Antrenör
Ulaş Gökçe
Ulaş Gökçe'ın atları son 12 ayda 184 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 46 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (131 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulaş Gökçe antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 163 | 13 | 17 | 12 | %8,0 | %25,8 | −%56,1 |
| Son 12 ay | 184 | 14 | 19 | 13 | %7,6 | %25,0 | −%57,1 |
| 2020'den bu yana | 319 | 33 | 29 | 23 | %10,3 | %26,6 | −%37,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 163 | 13 | 17 | 12 | %8,0 | %25,8 |
| 2025 | 102 | 10 | 10 | 6 | %9,8 | %25,5 |
| 2024 | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| 2023 | 7 | 3 | 0 | 0 | 3/7 | 3/7 |
| 2022 | 36 | 4 | 2 | 2 | %11,1 | %22,2 |
| 2021 | 7 | 1 | 0 | 3 | 1/7 | 4/7 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 131 | 8 | 12 | 11 | %6,1 | %23,7 |
| Kocaeli | 26 | 4 | 4 | 0 | %15,4* | %30,8* |
| İzmir | 25 | 2 | 3 | 2 | %8,0* | %28,0* |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 105 | 10 | 14 | 8 | %9,5 | %30,5 |
| Çim · Normal | 33 | 0 | 2 | 1 | %0,0 | %9,1 |
| Kum · Nemli | 24 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %20,8* |
| Kum · Islak | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 30 | 0 | 5 | 1 | %0,0 | %20,0 |
| 1201–1600 m | 91 | 7 | 6 | 8 | %7,7 | %23,1 |
| 1601–2000 m | 49 | 5 | 8 | 3 | %10,2 | %32,7 |
| 2001+ m | 14 | 2 | 0 | 1 | %14,3* | %21,4* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 149 | 13 | 18 | 11 | %8,7 | %28,2 |
| İngiliz | 35 | 1 | 1 | 2 | %2,9 | %11,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 80 | 5 | 7 | 8 | %6,3 | %25,0 |
| Şartlı | 63 | 6 | 7 | 3 | %9,5 | %25,4 |
| Maiden | 29 | 2 | 4 | 2 | %6,9* | %27,6* |
| Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-7 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 204 | 18 | 18 | 16 | %8,8 | %25,5 |
| Kocaeli | 57 | 5 | 8 | 2 | %8,8 | %26,3 |
| İzmir | 55 | 10 | 3 | 5 | %18,2 | %32,7 |
| Antalya | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 182 | 24 | 21 | 12 | %13,2 | %31,3 |
| Çim · Normal | 69 | 2 | 4 | 6 | %2,9 | %17,4 |
| Kum · Nemli | 32 | 2 | 3 | 3 | %6,3 | %25,0 |
| Kum · Islak | 17 | 2 | 1 | 1 | %11,8* | %23,5* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Çim · Ağır | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| Çim · Yumuşak | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 55 | 4 | 7 | 1 | %7,3 | %21,8 |
| 1201–1600 m | 138 | 10 | 10 | 15 | %7,2 | %25,4 |
| 1601–2000 m | 104 | 16 | 11 | 5 | %15,4 | %30,8 |
| 2001+ m | 22 | 3 | 1 | 2 | %13,6* | %27,3* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 276 | 32 | 27 | 20 | %11,6 | %28,6 |
| İngiliz | 43 | 1 | 2 | 3 | %2,3 | %14,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 132 | 7 | 9 | 13 | %5,3 | %22,0 |
| Şartlı | 109 | 15 | 12 | 6 | %13,8 | %30,3 |
| Maiden | 47 | 3 | 7 | 3 | %6,4 | %27,7 |
| KV-6 | 10 | 4 | 1 | 0 | %40,0* | %50,0* |
| KV-7 | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| KV-8 | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Satış | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| KV-9 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| G | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| T. Yıldız | 28 | 3 | 6 | 0 | %10,7* | %32,1* |
| O. Yıldız | 22 | 4 | 4 | 6 | %18,2* | %63,6* |
| M. Bağ | 19 | 1 | 2 | 1 | %5,3* | %21,1* |
| H. Turan | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| Y. Gökçe | 11 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %9,1* |
| O. Balkan | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| M. Turan | 8 | 0 | 1 | 0 | 0/8 | 1/8 |
| B. Mırık | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| O. Atmaca | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| S. Tırpan | 6 | 0 | 0 | 2 | 0/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Alsakib | 27 | 3 | 4 | 5 | %11,1* | %44,4* |
| Gündüzdüşü | 18 | 3 | 4 | 2 | %16,7* | %50,0* |
| Yıldız Meydanı | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Blue Wave | 13 | 1 | 1 | 2 | %7,7* | %30,8* |
| Gariplerbeyi | 11 | 1 | 3 | 2 | %9,1* | %54,5* |
| Adalof | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| İlcin Hatun | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| Selçukzade | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Gideros | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Dündarzade | 8 | 2 | 2 | 0 | 2/8 | 4/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Blue Wave | C. Paso | 6/8 | 10,55 |
| 17.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Selçukzade | Y. Gökçe | 2/9 | 2,55 |
| 17.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Blue Wave | Y. Gökçe | 5/6 | 17,05 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Selçukzade | M. Tekpetek | 8/10 | 10,10 |
| 10.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Aydemirova | M. Karabulut | 10/10 | 51,00 |
| 09.10.2026 | Bursa | Handikap 21 | 1400 Çim | Alsakib | O. Yıldız | 4/11 | 5,50 |
| 06.10.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1400 Kum | Blue Wave | O. Yıldız | 10/14 | 44,35 |
| 02.10.2026 | Bursa | Handikap 17 | 2200 Çim | Alsakib | O. Yıldız | 1/8 | 5,00 |
| 14.09.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1500 Çim | Alsakib | E. Kadirler | 4/12 | 22,15 |
| 07.09.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Çim | Alsakib | M. Bilgin | 2/10 | 8,40 |
| 04.09.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Zealandia | H. Turan | 8/8 | 52,90 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Kum | Adalof | S. Tırpan | 8/16 | 70,70 |
| 28.08.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1700 Çim | Alsakib | M. Turan | 9/13 | 4,65 |
| 25.08.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1800 Kum | Gündüzdüşü | H. Turan | 1/8 | 4,10 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Gariplerbeyi | O. Yıldız | 2/12 | 2,05 |
| 24.08.2026 | Bursa | Handikap 17 | 1400 Kum | Gideros | E. Akkaya | 10/12 | 44,90 |
| 24.08.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Zealandia | R. Yıldız | 7/8 | 34,50 |
| 17.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1300 Çim | Gariplerbeyi | O. Yıldız | 4/16 | 8,75 |
| 17.08.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Selçukzade | M. Tekpetek | 3/11 | 17,90 |
| 14.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 1700 Çim | Alsakib | M. Turan | 2/15 | 5,55 |
Sık sorulanlar
Ulaş Gökçe bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 163 koşuda 13 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ulaş Gökçe'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Ulaş Gökçe en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 131 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.