Jokey
Bekir Mert Mırık
Bekir Mert Mırık son 12 ayda 664 koşuya çıktı, 69 birincilik ve 216 ilk üç derece aldı. En çok İzmir'da koştu (398 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Bekir Mert Mırık jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 551 | 55 | 52 | 61 | %10,0 | %30,5 | −%31,9 |
| Son 12 ay | 664 | 69 | 67 | 80 | %10,4 | %32,5 | −%30,7 |
| 2020'den bu yana | 4201 | 466 | 423 | 502 | %11,1 | %33,1 | −%22,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 07.11.2026, İzmir.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 551 | 55 | 52 | 61 | %10,0 | %30,5 |
| 2025 | 976 | 100 | 111 | 126 | %10,2 | %34,5 |
| 2024 | 602 | 79 | 56 | 65 | %13,1 | %33,2 |
| 2023 | 468 | 55 | 35 | 56 | %11,8 | %31,2 |
| 2022 | 415 | 32 | 42 | 56 | %7,7 | %31,3 |
| 2021 | 559 | 68 | 55 | 64 | %12,2 | %33,5 |
| 2020 | 630 | 77 | 72 | 74 | %12,2 | %35,4 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 398 | 40 | 47 | 54 | %10,1 | %35,4 |
| Bursa | 166 | 20 | 13 | 17 | %12,0 | %30,1 |
| Kocaeli | 44 | 8 | 2 | 5 | %18,2 | %34,1 |
| İstanbul | 37 | 1 | 2 | 3 | %2,7 | %16,2 |
| Antalya | 19 | 0 | 3 | 1 | %0,0* | %21,1* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 376 | 45 | 41 | 48 | %12,0 | %35,6 |
| Çim · Normal | 91 | 6 | 7 | 12 | %6,6 | %27,5 |
| Kum · Nemli | 74 | 5 | 11 | 11 | %6,8 | %36,5 |
| Kum · Islak | 48 | 6 | 5 | 2 | %12,5 | %27,1 |
| Sentetik · Normal | 28 | 0 | 3 | 0 | %0,0* | %10,7* |
| Kum · Sulu | 15 | 4 | 0 | 3 | %26,7* | %46,7* |
| Çim · Çok Yumuşak | 12 | 1 | 0 | 0 | %8,3* | %8,3* |
| Çim · Yumuşak | 9 | 1 | 0 | 1 | 1/9 | 2/9 |
| Çim · Biraz Ağır | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 147 | 20 | 14 | 14 | %13,6 | %32,7 |
| 1201–1600 m | 320 | 27 | 35 | 38 | %8,4 | %31,3 |
| 1601–2000 m | 159 | 19 | 17 | 24 | %11,9 | %37,7 |
| 2001+ m | 38 | 3 | 1 | 4 | %7,9 | %21,1 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 374 | 41 | 45 | 48 | %11,0 | %35,8 |
| Arap | 290 | 28 | 22 | 32 | %9,7 | %28,3 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İzmir | 2860 | 331 | 303 | 342 | %11,6 | %34,1 |
| Bursa | 728 | 78 | 66 | 92 | %10,7 | %32,4 |
| Kocaeli | 291 | 35 | 31 | 34 | %12,0 | %34,4 |
| İstanbul | 201 | 12 | 9 | 14 | %6,0 | %17,4 |
| Antalya | 107 | 9 | 13 | 15 | %8,4 | %34,6 |
| Ankara | 9 | 0 | 1 | 3 | 0/9 | 4/9 |
| Adana | 5 | 1 | 0 | 2 | 1/5 | 3/5 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 2055 | 231 | 221 | 264 | %11,2 | %34,8 |
| Çim · Normal | 1187 | 131 | 113 | 135 | %11,0 | %31,9 |
| Kum · Nemli | 270 | 32 | 28 | 32 | %11,9 | %34,1 |
| Sentetik · Normal | 174 | 9 | 12 | 13 | %5,2 | %19,5 |
| Kum · Islak | 169 | 19 | 23 | 20 | %11,2 | %36,7 |
| Çim · Çok Yumuşak | 95 | 13 | 9 | 11 | %13,7 | %34,7 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 73 | 11 | 9 | 6 | %15,1 | %35,6 |
| Çim · Yumuşak | 69 | 7 | 6 | 3 | %10,1 | %23,2 |
| Kum · Sulu | 58 | 8 | 2 | 8 | %13,8 | %31,0 |
| Çim · Ağır | 38 | 3 | 0 | 8 | %7,9 | %28,9 |
| Çim · Biraz Ağır | 11 | 2 | 0 | 2 | %18,2* | %36,4* |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 997 | 117 | 94 | 109 | %11,7 | %32,1 |
| 1201–1600 m | 1785 | 180 | 184 | 214 | %10,1 | %32,4 |
| 1601–2000 m | 1186 | 140 | 123 | 152 | %11,8 | %35,0 |
| 2001+ m | 233 | 29 | 22 | 27 | %12,4 | %33,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 2323 | 270 | 250 | 292 | %11,6 | %35,0 |
| Arap | 1878 | 196 | 173 | 210 | %10,4 | %30,8 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| F. Ceylan | 32 | 4 | 6 | 3 | %12,5 | %40,6 |
| K. Şengel | 30 | 4 | 3 | 6 | %13,3 | %43,3 |
| Y. Akkılıç | 25 | 3 | 4 | 3 | %12,0* | %40,0* |
| A. Atar | 22 | 3 | 0 | 6 | %13,6* | %40,9* |
| E. Ayhan | 17 | 1 | 4 | 2 | %5,9* | %41,2* |
| M. Yayan | 17 | 3 | 3 | 3 | %17,6* | %52,9* |
| Ş. Gümüş | 15 | 0 | 1 | 3 | %0,0* | %26,7* |
| S. Yanmaz | 15 | 2 | 1 | 4 | %13,3* | %46,7* |
| S. Gözüngü | 14 | 1 | 1 | 0 | %7,1* | %14,3* |
| M. Tezel | 14 | 0 | 2 | 3 | %0,0* | %35,7* |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Dragon Bora | 9 | 3 | 1 | 1 | 3/9 | 5/9 |
| Felhan Gülü | 9 | 1 | 0 | 2 | 1/9 | 3/9 |
| Fire At Will | 9 | 2 | 1 | 3 | 2/9 | 6/9 |
| Sancarlı Bey | 8 | 2 | 1 | 1 | 2/8 | 4/8 |
| No Brakes | 7 | 2 | 3 | 2 | 2/7 | 7/7 |
| Alsakib | 7 | 1 | 1 | 1 | 1/7 | 3/7 |
| Lord Protector | 7 | 0 | 1 | 1 | 0/7 | 2/7 |
| Major Queen | 7 | 1 | 2 | 0 | 1/7 | 3/7 |
| Bendeme | 6 | 0 | 2 | 0 | 0/6 | 2/6 |
| Night Jawel | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Do It For Love | B. Özgür | 4/13 | 6,80 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-8 | 1400 Kum | Brave Ares | N. Bakır | 2/5 | 16,00 |
| 07.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 1400 Kum | Kuzeyin Kralı | T. Soyad | 1/12 | 16,95 |
| 07.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Wolf Ded | M. Aksoy | 3/11 | 11,65 |
| 07.11.2026 | İzmir | Maiden | 1600 Kum | Arrow Storm | S. Gökçe | 6/12 | 14,55 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Emirenes | H. Çakmak | 8/15 | 35,70 |
| 06.11.2026 | İstanbul | Maiden | 1300 Sentetik | Batman Kızı | E. Uslu | 13/14 | 24,30 |
| 05.11.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Hırçın Dadaş | M. Karaca | 2/13 | 21,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Dragon Bora | M. Güdücü | 4/9 | 5,25 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 14 | 1400 Kum | Felhan Gülü | B. Özgür | 5/10 | 12,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | KV-6 | 1200 Kum | Turbo King | A. Aydoğan | 10/11 | 16,90 |
| 05.11.2026 | İzmir | Handikap 16 | 2000 Kum | Kıvırcık Memet | B. Özgür | 5/11 | 6,65 |
| 05.11.2026 | İzmir | Satış 2 | 1400 Kum | Last Sword | F. Ceylan | 2/9 | 5,20 |
| 05.11.2026 | İzmir | Şartlı 4 | 1600 Kum | Victorifly | S. Minasoğlu | 9/10 | 26,55 |
| 03.11.2026 | Kocaeli | Handikap 16 | 1200 Kum | No Brakes | Y. Akkılıç | 2/11 | 4,45 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-6 | 1600 Kum | Jön Rome | F. Ceylan | 4/9 | 10,90 |
| 31.10.2026 | İzmir | KV-7 | 2000 Kum | Muğlalı Vargas | F. Ceylan | 9/10 | 11,65 |
| 31.10.2026 | İzmir | Maiden | 1400 Kum | Framez | B. Özgür | 6/10 | 5,10 |
| 29.10.2026 | İzmir | Şartlı 19 | 1200 Kum | Master Kingdom | S. Çelikman | 2/15 | 6,30 |
| 29.10.2026 | İzmir | KV-7 | 1400 Kum | Ultra Fast | Y. Akkılıç | 3/9 | 23,15 |
Sık sorulanlar
Bekir Mert Mırık bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 551 koşuda 55 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Bekir Mert Mırık bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 07.11.2026, İzmir.
Bekir Mert Mırık en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok İzmir'da: 398 koşu, 40 birincilik.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.