arap | 268 | 15 | 25 | 29 | %5,6 | %25,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 199 | 14 | 17 | 21 | %7,0 | %26,1 |
| Şartlı | 131 | 16 | 14 | 11 | %12,2 | %31,3 |
| Maiden | 131 | 8 | 14 | 19 | %6,1 | %31,3 |
| Satış | 25 | 3 | 2 | 5 | %12,0* | %40,0* |
| G | 14 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %21,4* |
| KV-8 | 11 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %36,4* |
| KV-7 | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| KV-6 | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Maiden/Satış | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 1 | 0 | 0/1 | 1/1 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| B. Gökçe | 26 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %7,7* |
| R. Yıldız | 15 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %6,7* |
| M. Bilgin | 14 | 1 | 0 | 5 | %7,1* | %42,9* |
| K. Yılmaz | 14 | 1 | 2 | 1 | %7,1* | %28,6* |
| A. Kurşun | 14 | 1 | 4 | 1 | %7,1* | %42,9* |
| U. Levent | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| A. Sözen | 11 | 1 | 0 | 3 | %9,1* | %36,4* |
| G. Özçelik | 11 | 3 | 1 | 1 | %27,3* | %45,5* |
| A. Yıldız | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| E. Aktuğ | 9 | 0 | 2 | 0 | 0/9 | 2/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Filius Ventus | 27 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %18,5* |
| Tozyutturan | 19 | 3 | 2 | 4 | %15,8* | %47,4* |
| Wellerman | 15 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Yazaslanı | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Bold Runner | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
| Göksagun | 13 | 1 | 2 | 2 | %7,7* | %38,5* |
| Art Of Victory | 12 | 4 | 1 | 2 | %33,3* | %58,3* |
| The Witcher | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Uskumru | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Equalızer | 7 | 0 | 2 | 1 | 0/7 | 3/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Sancar | A. Sözen | 1/15 | 9,65 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Satış 4 | 1400 Sentetik | Art Of Victory | G. Özçelik | 3/5 | 2,70 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1400 Kum | Beypars | C. Paso | 9/11 | 35,60 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1900 Kum | Bold Runner | M. Çiçek | 4/8 | 4,35 |
| 30.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1200 Sentetik | Art Of Victory | G. Özçelik | 7/7 | 11,35 |
| 30.10.2026 | İstanbul | G 3 | 2400 Çim | Tozyutturan | M. Akyavuz | 4/12 | 20,60 |
| 30.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Bozağın Kralı | B. Çetin | 11/11 | 95,15 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | KV-6 | 1200 Kum | Aslan Halilim | A. Yıldız | 5/6 | 3,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Şartlı 3 | 1600 Çim | Sancar | A. Sözen | 3/13 | 4,40 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Bozağın Kralı | U. Levent | 11/11 | 63,05 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Birtugan | E. Bozdağ | 7/11 | 27,05 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-8 | 1600 Çim | Art Of Victory | M. Akyavuz | 5/7 | 10,20 |
| 21.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 1900 Çim | Tozyutturan | M. Akyavuz | 4/10 | 12,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Alnaar | U. Levent | 9/10 | 30,40 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Handikap 17 | 1500 Kum | Moment Saver | M. Bilgin | 3/10 | 6,85 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 4 | 2000 Kum | Collecter | K. Yılmaz | 9/9 | 33,40 |
| 18.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1500 Sentetik | Equalızer | M. Bilgin | 6/9 | 9,50 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Tahayyül | B. Gökçe | 13/17 | 6,05 |
| 13.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Sincap | E. Bozdağ | 8/16 | 19,20 |
| 07.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1200 Çim | Equalızer | M. Bilgin | 3/8 | 6,35 |
Sık sorulanlar
Gökmen Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 190 koşuda 12 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Gökmen Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Gökmen Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 174 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.