Apranti (AP)AP nedir?
Serkan Yıldız
Serkan Yıldız son 12 ayda 89 koşuya çıktı, 5 birincilik ve 19 ilk üç derece aldı. En çok Antalya'da koştu (80 koşu).
Kaynak: TJK resmi sonuçları. Son güncelleme: 8 Kasım 2026 Pazar.
Serkan Yıldız jokey istatistikleri (2026)
| Dönem | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 | ROI |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 5 | 8 | 3 | %8,2 | %26,2 | −%14,1 |
| Son 12 ay | 89 | 5 | 9 | 5 | %5,6 | %21,3 | −%41,1 |
| 2020'den bu yana | 1947 | 128 | 150 | 186 | %6,6 | %23,8 | −%49,6 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda. 2020 öncesi için TJK Jokey İstatistikleri.
Bugünkü binişleri
Bugün binişi yok. Son koşu: 05.11.2026, Ankara.
Yıllara göre birincilik
| Yıl | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 61 | 5 | 8 | 3 | %8,2 | %26,2 |
| 2025 | 111 | 1 | 6 | 12 | %0,9 | %17,1 |
| 2024 | 347 | 28 | 34 | 36 | %8,1 | %28,2 |
| 2023 | 495 | 35 | 41 | 49 | %7,1 | %25,3 |
| 2022 | 552 | 37 | 35 | 51 | %6,7 | %22,3 |
| 2021 | 258 | 18 | 25 | 23 | %7,0 | %25,6 |
| 2020 | 123 | 4 | 1 | 12 | %3,3 | %13,8 |
Favoriyle performans
Hipodrom, pist, mesafe ve ırk
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Antalya | 80 | 2 | 9 | 4 | %2,5 | %18,8 |
| Ankara | 7 | 3 | 0 | 1 | 3/7 | 4/7 |
| İstanbul | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
| İzmir | 1 | 0 | 0 | 0 | 0/1 | 0/1 |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Sentetik · Normal | 37 | 0 | 3 | 0 | %0,0 | %8,1 |
| Kum · Normal | 26 | 1 | 4 | 4 | %3,8* | %34,6* |
| Kum · Nemli | 6 | 3 | 0 | 0 | 3/6 | 3/6 |
| Kum · Islak | 6 | 1 | 1 | 0 | 1/6 | 2/6 |
| Sentetik · Islak | 5 | 0 | 1 | 1 | 0/5 | 2/5 |
| Sentetik · Nemli | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 12 | 1 | 2 | 1 | %8,3* | %33,3* |
| 1201–1600 m | 49 | 3 | 4 | 2 | %6,1 | %18,4 |
| 1601–2000 m | 16 | 1 | 3 | 0 | %6,3* | %25,0* |
| 2001+ m | 12 | 0 | 0 | 2 | %0,0* | %16,7* |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| İngiliz | 47 | 4 | 5 | 3 | %8,5 | %25,5 |
| Arap | 42 | 1 | 4 | 2 | %2,4 | %16,7 |
Hipodrom
| Hipodrom | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Adana | 754 | 42 | 47 | 77 | %5,6 | %22,0 |
| Ankara | 565 | 53 | 46 | 51 | %9,4 | %26,5 |
| Antalya | 382 | 24 | 37 | 33 | %6,3 | %24,6 |
| İstanbul | 134 | 6 | 8 | 14 | %4,5 | %20,9 |
| İzmir | 78 | 3 | 9 | 7 | %3,8 | %24,4 |
| Kocaeli | 22 | 0 | 3 | 4 | %0,0* | %31,8* |
| Bursa | 12 | 0 | 0 | 0 | %0,0* | %0,0* |
Pist ve pist durumu
| Pist | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Kum · Normal | 832 | 60 | 70 | 80 | %7,2 | %25,2 |
| Çim · Normal | 584 | 40 | 37 | 54 | %6,8 | %22,4 |
| Sentetik · Normal | 262 | 13 | 19 | 27 | %5,0 | %22,5 |
| Kum · Nemli | 75 | 5 | 4 | 7 | %6,7 | %21,3 |
| Kum · Islak | 48 | 5 | 5 | 3 | %10,4 | %27,1 |
| Çim · Çok Yumuşak | 43 | 2 | 9 | 1 | %4,7 | %27,9 |
| Çim · Biraz Yumuşak | 23 | 0 | 0 | 4 | %0,0* | %17,4* |
| Çim · Yumuşak | 20 | 1 | 1 | 0 | %5,0* | %10,0* |
| Çim · Ağır | 17 | 1 | 2 | 1 | %5,9* | %23,5* |
| Kum · Sulu | 14 | 0 | 0 | 7 | %0,0* | %50,0* |
| Sentetik · Nemli | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| Sentetik · Islak | 10 | 1 | 1 | 2 | %10,0* | %40,0* |
| Çim · Çok Ağır | 4 | 0 | 0 | 0 | 0/4 | 0/4 |
Mesafe
| Mesafe | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| ≤1200 m | 319 | 30 | 21 | 29 | %9,4 | %25,1 |
| 1201–1600 m | 983 | 56 | 86 | 91 | %5,7 | %23,7 |
| 1601–2000 m | 452 | 27 | 29 | 40 | %6,0 | %21,2 |
| 2001+ m | 193 | 15 | 14 | 26 | %7,8 | %28,5 |
Irk
| Irk | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Arap | 1098 | 76 | 86 | 109 | %6,9 | %24,7 |
| İngiliz | 849 | 52 | 64 | 77 | %6,1 | %22,7 |
Yüzde en az 10 koşuda gösterilir; altında birincilik/koşu yazar. * 30 koşudan az: az örnek. ROI (her starta 1 TL ganyan) en az 50 koşuda.
En çok bindiği antrenörler
| Antrenör | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Ö. Altın | 12 | 0 | 2 | 0 | %0,0* | %16,7* |
| E. İyidöner | 10 | 0 | 0 | 1 | %0,0* | %10,0* |
| R. Kaya | 9 | 0 | 0 | 1 | 0/9 | 1/9 |
| O. Bulut | 6 | 1 | 2 | 1 | 1/6 | 4/6 |
| M. Çam | 5 | 0 | 1 | 0 | 0/5 | 1/5 |
| K. Korkmaz | 4 | 0 | 1 | 0 | 0/4 | 1/4 |
| A. Öcal | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| S. Çelikman | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| M. Demirtaş | 3 | 0 | 0 | 0 | 0/3 | 0/3 |
| E. Çetinkurt | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
En çok bindiği atlar
| At | Koşu | 1. | 2. | 3. | Kazanma | İlk 3 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Fahrunisa | 8 | 0 | 2 | 0 | 0/8 | 2/8 |
| Queen Bella | 5 | 0 | 0 | 1 | 0/5 | 1/5 |
| Felektay | 4 | 0 | 1 | 1 | 0/4 | 2/4 |
| Shawshank | 3 | 1 | 1 | 0 | 1/3 | 2/3 |
| Alşubathan | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Tangül Hanım | 3 | 0 | 1 | 0 | 0/3 | 1/3 |
| Age Of Discovery | 2 | 1 | 0 | 1 | 1/2 | 2/2 |
| El Rıo | 2 | 0 | 1 | 0 | 0/2 | 1/2 |
| Bir Sude | 2 | 0 | 0 | 0 | 0/2 | 0/2 |
| King Of Naldökenli | 2 | 1 | 0 | 0 | 1/2 | 1/2 |
Son 12 ay, ilk 10.
Son 20 koşu
| Tarih | Hipodrom | Cins | Mesafe · Pist | At | Antrenör | Sıra | Gny |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 2100 Kum | Age Of Discovery | O. Bulut | 3/7 | 7,55 |
| 05.11.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Kum | Queen Of Union | H. Kaya | 7/8 | 29,55 |
| 22.10.2026 | Ankara | Şartlı 5 | 1900 Çim | Seyret Beni | E. Akyavuz | 12/13 | 21,75 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1200 Kum | Dark Veyron | V. Yıldırım | 1/10 | 2,10 |
| 15.10.2026 | Ankara | Handikap 17 | 1500 Kum | Teyar | A. Güven | 1/10 | 3,95 |
| 15.10.2026 | Ankara | Şartlı 4 | 2000 Kum | Age Of Discovery | O. Bulut | 1/7 | 20,95 |
| 19.09.2026 | Ankara | Maiden | 1400 Çim | Buzlubadem | H. Güney | 12/12 | 43,70 |
| 16.09.2026 | İstanbul | Şartlı 1 | 1200 Sentetik | Altun Hatun | Y. Uçar | 7/10 | 20,25 |
| 10.04.2026 | Antalya | Handikap 21 | 2100 Sentetik | Last Moment | Ş. Aydemir | 7/7 | 2,75 |
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Kum | Fettahzade | S. Ünal | 11/13 | 25,35 |
| 09.04.2026 | Antalya | Handikap 17 | 1400 Kum | El Rıo | O. Bulut | 2/4 | 2,10 |
| 07.04.2026 | Antalya | Şartlı 4 | 1400 Sentetik | Shawshank | A. Öcal | 5/7 | 8,00 |
| 07.04.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1700 Sentetik | Difference Maker | K. Korkmaz | 2/11 | 15,85 |
| 07.04.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Sentetik | Felektay | S. Gözüngü | 2/9 | 5,30 |
| 02.04.2026 | Antalya | Maiden | 2000 Kum | Bir Sude | K. Korkmaz | 7/8 | 30,10 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 15 | 1400 Sentetik | Budabeşte Gülü | Ö. Altın | 16/17 | 8,85 |
| 31.03.2026 | Antalya | Maiden | 1200 Kum | Black Steel | O. Bulut | 2/8 | 13,80 |
| 31.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2200 Kum | Yıldızören | E. Çetinkurt | 6/9 | 28,05 |
| 31.03.2026 | Antalya | Şartlı 3 | 2100 Sentetik | Judith | T. Süslü | 5/5 | 65,90 |
| 27.03.2026 | Antalya | Handikap 14 | 2100 Sentetik | King Eddie | C. Polat | 8/11 | 17,50 |
Sık sorulanlar
Serkan Yıldız bu yıl kaç yarış kazandı?
2026'da 61 koşuda 5 birincilik aldı. Son güncelleme 8 Kasım 2026 Pazar.
Serkan Yıldız bugün hangi atlara biniyor?
Bugün binişi yok. Son koşu 05.11.2026, Ankara.
Serkan Yıldız en çok hangi hipodromda bindi?
Son 12 ayda en çok Antalya'da: 80 koşu, 2 birincilik.
Serkan Yıldız apranti mi?
Evet. Bültende adının yanında AP yazar. Apranti, apranti lisansıyla at binen jokey yamağıdır.
Toplam kariyer istatistiği nerede?
Arşivimiz 2020'de başlıyor. Tüm kariyer için TJK Jokey İstatistikleri sayfasına bakın.
Yöntem ve kaynak
- Koşu: start alınan koşu sayısı; koşmaz atlar sayılmaz. Birincilik ve dereceler resmi sonuçlardır.
- Kazanma: birincilik / koşu. İlk 3: (1. + 2. + 3.) / koşu.
- ROI: her starta 1 TL ganyan oynansaydı ne kadar kâr ya da zarar edilirdi. Getiri yalnızca jokeyin kendi atı birinci geldiğinde yazılır; ekürü basitleştirilmiştir.
- Dönemler: bu yıl 1 Ocak'tan, son 12 ay bugünden geriye 365 gün, arşiv 2020'den bu yana. Daha eskisi verimizde yok.
- Yarış Günü TJK ile bağlantılı değildir; resmi bilgi için TJK esastır.