Antrenör
Ekrem Turan
Ekrem Turan'ın atları son 12 ayda 182 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 31 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (122 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Turan antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 182 | 11 | 11 | 9 | %6,0 | %17,0 | −%57,6 |
| Son 12 ay | 182 | 11 | 11 | 9 | %6,0 | %17,0 | −%57,6 |
| 2020'den bu yana | 692 | 52 | 49 | 67 | %7,5 | %24,3 | −%41,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 182 | 11 | 11 | 9 | %6,0 | %17,0 |
| 2024 | 92 | 11 | 1 | 5 | %12,0 | %18,5 |
| 2023 | 350 | 25 | 30 | 47 | %7,1 | %29,1 |
| 2022 | 68 | 5 | 7 | 6 | %7,4 | %26,5 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 122 | 8 | 8 | 6 | %6,6 | %18,0 |
| Kocaeli | 24 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %12,5* |
| İzmir | 18 | 3 | 1 | 0 | %16,7* | %22,2* |
| İstanbul | 15 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,7* |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 102 | 8 | 6 | 5 | %7,8 | %18,6 |
| Çim · Normal | 29 | 3 | 3 | 1 | %10,3* | %24,1* |
| Kum · Nemli | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| Sentetik · Normal | 12 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %8,3* |
| Çim · Çok Yumuşak | 10 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Çim · Biraz Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 37 | 3 | 3 | 0 | %8,1 | %16,2 |
| 1201–1600 m | 92 | 6 | 7 | 6 | %6,5 | %20,7 |
| 1601–2000 m | 49 | 2 | 1 | 3 | %4,1 | %12,2 |
| 2001+ m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 113 | 7 | 9 | 3 | %6,2 | %16,8 |
| İngiliz | 69 | 4 | 2 | 6 | %5,8 | %17,4 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 71 | 3 | 2 | 5 | %4,2 | %14,1 |
| Handikap | 51 | 4 | 2 | 3 | %7,8 | %17,6 |
| Maiden | 48 | 3 | 6 | 1 | %6,3 | %20,8 |
| KV-7 | 6 | 1 | 0 | 0 | 1/6 | 1/6 |
| KV-6 | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Kısa Vade Handikap | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 509 | 33 | 36 | 48 | %6,5 | %23,0 |
| Kocaeli | 93 | 10 | 5 | 12 | %10,8 | %29,0 |
| İzmir | 41 | 4 | 2 | 5 | %9,8 | %26,8 |
| İstanbul | 40 | 5 | 5 | 1 | %12,5 | %27,5 |
| Ankara | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| Şanlıurfa | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 389 | 33 | 23 | 37 | %8,5 | %23,9 |
| Çim · Normal | 152 | 11 | 17 | 15 | %7,2 | %28,3 |
| Kum · Nemli | 37 | 1 | 1 | 5 | %2,7 | %18,9 |
| Sentetik · Normal | 30 | 3 | 5 | 0 | %10,0 | %26,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 25 | 1 | 1 | 3 | %4,0* | %20,0* |
| Kum · Islak | 18 | 0 | 0 | 5 | %0,0* | %27,8* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 18 | 3 | 1 | 1 | %16,7* | %27,8* |
| Çim · Biraz Ağır | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 1 | 0/6 | 1/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 118 | 9 | 9 | 13 | %7,6 | %26,3 |
| 1201–1600 m | 349 | 26 | 25 | 33 | %7,4 | %24,1 |
| 1601–2000 m | 198 | 14 | 13 | 18 | %7,1 | %22,7 |
| 2001+ m | 27 | 3 | 2 | 3 | %11,1* | %29,6* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 360 | 26 | 22 | 26 | %7,2 | %20,6 |
| İngiliz | 332 | 26 | 27 | 41 | %7,8 | %28,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 233 | 19 | 12 | 18 | %8,2 | %21,0 |
| Şartlı | 210 | 12 | 16 | 22 | %5,7 | %23,8 |
| Maiden | 175 | 16 | 18 | 19 | %9,1 | %30,3 |
| KV-6 | 19 | 1 | 2 | 4 | %5,3* | %36,8* |
| KV-7 | 18 | 2 | 0 | 0 | %11,1* | %11,1* |
| KV-8 | 11 | 1 | 1 | 1 | %9,1* | %27,3* |
| Satış | 11 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
| G | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| KV-9 | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
| A | 3 | 0 | 0 | 2 | 0/3 | 2/3 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| Maiden/Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| A. Elmas | 16 | 0 | 1 | 0 | %0,0* | %6,3* |
| C. Paso | 15 | 5 | 2 | 0 | %33,3* | %46,7* |
| M. Bağ | 10 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| İ. Güreke | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| M. Turan | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| M. Bilgin | 7 | 2 | 0 | 2 | 2/7 | 4/7 |
| B. Bülbül | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| A. İnci | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| D. Budak | 5 | 0 | 2 | 0 | 0/5 | 2/5 |
| B. Çetin | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arslan Kan | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
| Yılmakenan | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Kaşemum Kara | 8 | 1 | 0 | 0 | 1/8 | 1/8 |
| Kuzgunlar | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| Tm Bataile | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| İclal Hanım | 7 | 0 | 2 | 0 | 0/7 | 2/7 |
| Asalet Sahibi | 7 | 2 | 1 | 0 | 2/7 | 3/7 |
| Gençay Nalan | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| Munishanım | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Dinamiko | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | İclal Hanım | M. Turan | 4/12 | 2,50 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Maiden | 1500 Kum | Kadirinoğlu | B. Gökçe | 11/11 | 42,10 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Kalemeydan | M. Turan | 4/12 | 22,20 |
| 02.11.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Esdragon | C. Paso | 2/11 | 3,30 |
| 31.10.2026 | Ankara | Handikap 16 | 1400 Kum | Syrena | A. Kaçmaz | 3/9 | 14,55 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | Altın Kelebek | M. Bağ | 6/11 | 28,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Prenses Berrin | Ö. Özen | 2/13 | 5,35 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Çenger | A. İnci | 11/13 | 19,30 |
| 30.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Güreke Hanım | İ. Güreke | 8/13 | 1,90 |
| 30.10.2026 | Bursa | Handikap 16 | 2000 Kum | Yılmakenan | M. Turan | 6/12 | 10,75 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Arslan Kan | M. Bağ | 9/15 | 28,25 |
| 26.10.2026 | Şanlıurfa | Şartlı 3 | 1200 Kum | Lola Summer | M. Işık | 12/15 | 20,25 |
| 24.10.2026 | İzmir | Maiden | 1200 Kum | Mays Are Ours | O. Eren | 9/9 | 26,00 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Altyn Orda | B. Bülbül | 11/19 | 16,80 |
| 23.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Kalemeydan | R. Ketme | 10/13 | 18,80 |
| 23.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1300 Çim | Dinamiko | Ö. Özen | 5/14 | 11,90 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | İclal Hanım | D. Budak | 4/14 | 4,50 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Yılmakenan | M. Turan | 7/7 | 25,40 |
| 21.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1200 Çim | Syrena | E. Atlamaz | 4/7 | 7,20 |
| 20.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 5 | 1200 Kum | Prenses Berrin | K. Yılmaz | 6/12 | 38,05 |
Sık sorulanlar
Ekrem Turan bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 182 koşuda 11 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ekrem Turan'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Ekrem Turan en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 122 koşu, 8 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.