Antrenör
Ramazan Kaya
Ramazan Kaya'ın atları son 12 ayda 900 koşuya çıktı, 67 birincilik ve 229 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (321 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Kaya antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 778 | 58 | 71 | 73 | %7,5 | %26,0 | −%43,2 |
| Son 12 ay | 900 | 67 | 82 | 80 | %7,4 | %25,4 | −%41,5 |
| 2020'den bu yana | 1006 | 70 | 91 | 88 | %7,0 | %24,8 | −%45,4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Programın tamamı: İstanbul at yarışı programı
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 778 | 58 | 71 | 73 | %7,5 | %26,0 |
| 2025 | 228 | 12 | 20 | 15 | %5,3 | %20,6 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 321 | 25 | 30 | 30 | %7,8 | %26,5 |
| Ankara | 181 | 11 | 18 | 16 | %6,1 | %24,9 |
| İstanbul | 156 | 13 | 11 | 16 | %8,3 | %25,6 |
| Kocaeli | 108 | 9 | 6 | 8 | %8,3 | %21,3 |
| Adana | 104 | 7 | 16 | 7 | %6,7 | %28,8 |
| Bursa | 25 | 1 | 1 | 2 | %4,0* | %16,0* |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 344 | 26 | 27 | 25 | %7,6 | %22,7 |
| Sentetik · Normal | 264 | 14 | 27 | 26 | %5,3 | %25,4 |
| Çim · Normal | 132 | 11 | 10 | 18 | %8,3 | %29,5 |
| Kum · Nemli | 29 | 3 | 2 | 2 | %10,3* | %24,1* |
| Kum · Islak | 26 | 1 | 2 | 1 | %3,8* | %15,4* |
| Sentetik · Nemli | 24 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 19 | 1 | 3 | 2 | %5,3* | %31,6* |
| Çim · Yumuşak | 18 | 4 | 5 | 0 | %22,2* | %50,0* |
| Sentetik · Islak | 15 | 2 | 1 | 0 | %13,3* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Çim · Ağır | 3 | 1 | 0 | 0 | 1/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 213 | 14 | 20 | 16 | %6,6 | %23,5 |
| 1201–1600 m | 477 | 33 | 39 | 42 | %6,9 | %23,9 |
| 1601–2000 m | 144 | 15 | 13 | 13 | %10,4 | %28,5 |
| 2001+ m | 66 | 5 | 10 | 9 | %7,6 | %36,4 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 790 | 60 | 67 | 64 | %7,6 | %24,2 |
| İngiliz | 110 | 7 | 15 | 16 | %6,4 | %34,5 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 347 | 27 | 30 | 29 | %7,8 | %24,8 |
| Handikap | 242 | 16 | 27 | 18 | %6,6 | %25,2 |
| Şartlı | 205 | 15 | 17 | 18 | %7,3 | %24,4 |
| Satış | 38 | 4 | 5 | 6 | %10,5 | %39,5 |
| KV-7 | 20 | 1 | 1 | 3 | %5,0* | %25,0* |
| KV-8 | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| Maiden/Satış | 11 | 2 | 0 | 1 | %18,2* | %27,3* |
| G | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| KV-6 | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| KV-9 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Kısa Vade Handikap | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 321 | 25 | 30 | 30 | %7,8 | %26,5 |
| Ankara | 211 | 11 | 20 | 17 | %5,2 | %22,7 |
| İstanbul | 171 | 14 | 13 | 17 | %8,2 | %25,7 |
| Adana | 145 | 9 | 18 | 10 | %6,2 | %25,5 |
| Kocaeli | 115 | 9 | 7 | 9 | %7,8 | %21,7 |
| Bursa | 33 | 1 | 3 | 2 | %3,0 | %18,2 |
| İzmir | 5 | 1 | 0 | 1 | 1/5 | 2/5 |
| Şanlıurfa | 5 | 0 | 0 | 2 | 0/5 | 2/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 391 | 26 | 31 | 29 | %6,6 | %22,0 |
| Sentetik · Normal | 270 | 14 | 29 | 26 | %5,2 | %25,6 |
| Çim · Normal | 179 | 13 | 12 | 21 | %7,3 | %25,7 |
| Kum · Nemli | 30 | 3 | 2 | 2 | %10,0 | %23,3 |
| Kum · Islak | 26 | 1 | 2 | 1 | %3,8* | %15,4* |
| Sentetik · Nemli | 24 | 0 | 2 | 4 | %0,0* | %25,0* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 4 | 6 | 1 | %20,0* | %55,0* |
| Çim · Çok Yumuşak | 20 | 1 | 3 | 2 | %5,0* | %30,0* |
| Sentetik · Islak | 15 | 2 | 1 | 0 | %13,3* | %20,0* |
| Kum · Sulu | 15 | 3 | 3 | 2 | %20,0* | %53,3* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Çim · Ağır | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Çim · Çok Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 229 | 17 | 21 | 17 | %7,4 | %24,0 |
| 1201–1600 m | 546 | 33 | 45 | 46 | %6,0 | %22,7 |
| 1601–2000 m | 159 | 15 | 15 | 16 | %9,4 | %28,9 |
| 2001+ m | 72 | 5 | 10 | 9 | %6,9 | %33,3 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 885 | 63 | 75 | 72 | %7,1 | %23,7 |
| İngiliz | 121 | 7 | 16 | 16 | %5,8 | %32,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Maiden | 385 | 29 | 33 | 31 | %7,5 | %24,2 |
| Handikap | 265 | 17 | 30 | 22 | %6,4 | %26,0 |
| Şartlı | 224 | 15 | 19 | 19 | %6,7 | %23,7 |
| Satış | 48 | 4 | 6 | 6 | %8,3 | %33,3 |
| KV-7 | 22 | 1 | 1 | 3 | %4,5* | %22,7* |
| Maiden/Satış | 18 | 2 | 0 | 2 | %11,1* | %22,2* |
| G | 12 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %8,3* |
| KV-6 | 12 | 1 | 0 | 2 | %8,3* | %25,0* |
| KV-8 | 11 | 1 | 1 | 2 | %9,1* | %36,4* |
| KV-9 | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| Kısa Vade Handikap | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Coşkun | 104 | 12 | 17 | 12 | %11,5 | %39,4 |
| M. Kaya | 102 | 13 | 13 | 17 | %12,7 | %42,2 |
| M. Akgöbek | 53 | 1 | 4 | 5 | %1,9 | %18,9 |
| R. Ketme | 41 | 4 | 4 | 3 | %9,8 | %26,8 |
| S. Çelik | 37 | 0 | 0 | 2 | %0,0 | %5,4 |
| S. Çelik | 31 | 1 | 4 | 0 | %3,2 | %16,1 |
| M. Kaya | 26 | 2 | 2 | 3 | %7,7* | %26,9* |
| F. Yücel | 24 | 1 | 1 | 2 | %4,2* | %16,7* |
| N. Demir | 22 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %18,2* |
| S. Yazıcıoğlu | 20 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %10,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Güneşmila | 18 | 2 | 3 | 3 | %11,1* | %44,4* |
| Beşir Çavuş | 18 | 1 | 3 | 4 | %5,6* | %44,4* |
| Günçe Kız | 15 | 1 | 2 | 0 | %6,7* | %20,0* |
| Kızılkule | 15 | 1 | 3 | 3 | %6,7* | %46,7* |
| Akgül Hanım | 14 | 0 | 2 | 2 | %0,0* | %28,6* |
| Güllü Bahçe | 14 | 1 | 1 | 1 | %7,1* | %21,4* |
| Kayaşah | 14 | 2 | 0 | 0 | %14,3* | %14,3* |
| Kırkpınar Beyi | 13 | 1 | 0 | 0 | %7,7* | %7,7* |
| Uçan Kafkaslı | 13 | 1 | 0 | 1 | %7,7* | %15,4* |
| Çirkin Ve Güzel | 12 | 0 | 0 | 3 | %0,0* | %25,0* |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Ballıbike | M. Kaya | 5/8 | 2,85 |
| 08.11.2026 | İstanbul | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Güneşmila | A. Aslan | 1/8 | 17,05 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kral Yazıcı | E. Cankılıç | 5/15 | 7,80 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Baba Zaman | M. Kaya | 6/15 | 7,80 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Ufkun Ötesi | M. Kaya | 4/10 | 2,15 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Saadın Kasırgası | A. Yıldız | 8/10 | 11,20 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kınalıkayam | M. Kaya | 8/10 | 10,70 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Kızım Erva | E. Cankılıç | 4/10 | 50,45 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Madam Daisy | M. Akgöbek | 5/10 | 7,05 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Çirkin Ve Güzel | M. Coşkun | 4/10 | 10,50 |
| 03.11.2026 | Adana | Maiden | 1300 Kum | Akgül Hanım | M. Coşkun | 2/10 | 5,90 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Hevselim | C. Paso | 10/12 | 33,80 |
| 02.11.2026 | Bursa | Handikap 14 | 1200 Kum | Torun Sada | R. Ketme | 5/12 | 8,70 |
| 01.11.2026 | İstanbul | KV-8 | 1500 Sentetik | Süper Sonik | G. Kocakaya | 6/9 | 4,00 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Güneşmila | A. Kaçmaz | 10/14 | 33,60 |
| 01.11.2026 | İstanbul | G 3 | 1400 Çim | Ballıbike | M. Kaya | 9/14 | 12,95 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Beşirhat | B. Gökçe | 7/8 | 9,00 |
| 01.11.2026 | İstanbul | Handikap 14 | 1200 Sentetik | Alazvur | M. Kaya | 2/8 | 5,00 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Beşir Çavuş | R. Ketme | 6/9 | 18,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1900 Kum | Günçe Kız | R. Ketme | 6/10 | 9,85 |
Sık sorulanlar
Ramazan Kaya bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 778 koşuda 58 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ramazan Kaya'ın bugün koşan atları hangileri?
İstanbul 3. koşu 15:00, BALLIBİKE; İstanbul 3. koşu 15:00, GÜNEŞMİLA.
Ramazan Kaya en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 321 koşu, 25 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.