Antrenör
Ömer Yıldırım
Ömer Yıldırım'ın atları son 12 ayda 80 koşuya çıktı, 3 birincilik ve 15 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (68 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Yıldırım antrenör istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 2 | 3 | %2,9 | %17,6 | – |
| Son 12 ay | 80 | 3 | 6 | 6 | %3,8 | %18,8 | −%66,1 |
| 2020'den bu yana | 453 | 35 | 46 | 59 | %7,7 | %30,9 | −%45,9 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Antrenör İstatistikleri.
Bugün koşan atları
Bugün koşan atı yok. Son koşu: 06.05.2026, İstanbul.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 34 | 1 | 2 | 3 | %2,9 | %17,6 |
| 2025 | 173 | 9 | 16 | 20 | %5,2 | %26,0 |
| 2024 | 38 | 5 | 3 | 5 | %13,2 | %34,2 |
| 2023 | 205 | 19 | 25 | 30 | %9,3 | %36,1 |
| 2022 | 3 | 1 | 0 | 1 | 1/3 | 2/3 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 68 | 3 | 5 | 5 | %4,4 | %19,1 |
| Kocaeli | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| Bursa | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| İstanbul | 2 | 0 | 0 | 1 | 0/2 | 1/2 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 40 | 2 | 5 | 3 | %5,0 | %25,0 |
| Sentetik · Normal | 32 | 1 | 1 | 2 | %3,1 | %12,5 |
| Sentetik · Nemli | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| 1201–1600 m | 40 | 1 | 2 | 4 | %2,5 | %17,5 |
| 1601–2000 m | 24 | 2 | 3 | 1 | %8,3* | %25,0* |
| 2001+ m | 12 | 0 | 1 | 1 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 61 | 2 | 5 | 4 | %3,3 | %18,0 |
| Arap | 19 | 1 | 1 | 2 | %5,3* | %21,1* |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 32 | 2 | 2 | 2 | %6,3 | %18,8 |
| Şartlı | 25 | 1 | 3 | 2 | %4,0* | %24,0* |
| Maiden | 19 | 0 | 1 | 2 | %0,0* | %15,8* |
| Satış | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| KV-6 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| KV-7 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 213 | 14 | 24 | 31 | %6,6 | %32,4 |
| Kocaeli | 145 | 10 | 14 | 15 | %6,9 | %26,9 |
| Bursa | 70 | 10 | 6 | 7 | %14,3 | %32,9 |
| İstanbul | 12 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %33,3* |
| İzmir | 7 | 1 | 0 | 0 | 1/7 | 1/7 |
| Ankara | 6 | 0 | 1 | 3 | 0/6 | 4/6 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 232 | 18 | 27 | 28 | %7,8 | %31,5 |
| Sentetik · Normal | 110 | 4 | 11 | 17 | %3,6 | %29,1 |
| Çim · Normal | 41 | 1 | 4 | 5 | %2,4 | %24,4 |
| Kum · Nemli | 29 | 4 | 2 | 6 | %13,8* | %41,4* |
| Kum · Islak | 15 | 2 | 1 | 1 | %13,3* | %26,7* |
| Sentetik · Nemli | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Çim · Ağır | 5 | 3 | 0 | 0 | 3/5 | 3/5 |
| Çim · Yumuşak | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Sentetik · Sulu | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 47 | 5 | 7 | 4 | %10,6 | %34,0 |
| 1201–1600 m | 219 | 18 | 18 | 32 | %8,2 | %31,1 |
| 1601–2000 m | 138 | 6 | 16 | 18 | %4,3 | %29,0 |
| 2001+ m | 49 | 6 | 5 | 5 | %12,2 | %32,7 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 308 | 17 | 31 | 41 | %5,5 | %28,9 |
| Arap | 145 | 18 | 15 | 18 | %12,4 | %35,2 |
Koşu cinsi
| Cins | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Handikap | 184 | 17 | 19 | 24 | %9,2 | %32,6 |
| Şartlı | 141 | 10 | 12 | 21 | %7,1 | %30,5 |
| Maiden | 82 | 5 | 11 | 6 | %6,1 | %26,8 |
| Satış | 16 | 1 | 1 | 0 | %6,3* | %12,5* |
| KV-8 | 10 | 0 | 1 | 4 | %0,0* | %50,0* |
| KV-6 | 9 | 1 | 1 | 2 | 1/9 | 4/9 |
| KV-7 | 6 | 1 | 1 | 2 | 1/6 | 4/6 |
| G | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| KV-9 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| A | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok çalıştığı jokeyler
| Jokey | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| M. Tekpetek | 6 | 0 | 0 | 0 | 0/6 | 0/6 |
| M. Çelik | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| G. Özçelik | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| F. Yücel | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| M. Kaya | 5 | 1 | 1 | 0 | 1/5 | 2/5 |
| C. Tepe | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| M. Çelik | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| S. Çelik | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| F. Bebek | 3 | 0 | 0 | 1 | 0/3 | 1/3 |
| S. Özen | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok koşan atları
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Prenses Emika | 8 | 1 | 1 | 1 | 1/8 | 3/8 |
| Yıldızören | 6 | 0 | 1 | 0 | 0/6 | 1/6 |
| Taşdemir Han | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Naldöken Rüzgarı | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| Bılly The Kıd | 5 | 0 | 0 | 0 | 0/5 | 0/5 |
| King Of Naldökenli | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Güzelnisa | 4 | 1 | 0 | 0 | 1/4 | 1/4 |
| Havalı Amber | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
| Altunç | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| Naduh | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Jokey | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2026 | İstanbul | Şartlı 19 | 2000 Sentetik | Altunç | B. Baguç | 9/17 | 92,35 |
| 05.05.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 2000 Kum | Naduh | Ö. Özen | 8/9 | 3,85 |
| 28.04.2026 | Kocaeli | Handikap 15 | 1900 Kum | Altunç | R. Kurt | 12/13 | 86,75 |
| 28.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 3 | 1700 Kum | Yıldızören | S. Özen | 14/16 | 71,20 |
| 24.04.2026 | Bursa | Handikap 15 | 2000 Kum | Naduh | M. Akgöbek | 6/8 | 79,95 |
| 21.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 19 | 1400 Kum | Altunç | B. Mırık | 10/15 | 10,75 |
| 14.04.2026 | Kocaeli | Şartlı 2 | 1400 Kum | Naduh | A. Aslan | 16/16 | 47,65 |
| 06.04.2026 | Bursa | KV-6 | 1900 Kum | Diplomat Zafer | E. Çankaya | 5/5 | 6,20 |
| 06.04.2026 | Bursa | Şartlı 4 | 1400 Kum | Mega Love | Ç. Taşcı | 2/9 | 33,85 |
| 30.03.2026 | Bursa | Şartlı 3 | 1400 Kum | Diplomat Zafer | A. Kurşun | 5/9 | 5,15 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Prenses Emika | M. Turan | 3/12 | 12,25 |
| 26.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2000 Kum | Yıldızören | C. Tepe | 9/12 | 25,05 |
| 26.02.2026 | Antalya | Maiden | 1400 Kum | Taşdemir Han | H. Karataş | 3/10 | 1,95 |
| 24.02.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Kral Alper | R. Ketme | 7/8 | 12,15 |
| 17.02.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 2000 Kum | Kral Alper | C. Tepe | 7/8 | 6,35 |
| 17.02.2026 | Antalya | Handikap 16 | 2100 Kum | King Of Naldökenli | M. Tekpetek | 8/10 | 21,95 |
| 13.02.2026 | Antalya | Satış 1 | 2100 Sentetik | Prenses Emika | M. Çelik | 15/18 | 12,70 |
| 10.02.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Taşdemir Han | Ö. Yıldırım | 2/9 | 1,25 |
| 16.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Kum | Yıldızören | M. Çelik | 8/18 | 13,70 |
| 16.01.2026 | Antalya | Handikap 14 | 1400 Kum | King Of Naldökenli | S. Yıldız | 1/18 | 22,05 |
Sık sorulanlar
Ömer Yıldırım bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 34 koşuda 1 birincilik kazandırdı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Ömer Yıldırım'ın bugün koşan atları hangileri?
Bugün koşan atı yok. Son koşu 06.05.2026, İstanbul.
Ömer Yıldırım en çok hangi hipodromda at koşturdu?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 68 koşu, 3 birincilik.
Antrenör ne iş yapar?
Yarış atlarının talim, terbiye, idman, bakım, besleme ve tedavilerinin takibinden ve koşulara ilişkin hizmetlerinden sorumlu, antrenörlük lisansı olan kişidir.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Antrenör İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca antrenörün atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.