Antrenör
Hakan Demirbaş
Hakan Demirbaş'ın atları son 12 ayda 78 koşuya çıktı, 7 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (68 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Demirbaş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 5 | 3 | 5 | %7,5 | %19,4 | −%13,1 |
| Son 12 ay | 78 | 7 | 4 | 8 | %9,0 | %24,4 | −%18,5 |
| 2020'den bu yana | 593 | 71 | 71 | 72 | %12,0 | %36,1 | −%19,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 67 | 5 | 3 | 5 | %7,5 | %19,4 |
| 2025 | 73 | 10 | 8 | 8 | %13,7 | %35,6 |
| 2024 | 66 | 7 | 8 | 6 | %10,6 | %31,8 |
| 2023 | 102 | 7 | 8 | 15 | %6,9 | %29,4 |
| 2022 | 108 | 14 | 19 | 8 | %13,0 | %38,0 |
| 2021 | 101 | 15 | 15 | 13 | %14,9 | %42,6 |
| 2020 | 76 | 13 | 10 | 17 | %17,1 | %52,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 68 | 6 | 4 | 7 | %8,8 | %25,0 |
| İzmir | 4 | 1 | 0 | 1 | 1/4 | 2/4 |
| Kocaeli | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 39 | 3 | 1 | 3 | %7,7 | %17,9 |
| Çim · Normal | 21 | 3 | 2 | 4 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Kum · Nemli | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Kum · Islak | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %25,0* |
| 1201–1600 m | 44 | 3 | 2 | 4 | %6,8 | %20,5 |
| 1601–2000 m | 18 | 2 | 1 | 1 | %11,1* | %22,2* |
| 2001+ m | 4 | 2 | 0 | 1 | 2/4 | 3/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 61 | 7 | 4 | 8 | %11,5 | %31,1 |
| İngiliz | 17 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 30 | 2 | 1 | 3 | %6,7 | %20,0 |
| Şartlı | 21 | 3 | 1 | 2 | %14,3* | %28,6* |
| Handikap | 19 | 2 | 0 | 1 | %10,5* | %15,8* |
| KV-7 | 3 | 0 | 2 | 0 | 0/3 | 2/3 |
| G | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Satış | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 473 | 59 | 56 | 56 | %12,5 | %36,2 |
| Kocaeli | 59 | 7 | 11 | 6 | %11,9 | %40,7 |
| İstanbul | 42 | 4 | 4 | 4 | %9,5 | %28,6 |
| İzmir | 18 | 1 | 0 | 6 | %5,6* | %38,9* |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 308 | 36 | 39 | 40 | %11,7 | %37,3 |
| Çim · Normal | 174 | 23 | 18 | 22 | %13,2 | %36,2 |
| Kum · Nemli | 24 | 2 | 3 | 3 | %8,3* | %33,3* |
| Sentetik · Normal | 22 | 3 | 2 | 1 | %13,6* | %27,3* |
| Kum · Islak | 20 | 5 | 1 | 2 | %25,0* | %40,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 0 | 4 | 2 | %0,0* | %33,3* |
| Çim · Yumuşak | 11 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %27,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 9 | 0 | 1 | 1 | 0/9 | 2/9 |
| Kum · Sulu | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 100 | 15 | 11 | 12 | %15,0 | %38,0 |
| 1201–1600 m | 295 | 31 | 34 | 32 | %10,5 | %32,9 |
| 1601–2000 m | 159 | 21 | 16 | 24 | %13,2 | %38,4 |
| 2001+ m | 39 | 4 | 10 | 4 | %10,3 | %46,2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 447 | 59 | 48 | 56 | %13,2 | %36,5 |
| İngiliz | 146 | 12 | 23 | 16 | %8,2 | %34,9 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 201 | 27 | 21 | 26 | %13,4 | %36,8 |
| Maiden | 169 | 19 | 23 | 19 | %11,2 | %36,1 |
| Handikap | 157 | 21 | 20 | 18 | %13,4 | %37,6 |
| KV-7 | 19 | 0 | 2 | 5 | %0,0* | %36,8* |
| KV-6 | 17 | 1 | 3 | 1 | %5,9* | %29,4* |
| G | 11 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %27,3* |
| Satış | 10 | 1 | 0 | 0 | %10,0* | %10,0* |
| KV-8 | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| A | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0/1 | 1/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| O. Gökçe | 14 | 1 | 0 | 1 | %7,1* | %14,3* |
| O. Yıldız | 13 | 1 | 3 | 2 | %7,7* | %46,2* |
| H. Turan | 9 | 1 | 0 | 0 | 1/9 | 1/9 |
| O. Atmaca | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| E. Akpınar | 4 | 2 | 0 | 0 | 2/4 | 2/4 |
| M. Turan | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| E. Kadirler | 3 | 2 | 0 | 0 | 2/3 | 2/3 |
| K. Tokaçoğlu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| T. Yıldız | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Y. Gökçe | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Atılımbeyi | 12 | 3 | 3 | 3 | %25,0* | %75,0* |
| Gewre | 10 | 1 | 0 | 2 | %10,0* | %30,0* |
| Tekford Acl | 10 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %30,0* |
| Akrep Yürek | 7 | 0 | 0 | 1 | 0/7 | 1/7 |
| Viserra | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Kedi Çocuk | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Ayzıt | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Tekford Baba | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Gölge Adam | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| Mehir Abla | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Ayzıt | C. Paso | 12/13 | 45,30 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Gölge Adam | O. Gökçe | 1/12 | 10,60 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Akrep Yürek | O. Atmaca | 9/11 | 24,55 |
| 28.10.2026 | İstanbul | KV-7 | 2000 Sentetik | Atılımbeyi | O. Yıldız | 6/9 | 16,75 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1400 Çim | Roger King | H. Turan | 6/7 | 7,60 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Gölge Adam | O. Gökçe | 9/13 | 8,10 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Akrep Yürek | O. Gökçe | 4/13 | 24,35 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Ayzıt | R. Ketme | 12/12 | 33,40 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Richardson | O. Atmaca | 10/11 | 38,95 |
| 09.10.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Akrep Yürek | O. Gökçe | 3/10 | 15,95 |
| 01.10.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Akrep Yürek | O. Gökçe | 10/10 | 38,45 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1200 Çim | Richardson | O. Atmaca | 5/11 | 29,60 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Akrep Yürek | O. Gökçe | 8/11 | 10,80 |
| 21.09.2026 | Bursa | KV-9 | 1400 Çim | Atılımbeyi | O. Yıldız | 3/10 | 28,90 |
| 21.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Ayzıt | İ. Dinar | 10/11 | 70,20 |
| 10.09.2026 | Ankara | Handikap 21 | 2400 Çim | Atılımbeyi | E. Kadirler | 10/10 | 4,10 |
| 07.09.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Akrep Yürek | M. Bilgin | 11/15 | 4,95 |
| 04.09.2026 | Bursa | KV-7 | 2000 Çim | Atılımbeyi | O. Yıldız | 2/8 | 10,35 |
| 31.08.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Gewre | O. Yıldız | 6/11 | 8,95 |
| 21.08.2026 | Bursa | Şartlı 1 | 1300 Çim | Akrep Yürek | O. Yıldız | 4/10 | 12,00 |
Sık sorulanlar
Hakan Demirbaş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 67 koşuda 5 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Hakan Demirbaş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Hakan Demirbaş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 68 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.