Antrenör
Yılmaz Akkuş
Yılmaz Akkuş'ın atları son 12 ayda 97 koşuya çıktı, 8 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (82 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Akkuş antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 97 | 8 | 5 | 6 | %8,2 | %19,6 | −%31,0 |
| Son 12 ay | 97 | 8 | 5 | 6 | %8,2 | %19,6 | −%31,0 |
| 2020'den bu yana | 97 | 8 | 5 | 6 | %8,2 | %19,6 | −%31,0 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 97 | 8 | 5 | 6 | %8,2 | %19,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 82 | 6 | 4 | 6 | %7,3 | %19,5 |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 60 | 5 | 2 | 6 | %8,3 | %21,7 |
| Kum · Nemli | 26 | 2 | 3 | 0 | %7,7* | %19,2* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 4 | 2 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 54 | 3 | 2 | 5 | %5,6 | %18,5 |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 93 | 8 | 4 | 6 | %8,6 | %19,4 |
| İngiliz | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 46 | 3 | 2 | 2 | %6,5 | %15,2 |
| Şartlı | 22 | 3 | 2 | 2 | %13,6* | %31,8* |
| Handikap | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 82 | 6 | 4 | 6 | %7,3 | %19,5 |
| Bursa | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Kocaeli | 4 | 1 | 1 | 0 | 1/4 | 2/4 |
| İstanbul | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Ankara | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 60 | 5 | 2 | 6 | %8,3 | %21,7 |
| Kum · Nemli | 26 | 2 | 3 | 0 | %7,7* | %19,2* |
| Çim · Normal | 5 | 1 | 0 | 0 | 1/5 | 1/5 |
| Çim · Biraz Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 26 | 4 | 2 | 0 | %15,4* | %23,1* |
| 1201–1600 m | 54 | 3 | 2 | 5 | %5,6 | %18,5 |
| 1601–2000 m | 15 | 1 | 1 | 1 | %6,7* | %20,0* |
| 2001+ m | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 93 | 8 | 4 | 6 | %8,6 | %19,4 |
| İngiliz | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 46 | 3 | 2 | 2 | %6,5 | %15,2 |
| Şartlı | 22 | 3 | 2 | 2 | %13,6* | %31,8* |
| Handikap | 21 | 1 | 1 | 2 | %4,8* | %19,0* |
| KV-7 | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-8 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| Kadın Amatör Binici | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Göl | 18 | 2 | 0 | 1 | %11,1* | %16,7* |
| E. Ökten | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| İ. Kale | 10 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| A. Küründük | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| K. Yılmaz | 5 | 1 | 1 | 1 | 1/5 | 3/5 |
| S. Akşın | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| N. Avci | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
| H. Şimşek | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. İnci | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| A. Aksoy | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Otay | 11 | 1 | 0 | 0 | %9,1* | %9,1* |
| Dilda Hatun | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Ayana | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| Reyhan Gelin | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Dişlibaşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Yazırbeyi | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Evgenıya | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bitter Çikolata | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Solukmavi | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Zeng | 4 | 1 | 1 | 1 | 1/4 | 3/4 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Deryadil | Y. Gümüş | 10/12 | 14,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Win River Sosan | S. Akşın | 12/12 | 41,55 |
| 07.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Yazırbeyi | M. Göl | 7/8 | 41,55 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Kralçınar | A. Altın | 6/13 | 2,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Efsanevitay | H. Şimşek | 4/13 | 33,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Otay | M. Göl | 1/13 | 27,10 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Ayana | S. Akşın | 10/10 | 18,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Dilda Hatun | K. Yılmaz | 8/10 | 18,05 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Bitter Çikolata | A. Metin | 4/13 | 14,15 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Solukmavi | M. Göl | 6/12 | 52,50 |
| 02.11.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1400 Kum | Dream Ship | C. Paso | 5/8 | 24,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Reyhan Gelin | A. İnci | 10/10 | 6,85 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Efsanevitay | H. Şimşek | 10/11 | 32,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Otay | M. Tekpetek | 6/11 | 39,65 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1600 Kum | Yazırbeyi | İ. Kale | 10/11 | 54,50 |
| 29.10.2026 | İzmir | Handikap 17 | 2100 Kum | Tılısım | M. Göl | 9/9 | 22,05 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Solukmavi | M. Göl | 6/11 | 94,90 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Kralçınar | A. Altın | 2/11 | 15,75 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Dişlibaşak | İ. Kale | 8/11 | 46,85 |
| 29.10.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Bitter Çikolata | Y. Gökçe | 8/10 | 6,15 |
Sık sorulanlar
Yılmaz Akkuş bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 97 koşuda 8 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Akkuş'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Yılmaz Akkuş en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 82 koşu, 6 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.