Antrenör
Ömer Güneli
Ömer Güneli'ın atları son 12 ayda 243 koşuya çıktı, 14 birincilik ve 47 ilk üç derece aldı. En çok İstanbul'da koştu (202 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Güneli antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 217 | 9 | 11 | 16 | %4,1 | %16,6 | −%38,3 |
| Son 12 ay | 243 | 14 | 13 | 20 | %5,8 | %19,3 | −%37,8 |
| 2020'den bu yana | 1871 | 138 | 171 | 168 | %7,4 | %25,5 | −%49,2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 217 | 9 | 11 | 16 | %4,1 | %16,6 |
| 2025 | 316 | 41 | 38 | 27 | %13,0 | %33,5 |
| 2024 | 243 | 14 | 27 | 28 | %5,8 | %28,4 |
| 2023 | 131 | 7 | 14 | 6 | %5,3 | %20,6 |
| 2022 | 279 | 19 | 23 | 26 | %6,8 | %24,4 |
| 2021 | 371 | 24 | 30 | 34 | %6,5 | %23,7 |
| 2020 | 314 | 24 | 28 | 31 | %7,6 | %26,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 202 | 12 | 9 | 16 | %5,9 | %18,3 |
| Kocaeli | 34 | 2 | 3 | 3 | %5,9 | %23,5 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 98 | 5 | 4 | 8 | %5,1 | %17,3 |
| Kum · Normal | 63 | 5 | 4 | 6 | %7,9 | %23,8 |
| Çim · Normal | 61 | 2 | 4 | 4 | %3,3 | %16,4 |
| Kum · Nemli | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| Çim · Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 41 | 1 | 2 | 3 | %2,4 | %14,6 |
| 1201–1600 m | 120 | 8 | 5 | 8 | %6,7 | %17,5 |
| 1601–2000 m | 51 | 3 | 2 | 7 | %5,9 | %23,5 |
| 2001+ m | 31 | 2 | 4 | 2 | %6,5 | %25,8 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 127 | 3 | 4 | 8 | %2,4 | %11,8 |
| İngiliz | 116 | 11 | 9 | 12 | %9,5 | %27,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 77 | 3 | 2 | 3 | %3,9 | %10,4 |
| Şartlı | 74 | 5 | 7 | 9 | %6,8 | %28,4 |
| Maiden | 59 | 2 | 3 | 4 | %3,4 | %15,3 |
| Satış | 12 | 2 | 1 | 0 | %16,7* | %25,0* |
| KV-8 | 7 | 2 | 0 | 1 | 2/7 | 3/7 |
| KV-6 | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| G | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Maiden/Satış | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İstanbul | 1425 | 99 | 129 | 116 | %6,9 | %24,1 |
| Kocaeli | 331 | 27 | 31 | 39 | %8,2 | %29,3 |
| Bursa | 78 | 7 | 8 | 9 | %9,0 | %30,8 |
| Ankara | 21 | 3 | 0 | 2 | %14,3* | %23,8* |
| İzmir | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| Antalya | 6 | 2 | 0 | 1 | 2/6 | 3/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 857 | 55 | 79 | 61 | %6,4 | %22,8 |
| Çim · Normal | 473 | 35 | 42 | 50 | %7,4 | %26,8 |
| Kum · Normal | 347 | 28 | 31 | 37 | %8,1 | %27,7 |
| Kum · Nemli | 48 | 5 | 5 | 7 | %10,4 | %35,4 |
| Çim · Çok Yumuşak | 41 | 4 | 4 | 2 | %9,8 | %24,4 |
| Kum · Islak | 37 | 6 | 3 | 7 | %16,2 | %43,2 |
| Çim · Yumuşak | 29 | 4 | 2 | 3 | %13,8* | %31,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 29 | 1 | 3 | 1 | %3,4* | %17,2* |
| Çim · Ağır | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 334 | 24 | 34 | 29 | %7,2 | %26,0 |
| 1201–1600 m | 956 | 75 | 92 | 78 | %7,8 | %25,6 |
| 1601–2000 m | 385 | 19 | 32 | 40 | %4,9 | %23,6 |
| 2001+ m | 196 | 20 | 13 | 21 | %10,2 | %27,6 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1121 | 62 | 86 | 107 | %5,5 | %22,7 |
| İngiliz | 750 | 76 | 85 | 61 | %10,1 | %29,6 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 691 | 46 | 55 | 58 | %6,7 | %23,0 |
| Şartlı | 575 | 45 | 63 | 53 | %7,8 | %28,0 |
| Maiden | 369 | 26 | 31 | 32 | %7,0 | %24,1 |
| Satış | 74 | 8 | 8 | 4 | %10,8 | %27,0 |
| KV-6 | 41 | 1 | 3 | 4 | %2,4 | %19,5 |
| KV-7 | 36 | 6 | 3 | 5 | %16,7 | %38,9 |
| KV-8 | 32 | 5 | 4 | 4 | %15,6 | %40,6 |
| G | 27 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %14,8* |
| Kısa Vade Handikap | 10 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %30,0* |
| Maiden/Satış | 9 | 0 | 2 | 1 | 0/9 | 3/9 |
| KV-9 | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| A | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-18 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| H. Çizik | 18 | 4 | 3 | 3 | %22,2* | %55,6* |
| E. Bozdağ | 15 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %13,3* |
| C. Paso | 14 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Y. Gümüş | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| M. Bilgin | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| E. Çizik | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| A. Kaçmaz | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Z. Karabulut | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| M. Keçeci | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| A. Sözen | 6 | 2 | 0 | 2 | 2/6 | 4/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Black Ruby | 19 | 1 | 3 | 1 | %5,3* | %26,3* |
| Shenron | 17 | 4 | 2 | 1 | %23,5* | %41,2* |
| Yetim Amca | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Gold Flower | 11 | 2 | 0 | 3 | %18,2* | %45,5* |
| Karbir | 11 | 1 | 1 | 0 | %9,1* | %18,2* |
| Kikazaru | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Sözü Geçer | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Endless Love | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Sabrinin Kızı | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Doğan Hanım | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Çetinalp | Z. Aydoğdi | 15/15 | 102,15 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Sözü Geçer | E. Atlamaz | 2/10 | 8,30 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 2000 Sentetik | Black Ruby | B. Çetin | 8/9 | 9,70 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Shenron | E. Akpınar | 5/11 | 5,25 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Bediz De Faust | C. Paso | 9/18 | 38,10 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Kısa Vade Handikap 24 | 2800 Sentetik | Look News | G. Kocakaya | 3/6 | 5,40 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Yetim Amca | E. Bozdağ | 7/14 | 19,30 |
| 28.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1500 Sentetik | Sütliman | C. Paso | 8/14 | 8,25 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Sözü Geçer | E. Atlamaz | 1/12 | 14,80 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Çim | Yetim Amca | E. Aktuğ | 7/12 | 13,05 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Satış 3 | 1500 Sentetik | Look News | A. Sözen | 6/10 | 5,35 |
| 23.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Shenron | M. Çelik | 10/10 | 10,85 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Avcısuyu | U. Levent | 9/10 | 58,95 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Sentetik | Sabrinin Kızı | Y. Gökçe | 7/10 | 19,45 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Endless Love | Y. Gökçe | 12/12 | 25,65 |
| 21.10.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Black Ruby | B. Çetin | 5/12 | 25,65 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Balbeyim | A. Yıldız | 10/12 | 17,20 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 17 | 2200 Sentetik | Quiet River | G. Bektaş | 6/10 | 11,70 |
| 11.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 1600 Çim | Sözü Geçer | C. Paso | 6/13 | 9,55 |
| 09.10.2026 | İstanbul | Maiden | 1400 Çim | Güneş Tutulması | G. Bektaş | 11/14 | 60,35 |
Sık sorulanlar
Ömer Güneli bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 217 koşuda 9 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Güneli'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, İstanbul.
Ömer Güneli en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İstanbul'da: 202 koşu, 12 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.