Antrenör
Yusuf Akbulut
Yusuf Akbulut'ın atları son 12 ayda 238 koşuya çıktı, 33 birincilik ve 89 ilk üç derece aldı. En çok Bursa'da koştu (155 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Akbulut antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 33 | 25 | 31 | %13,9 | %37,4 | −%36,6 |
| Son 12 ay | 238 | 33 | 25 | 31 | %13,9 | %37,4 | −%36,6 |
| 2020'den bu yana | 258 | 36 | 27 | 32 | %14,0 | %36,8 | −%37,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.11.2026, Bursa.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 238 | 33 | 25 | 31 | %13,9 | %37,4 |
| 2023 | 20 | 3 | 2 | 1 | %15,0* | %30,0* |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 155 | 21 | 19 | 20 | %13,5 | %38,7 |
| İzmir | 28 | 5 | 2 | 4 | %17,9* | %39,3* |
| İstanbul | 25 | 3 | 2 | 5 | %12,0* | %40,0* |
| Kocaeli | 23 | 2 | 2 | 2 | %8,7* | %26,1* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Antalya | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 95 | 13 | 9 | 8 | %13,7 | %31,6 |
| Çim · Normal | 78 | 16 | 9 | 12 | %20,5 | %47,4 |
| Sentetik · Normal | 14 | 2 | 2 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 31 | 4 | 5 | 1 | %12,9 | %32,3 |
| 1201–1600 m | 110 | 15 | 10 | 16 | %13,6 | %37,3 |
| 1601–2000 m | 77 | 10 | 9 | 9 | %13,0 | %36,4 |
| 2001+ m | 20 | 4 | 1 | 5 | %20,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 166 | 28 | 18 | 25 | %16,9 | %42,8 |
| İngiliz | 72 | 5 | 7 | 6 | %6,9 | %25,0 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 84 | 12 | 8 | 14 | %14,3 | %40,5 |
| Handikap | 56 | 8 | 5 | 7 | %14,3 | %35,7 |
| Maiden | 44 | 7 | 6 | 2 | %15,9 | %34,1 |
| KV-6 | 16 | 1 | 1 | 5 | %6,3* | %43,8* |
| Satış | 11 | 2 | 2 | 1 | %18,2* | %45,5* |
| KV-7 | 10 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %20,0* |
| KV-8 | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| G | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bursa | 163 | 23 | 20 | 20 | %14,1 | %38,7 |
| İstanbul | 32 | 3 | 3 | 6 | %9,4 | %37,5 |
| İzmir | 30 | 5 | 2 | 4 | %16,7 | %36,7 |
| Kocaeli | 26 | 3 | 2 | 2 | %11,5* | %26,9* |
| Ankara | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Antalya | 2 | 2 | 0 | 0 | 2/2 | 2/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 102 | 15 | 9 | 8 | %14,7 | %31,4 |
| Çim · Normal | 91 | 17 | 11 | 13 | %18,7 | %45,1 |
| Sentetik · Normal | 14 | 2 | 2 | 2 | %14,3* | %42,9* |
| Çim · Çok Yumuşak | 11 | 1 | 0 | 2 | %9,1* | %27,3* |
| Kum · Islak | 11 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %45,5* |
| Kum · Nemli | 9 | 1 | 2 | 1 | 1/9 | 4/9 |
| Çim · Ağır | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Çim · Biraz Ağır | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Kum · Sulu | 4 | 0 | 0 | 1 | 0/4 | 1/4 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 32 | 4 | 5 | 1 | %12,5 | %31,3 |
| 1201–1600 m | 125 | 18 | 12 | 17 | %14,4 | %37,6 |
| 1601–2000 m | 81 | 10 | 9 | 9 | %12,3 | %34,6 |
| 2001+ m | 20 | 4 | 1 | 5 | %20,0* | %50,0* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 184 | 31 | 19 | 26 | %16,8 | %41,3 |
| İngiliz | 74 | 5 | 8 | 6 | %6,8 | %25,7 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Şartlı | 90 | 14 | 9 | 14 | %15,6 | %41,1 |
| Handikap | 59 | 8 | 5 | 8 | %13,6 | %35,6 |
| Maiden | 50 | 8 | 6 | 2 | %16,0 | %32,0 |
| KV-6 | 17 | 1 | 2 | 5 | %5,9* | %47,1* |
| Satış | 13 | 2 | 2 | 1 | %15,4* | %38,5* |
| KV-7 | 11 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %18,2* |
| KV-8 | 9 | 2 | 1 | 1 | 2/9 | 4/9 |
| G | 6 | 1 | 0 | 1 | 1/6 | 2/6 |
| Kısa Vade Handikap | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| N. Avci | 36 | 10 | 3 | 8 | %27,8 | %58,3 |
| K. Tokaçoğlu | 21 | 5 | 2 | 2 | %23,8* | %42,9* |
| A. Yıldız | 19 | 2 | 3 | 5 | %10,5* | %52,6* |
| R. Ketme | 16 | 1 | 2 | 1 | %6,3* | %25,0* |
| C. Paso | 14 | 2 | 1 | 1 | %14,3* | %28,6* |
| M. Çiçek | 11 | 2 | 2 | 2 | %18,2* | %54,5* |
| O. Yıldız | 10 | 1 | 1 | 1 | %10,0* | %30,0* |
| H. Turan | 9 | 0 | 1 | 0 | 0/9 | 1/9 |
| M. Bilgin | 8 | 1 | 2 | 0 | 1/8 | 3/8 |
| B. Mırık | 8 | 1 | 0 | 2 | 1/8 | 3/8 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fikret Abi | 16 | 3 | 2 | 6 | %18,8* | %68,8* |
| Çukurova Efesi | 14 | 2 | 4 | 3 | %14,3* | %64,3* |
| Yılma Tay | 14 | 4 | 2 | 2 | %28,6* | %57,1* |
| Demrenin Kızı | 13 | 2 | 0 | 6 | %15,4* | %61,5* |
| Brusk Shot | 11 | 1 | 2 | 1 | %9,1* | %36,4* |
| Ünsalbeyim | 11 | 1 | 2 | 0 | %9,1* | %27,3* |
| Al Cemal | 10 | 5 | 2 | 0 | %50,0* | %70,0* |
| Khan Of The Forest | 9 | 0 | 0 | 0 | 0/9 | 0/9 |
| Dadakbey | 9 | 2 | 1 | 0 | 2/9 | 3/9 |
| Oğlum Gürol | 9 | 2 | 0 | 2 | 2/9 | 4/9 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Brusk Shot | A. İnci | 2/8 | 8,25 |
| 06.11.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Kum | Numenor | R. Ketme | 6/13 | 11,65 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 1300 Sentetik | Khan Of The Forest | M. Çelik | 8/18 | 25,10 |
| 04.11.2026 | İstanbul | Satış 3 | 2100 Sentetik | Çukurova Efesi | C. Paso | 3/10 | 10,40 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | Asya Mila | R. Ketme | 10/11 | 60,40 |
| 30.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Kum | You Are Great | M. Çelik | 8/11 | 7,50 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-7 | 1400 Kum | Erduman | A. İnci | 5/6 | 26,05 |
| 30.10.2026 | Bursa | KV-8 | 1400 Kum | Golden City | M. Çelik | 3/9 | 6,95 |
| 27.10.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1700 Kum | Egem | R. Ketme | 2/10 | 16,85 |
| 26.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 2200 Çim | Brusk Shot | N. Avci | 3/9 | 4,30 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 19 | 1400 Çim | Khan Of The Forest | A. Yıldız | 4/19 | 8,00 |
| 23.10.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Çim | Asya Mila | O. Gökçe | 8/9 | 55,95 |
| 22.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | You Are Great | C. Altun | 4/4 | 15,50 |
| 22.10.2026 | Bursa | KV-6 | 1500 Çim | Royal Majesty | K. Tokaçoğlu | 3/4 | 5,40 |
| 22.10.2026 | Bursa | Şartlı 5 | 1500 Çim | Erduman | A. Ceylan | 7/8 | 9,40 |
| 22.10.2026 | Bursa | Maiden | 1400 Çim | Numenor | R. Ketme | 5/14 | 23,75 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Collector Man | M. Çiçek | 7/9 | 31,85 |
| 21.10.2026 | Bursa | Maiden | 1300 Çim | Dakapo | N. Avci | 3/9 | 2,00 |
| 17.10.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Dadakbey | N. Avci | 4/9 | 14,75 |
| 14.10.2026 | İstanbul | G 1 | 1600 Çim | Demrenin Kızı | E. Çankaya | 14/17 | 18,60 |
Sık sorulanlar
Yusuf Akbulut bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 238 koşuda 33 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Yusuf Akbulut'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.11.2026, Bursa.
Yusuf Akbulut en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Bursa'da: 155 koşu, 21 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.