Antrenör
Yılmaz Gündoğdi
Yılmaz Gündoğdi'ın atları son 12 ayda 175 koşuya çıktı, 11 birincilik ve 46 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (125 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Gündoğdi antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 152 | 10 | 17 | 16 | %6,6 | %28,3 | −%75,4 |
| Son 12 ay | 175 | 11 | 18 | 17 | %6,3 | %26,3 | −%65,3 |
| 2020'den bu yana | 578 | 40 | 66 | 78 | %6,9 | %31,8 | −%59,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 152 | 10 | 17 | 16 | %6,6 | %28,3 |
| 2025 | 188 | 9 | 24 | 25 | %4,8 | %30,9 |
| 2024 | 78 | 7 | 5 | 14 | %9,0 | %33,3 |
| 2023 | 34 | 5 | 5 | 7 | %14,7 | %50,0 |
| 2021 | 97 | 6 | 11 | 15 | %6,2 | %33,0 |
| 2020 | 29 | 3 | 4 | 1 | %10,3* | %27,6* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 125 | 4 | 11 | 11 | %3,2 | %20,8 |
| İstanbul | 21 | 2 | 1 | 3 | %9,5* | %28,6* |
| İzmir | 16 | 4 | 2 | 1 | %25,0* | %43,8* |
| Kocaeli | 13 | 1 | 4 | 2 | %7,7* | %53,8* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 83 | 9 | 11 | 7 | %10,8 | %32,5 |
| Çim · Normal | 39 | 0 | 0 | 3 | %0,0 | %7,7 |
| Kum · Nemli | 20 | 1 | 5 | 0 | %5,0* | %30,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Çok Yumuşak | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| Sentetik · Normal | 7 | 1 | 0 | 2 | 1/7 | 3/7 |
| Kum · Islak | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 21 | 1 | 4 | 0 | %4,8* | %23,8* |
| 1201–1600 m | 90 | 3 | 7 | 8 | %3,3 | %20,0 |
| 1601–2000 m | 54 | 4 | 7 | 7 | %7,4 | %33,3 |
| 2001+ m | 10 | 3 | 0 | 2 | %30,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 90 | 6 | 12 | 11 | %6,7 | %32,2 |
| Arap | 85 | 5 | 6 | 6 | %5,9 | %20,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 73 | 8 | 6 | 6 | %11,0 | %27,4 |
| Şartlı | 52 | 1 | 7 | 4 | %1,9 | %23,1 |
| Maiden | 38 | 2 | 4 | 7 | %5,3 | %34,2 |
| KV-6 | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| Satış | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| KV-8 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-7 | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 409 | 23 | 51 | 54 | %5,6 | %31,3 |
| İstanbul | 79 | 9 | 4 | 14 | %11,4 | %34,2 |
| İzmir | 44 | 6 | 3 | 3 | %13,6 | %27,3 |
| Kocaeli | 44 | 2 | 8 | 7 | %4,5 | %38,6 |
| Ankara | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 277 | 29 | 35 | 39 | %10,5 | %37,2 |
| Çim · Normal | 147 | 3 | 9 | 18 | %2,0 | %20,4 |
| Sentetik · Normal | 43 | 7 | 3 | 6 | %16,3 | %37,2 |
| Kum · Nemli | 40 | 1 | 9 | 5 | %2,5 | %37,5 |
| Kum · Islak | 19 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %36,8* |
| Çim · Çok Yumuşak | 15 | 0 | 2 | 1 | %0,0* | %20,0* |
| Çim · Biraz Yumuşak | 14 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %14,3* |
| Çim · Yumuşak | 10 | 0 | 4 | 1 | %0,0* | %50,0* |
| Kum · Sulu | 9 | 0 | 0 | 3 | 0/9 | 3/9 |
| Çim · Ağır | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 71 | 5 | 8 | 7 | %7,0 | %28,2 |
| 1201–1600 m | 282 | 16 | 34 | 40 | %5,7 | %31,9 |
| 1601–2000 m | 184 | 15 | 20 | 25 | %8,2 | %32,6 |
| 2001+ m | 41 | 4 | 4 | 6 | %9,8 | %34,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 366 | 25 | 46 | 53 | %6,8 | %33,9 |
| Arap | 212 | 15 | 20 | 25 | %7,1 | %28,3 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 185 | 17 | 17 | 22 | %9,2 | %30,3 |
| Şartlı | 160 | 6 | 21 | 21 | %3,8 | %30,0 |
| Maiden | 130 | 11 | 17 | 24 | %8,5 | %40,0 |
| KV-6 | 27 | 0 | 4 | 3 | %0,0* | %25,9* |
| KV-7 | 20 | 1 | 3 | 0 | %5,0* | %20,0* |
| Satış | 19 | 2 | 1 | 1 | %10,5* | %21,1* |
| KV-8 | 19 | 2 | 1 | 2 | %10,5* | %26,3* |
| G | 8 | 0 | 1 | 1 | 0/8 | 2/8 |
| KV-9 | 5 | 0 | 0 | 4 | 0/5 | 4/5 |
| Maiden/Satış | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Turan | 11 | 2 | 3 | 1 | %18,2* | %54,5* |
| C. Paso | 10 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %40,0* |
| N. Avci | 9 | 3 | 2 | 0 | 3/9 | 5/9 |
| M. Turan | 8 | 0 | 0 | 0 | 0/8 | 0/8 |
| O. Gökçe | 7 | 0 | 0 | 0 | 0/7 | 0/7 |
| R. Ketme | 7 | 1 | 0 | 1 | 1/7 | 2/7 |
| A. Yıldız | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| G. Özçelik | 7 | 0 | 1 | 2 | 0/7 | 3/7 |
| M. Bilgin | 6 | 0 | 1 | 2 | 0/6 | 3/6 |
| C. Altun | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Lejur | 15 | 1 | 2 | 3 | %6,7* | %40,0* |
| Harp | 13 | 4 | 2 | 3 | %30,8* | %69,2* |
| Baş Fedai | 13 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %38,5* |
| Finally Idyll | 10 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %50,0* |
| Şansıbolbey | 8 | 0 | 2 | 1 | 0/8 | 3/8 |
| Maden Dağı | 8 | 0 | 0 | 1 | 0/8 | 1/8 |
| Fırtına Demir | 8 | 1 | 0 | 1 | 1/8 | 2/8 |
| Alattin | 7 | 0 | 1 | 0 | 0/7 | 1/7 |
| Eski Toprak | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Clyde Barrow | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2200 Kum | Harp | Y. Gökçe | 1/7 | 2,60 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Oğlum Kutay | D. Denısenko | 13/14 | 45,20 |
| 06.11.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1800 Kum | Rüzgarın Şahı | C. Paso | –/14 | 24,90 |
| 06.11.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1800 Kum | Eski Toprak | C. Paso | 5/9 | 19,45 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Bad Reftar | C. Paso | 2/11 | 7,35 |
| 02.11.2026 | Bursa | Satış 1 | 1400 Kum | Clyde Barrow | N. Şen | 15/18 | 64,35 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 2000 Kum | Harp | M. Turan | 2/10 | 4,50 |
| 24.10.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1600 Kum | Tataruşağı | N. Avci | 8/16 | 17,65 |
| 24.10.2026 | İzmir | Şartlı 5 | 2100 Kum | Eski Toprak | C. Paso | 8/8 | 10,15 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Clyde Barrow | O. Gökçe | 19/19 | 83,70 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Bad Reftar | H. Turan | 5/11 | 16,20 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Oğlum Kutay | M. Bağ | 9/11 | 58,35 |
| 22.10.2026 | Bursa | Handikap 15 | 1400 Çim | Hasköy Fırtınası | B. Çetin | 6/7 | 32,80 |
| 16.10.2026 | İstanbul | Handikap 16 | 2000 Sentetik | Harp | Y. Gökçe | 4/8 | 6,60 |
| 12.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Sabırlı Tınas | T. Alıcı | 8/11 | 43,35 |
| 05.10.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Çim | Oğlum Kutay | N. Şen | 17/19 | 74,15 |
| 05.10.2026 | Bursa | Satış 1 | 2000 Çim | Clyde Barrow | N. Şen | 13/13 | 70,75 |
| 02.10.2026 | Bursa | Maiden | 1500 Çim | Sheriff Is Back | M. Bilgin | 6/11 | 5,55 |
| 25.09.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1800 Çim | Clyde Barrow | B. Mırık | 18/20 | 33,60 |
| 18.09.2026 | Bursa | Maiden | 1200 Çim | Sabırlı Tınas | A. İnci | 8/8 | 24,60 |
Sık sorulanlar
Yılmaz Gündoğdi bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 152 koşuda 10 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yılmaz Gündoğdi'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Yılmaz Gündoğdi en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 125 koşu, 4 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.